Jan Ebr - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa polní (Anser fabalis) N 19. 7. 2018
Husa tundrová (Anser serrirostris) CZ,PL,N 19. 7. 2018
Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) SWE 22. 6. 2016
Husa velká (Anser anser) 19. 7. 2018
Husa běločelá (Anser albifrons) CZ 22. 6. 2016
Husa indická (Anser indicus) NL 7. 10. 2017
Berneška velká (Branta canadensis) SWE 22. 6. 2016
Berneška tmavá (Branta bernicla) D 22. 6. 2016
Berneška bělolící (Branta leucopsis) CZ, D, DK 22. 6. 2016
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) CZ,BG 22. 6. 2016
Labuť velká (Cygnus olor) 1. 4. 2016
Labuť malá (Cygnus columbianus) CZ 22. 6. 2016
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) CZ 22. 6. 2016
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) CZ,D,IL 22. 6. 2016
Husice liščí (Tadorna tadorna) 1. 4. 2016
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) CZ,TR 22. 6. 2016
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) CZ 22. 6. 2016
Kopřivka obecná (Anas strepera) 1. 4. 2016
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 1. 4. 2016
Hvízdák americký (Anas americana) GB 10. 4. 2018
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 1. 4. 2016
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 1. 4. 2016
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 1. 4. 2016
Čírka modrá (Anas querquedula) 1. 4. 2016
Čírka obecná (Anas crecca) 1. 4. 2016
Čírka karolinská (Anas carolinensis) GB 10. 4. 2018
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) MA 9. 1. 2017
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 1. 4. 2016
Polák velký (Aythya ferina) 1. 4. 2016
Polák malý (Aythya nyroca) CZ,CH 22. 6. 2016
Polák proužkozobý (Aythya collaris) IRL 22. 6. 2016
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 1. 4. 2016
Polák kaholka (Aythya marila) CZ 22. 6. 2016
Kajka královská (Somateria spectabilis) PL 10. 3. 2018
Kajka mořská (Somateria mollissima) CZ,D 22. 6. 2016
Turpan hnědý (Melanitta fusca) CZ 22. 6. 2016
Turpan bělokřídlý (Melanitta deglandi) PL 10. 3. 2018
Turpan černý (Melanitta nigra) DK 22. 6. 2016
Hoholka lední (Clangula hyemalis) CZ 22. 6. 2016
Hohol severní (Bucephala clangula) 1. 4. 2016
Morčák malý (Mergellus albellus) CZ,BG 22. 6. 2016
Morčák velký (Mergus merganser) 1. 4. 2016
Morčák prostřední (Mergus serrator) ISL,PL 22. 6. 2016
Kachnice bělohlavá (Oxyura leucocephala) E 22. 6. 2016
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) CZ 22. 6. 2016
Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) CZ 22. 6. 2016
Tetřívek obecný (Tetrao tetrix) CZ 22. 6. 2016
Tetřívek kavkazský (Tetrao mlokosiewiczi) GRU 27. 4. 2019
Bělokur horský (Lagopus muta) A 22. 6. 2016
Bělokur rousný (Lagopus lagopus) N 13. 6. 2018
Velekur kavkazský (Tetraogallus caucasicus) GRU 27. 4. 2019
Orebice horská (Alectoris graeca) GR 7. 6. 2017
Orebice čukar (Alectoris chukar) IL 22. 6. 2016
Orebice berberská (Alectoris barbara) MA 9. 1. 2017
Orebice rudá (Alectoris rufa) E 22. 6. 2016
Koroptev arabská (Ammoperdix heyi) IL,JOR 22. 6. 2016
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) IL 1. 1. 2019
Frankolín dvouostruhý (Pternistis bicalcaratus) MA 9. 1. 2017
Koroptev polní (Perdix perdix) 1. 4. 2016
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 1. 4. 2016
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 1. 4. 2016
Potáplice malá (Gavia stellata) CZ 22. 6. 2016
Potáplice severní (Gavia arctica) CZ 22. 6. 2016
Potáplice lední (Gavia immer) GB 15. 10. 2018
Buřňáček dlouhokřídlý (Oceanodroma leucorhoa) GB 13. 10. 2018
Buřňák lední (Fulmarus glacialis) D,GB,N,ISL 25. 1. 2019
Buřňák šedý (Calonectris diomedea) I 22. 6. 2016
Buřňák severoatlantský (Calonectris borealis) Kanary 19. 7. 2018
Buřňák středomořský (Puffinus yelkouan) GR 7. 6. 2017
Buřňák baleárský (Puffinus mauretanicus) E 9. 1. 2017
Buřňák Bulwerův (Bulweria bulwerii) E 24. 7. 2016
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 1. 4. 2016
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) CZ 22. 6. 2016
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 1. 4. 2016
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) CZ 22. 6. 2016
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 1. 4. 2016
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) 1. 4. 2016
Plameňák malý (Phoenicopterus minor) KW 3. 1. 2018
Faeton červenozobý (Phaethon aethereus) Fuerteventura 24. 2. 2018
Čáp černý (Ciconia nigra) 1. 4. 2016
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 1. 4. 2016
Ibis skalní (Geronticus eremita) MA 9. 1. 2017
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 1. 4. 2016
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 1. 4. 2016
Bukač velký (Botaurus stellaris) CZ,H,PL 22. 6. 2016
Bukač severoamerický (Botaurus lentiginosus) GB 10. 4. 2018
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) CZ,A 22. 6. 2016
Bukáček trpasličí (Ixobrychus sturmii) Fuerteventura 24. 2. 2018
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 1. 4. 2016
Volavka proměnlivá (Butorides striata) EG 22. 6. 2016
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) TR,RO,H 22. 6. 2016
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) CZ,I,E 22. 6. 2016
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 1. 4. 2016
Volavka červená (Ardea purpurea) CZ,H 22. 6. 2016
Volavka bílá (Egretta alba) 1. 4. 2016
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) CZ,I,E,...p 2. 10. 2017
Volavka západní (Egretta gularis) IL 22. 6. 2016
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) TR,RO 22. 6. 2016
Pelikán kadeřavý (Pelecanus crispus) GR,RO 22. 6. 2016
Terej bílý (Morus bassanus) D,P,IRL 22. 6. 2016
Terej žlutonohý (Sula leucogaster) IL 22. 6. 2016
Kormorán malý (MIcrocarbo pygmeus) CZ,GR 22. 6. 2016
Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis) IRL 22. 6. 2016
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 1. 4. 2016
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 1. 4. 2016
Luněc šedý (Elanus caeruleus) E,EG,IL,MA 25. 1. 2019
Orlosup bradatý (Gypaetus barbatus) AM 2. 5. 2019
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) IL,E 25. 1. 2019
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 1. 4. 2016
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) 1. 4. 2016
Sup hnědý (Aegypius monachus) GR,E 25. 1. 2019
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) GE,E 25. 1. 2019
Orel křiklavý (Clanga nipalensis) PL,CZ 25. 1. 2019
Orel volavý (Clanga clanga) GE,GR,KW,IL 25. 1. 2019
Orel nejmenší (Aquila pennata) E,GE 25. 1. 2019
Orel stepní (Aquila nipalensis) GE,IL 25. 1. 2019
Orel iberský (Aquila adalberti) ESP 6. 4. 2017
Orel královský (Aquila heliaca) GR 25. 1. 2019
Orel skalní (Aquila chrysaetos) GR,CH 25. 1. 2019
Orel jestřábí (Aquila fasciata) MA 9. 1. 2017
Krahujec šikra (Accipiter badius) KW 4. 1. 2018
Krahujec krátkoprstý (Accipiter brevipes) GE 25. 1. 2019
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 1. 4. 2016
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 1. 4. 2016
Moták pochop (Circus aeruginosus) 1. 4. 2016
Moták pilich (Circus cyaneus) 1. 4. 2016
Moták stepní (Circus macrourus) IL,JOR,TR 25. 1. 2019
Moták lužní (Circus pygargus) CZ,PL 25. 1. 2019
Luňák červený (Milvus milvus) 1. 4. 2016
Luňák hnědý (Milvus migrans) 1. 4. 2016
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 1. 4. 2016
Káně rousná (Buteo lagopus) 1. 4. 2016
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 1. 4. 2016
Káně lesní (Buteo buteo) 1. 4. 2016
Drop velký (Otis tarda) E,A 25. 1. 2019
Drop obojkový (Chlamydotis undulata) Fuerteventura 24. 2. 2018
Drop hřívnatý (Chlamydotis macqueenii) IL 25. 1. 2019
Drop malý (Tetrax tetrax) E 25. 1. 2019
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 1. 4. 2016
Chřástal polní (Crex crex) 1. 4. 2016
Chřástal malý (Porzana parva) IL 25. 1. 2019
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) PL 16. 5. 2017
Slípka modrá (Porphyrio porphyrio) E 25. 1. 2019
Slípka africká (Porphyrio madagascariensis) IL 1. 1. 2019
Slípka indická (Porphyrio poliocephalus) KW 19. 7. 2018
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 1. 4. 2016
Lyska hřebenatá (Fulica cristata) MA 9. 1. 2017
Lyska černá (Fulica atra) 1. 4. 2016
Jeřáb panenský (Grus virgo) GRU 27. 4. 2019
Jeřáb popelavý (Grus grus) 1. 4. 2016
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) E,IL,MA 25. 1. 2019
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 1. 4. 2016
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 1. 4. 2016
Pobřežník černobílý (Dromas ardeola) KW 3. 1. 2018
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 1. 4. 2016
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 1. 4. 2016
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) IL 25. 1. 2019
Keptuška stepní (Vanellus gregarius) PL 21. 9. 2017
Keptuška běloocasá (Vanellus leucurus) KW 3. 1. 2018
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 1. 4. 2016
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 1. 4. 2016
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 1. 4. 2016
Kulík říční (Charadrius dubius) 1. 4. 2016
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) 1. 4. 2016
Kulík menší (Charadrius mongolus) KW 12. 1. 2018
Kulík větší (Charadrius leschenaultii) IL 25. 1. 2019
Kulík kaspický (Charadrius asiaticus) PL 24. 10. 2017
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) E 2. 10. 2017
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 1. 4. 2016
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) CZ 25. 1. 2019
Bekasina větší (Gallinago media) PL 16. 5. 2017
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 1. 4. 2016
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 1. 4. 2016
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 1. 4. 2016
Koliha malá (Numenius phaeopus) 1. 4. 2016
Koliha velká (Numenius arquata) 1. 4. 2016
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 1. 4. 2016
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 1. 4. 2016
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) CZ 25. 1. 2019
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 1. 4. 2016
Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes) 27. 11. 2016
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 1. 4. 2016
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 1. 4. 2016
Vodouš malý (Xenus cinereus) CZ,KW 25. 1. 2019
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 1. 4. 2016
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 1. 4. 2016
Jespák rezavý (Calidris canutus) 1. 4. 2016
Jespák písečný (Calidris alba) 1. 4. 2016
Jespák malý (Calidris minuta) 1. 4. 2016
Jespák šedý (Calidris temminckii) 1. 4. 2016
Jespák skvrnitý (Calidris melanotos) CZ 25. 1. 2019
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 1. 4. 2016
Jespák mořský (Calidris maritima) 1. 4. 2016
Jespák obecný (Calidris alpina) 1. 4. 2016
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) CZ,KW 25. 1. 2019
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 1. 4. 2016
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) CZ,N 25. 1. 2019
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) CZ 25. 1. 2019
Běhulík plavý (Cursorius cursor) MA,KW 25. 1. 2019
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) IL,GR 25. 1. 2019
Ouhorlík černokřídlý (Glareola nordmanni) PL 20. 8. 2016
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) PL,D,N,GB 25. 1. 2019
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) E,IL,BG 25. 1. 2019
Racek Bonapartův (Chroicocephalus philadelphia) GB 10. 4. 2018
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 1. 4. 2016
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 1. 4. 2016
Racek Audouinův (Ichthyaetus audouinii) E,MA 25. 1. 2019
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 1. 4. 2016
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) RO,IL 25. 1. 2019
Racek bělooký (Ichthyaetus leucophthalmus) EG 25. 1. 2019
Racek arabský (Ichthyaetus hemprichii) EG 25. 1. 2019
Racek bouřní (Larus canus) 1. 4. 2016
Racek mořský (Larus marinus) 1. 4. 2016
Racek šedokřídlý (Larus glaucescens) IRL 25. 1. 2019
Racek šedý (Larus hyperboreus) N 25. 1. 2019
Racek polární (Larus glaucoides) GB 25. 1. 2019
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 1. 4. 2016
Racek americký (Larus smithsonianus) PL 24. 1. 2018
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 1. 4. 2016
Racek středomořský (Larus michahellis) 1. 4. 2016
Racek arménský (Larus armenicus) IL 25. 1. 2019
Racek kamčatský (Larus schistisagus) PL 8. 12. 2017
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 1. 4. 2016
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) D,IL,GR 25. 1. 2019
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 1. 4. 2016
Rybák chocholatý (Thalasseus bergii) KW 3. 1. 2018
Rybák oranžovozobý (Thalasseus bengalensis) KW,MA,EG 25. 1. 2019
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) 1. 4. 2016
Rybák malý (Sternula albifrons) 1. 4. 2016
Rybák obecný (Sterna hirundo) 1. 4. 2016
Rybák bělolící (Sterna repressa) EG 25. 1. 2019
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) D 25. 1. 2019
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 1. 4. 2016
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) 1. 4. 2016
Rybák černý (Chlidonias niger) 1. 4. 2016
Chaluha velká (Stercorarius skua) PL 25. 10. 2017
Chaluha pomořanská (Stercorarius pomarinus) PL 25. 10. 2018
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) N,IS,KW,GB 25. 1. 2019
Chaluha malá (Stercorarius longicaudus) N 9. 6. 2018
Alkoun tlustozobý (Uria lomvia) N 11. 6. 2018
Alkoun úzkozobý (Uria aalge) D,N,GB 25. 1. 2019
Alka malá (Alca torda) D,N,GB 25. 1. 2019
Alkoun obecný (Cepphus grylle) N 25. 1. 2019
Papuchalk severní (Fratercula arctica) ISL,N 25. 1. 2019
Stepokur krásný (Pterocles alchata) E 25. 1. 2019
Stepokur saharský (Pterocles senegallus) IL 1. 1. 2019
Stepokur písečný (Pterocles orientalis) E,IL,MA 25. 1. 2019
Stepokur korunkatý (Pterocles coronatus) MA 9. 1. 2017
Stepokur pruhovaný (Pterocles lichtensteinii) IL 25. 1. 2019
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1. 4. 2016
Holub doupňák (Columba oenas) 1. 4. 2016
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 1. 4. 2016
Holub kanárský (Columba bollii) Tenerife 5. 7. 2019
Holub vavřínový (Columba junoniae) La Palma 8. 11. 2017
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 1. 4. 2016
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1. 4. 2016
Hrdlička chechtavá (Streptopelia riseogrisea) Gran Canaria 3. 7. 2019
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) 1. 4. 2016
Hrdlička kapská (Oena capensis) IL,KW,JOR 25. 1. 2019
Kukačka chocholatá (Clamator glandarius) E,MA 25. 1. 2019
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 1. 4. 2016
Sova pálená (Tyto alba) PL,GB,IL 25. 1. 2019
Výreček plavý (Otus brucei) IL 1. 1. 2019
Výreček malý (Otus scops) E,GR 25. 1. 2019
Výr velký (Bubo bubo) 1. 4. 2016
Výr bledý (Bubo ascalaphus) IL 25. 1. 2019
Puštík obecný (Strix aluco) 1. 4. 2016
Puštík pouštní (Strix hadorami) IL 1. 1. 2019
Puštík vousatý (Strix nebulosa) PL 18. 3. 2019
Sovice krahujová (Surnia ulula) PL 8. 2. 2019
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) PL 17. 7. 2016
Sýček obecný (Athene noctua) 1. 4. 2016
Sýc rousný (Aegolius funereus) 1. 4. 2016
Kalous ušatý (Asio otus) 1. 4. 2016
Kalous pustovka (Asio flammeus) 1. 4. 2016
Kalous africký (Asio capensis) MA 9. 1. 2017
Lelek rudokrký (Caprimulgus ruficollis) E 10. 6. 2019
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 1. 4. 2016
Rorýs velký (Apus melba) I,GR 25. 1. 2019
Rorýs obecný (Apus apus) 1. 4. 2016
Rorýs jednobarvý (Apus unicolor) E 22. 7. 2016
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) I,KW,IL 25. 1. 2019
Rorýs bělokostřecový (Apus caffer) E 11. 6. 2019
Mandelík hajní (Coracias garrulus) H,E 25. 1. 2019
Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis) IL,KW 25. 1. 2019
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 1. 4. 2016
Rybařík jižní (Ceryle rudis) IL,KW,EG 25. 1. 2019
Vlha proměnlivá (Merops orientalis) IL,EG 25. 1. 2019
Vlha modrolící (Merops persicus) AM 2. 5. 2019
Vlha pestrá (Merops apiaster) 1. 4. 2016
Dudek chocholatý (Upupa epops) 1. 4. 2016
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 1. 4. 2016
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) CZ 25. 1. 2019
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 1. 4. 2016
Strakapoud malý (Dryobates minor) 1. 4. 2016
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) CZ,IL,GR 25. 1. 2019
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 1. 4. 2016
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) CZ,PL 25. 1. 2019
Datel černý (Dryocopus  martius) 1. 4. 2016
Žluna zelená (Picus viridis) 1. 4. 2016
Žluna iberská (Picus sharpei) E 11. 6. 2019
Žluna šedá (Picus canus) 1. 4. 2016
Poštolka jižní (Falco naumanni) IL 25. 1. 2019
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 1. 4. 2016
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) H,EG 25. 1. 2019
Ostříž jižní (Falco eleonorae) GR 7. 6. 2017
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) N,IL 25. 1. 2019
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 1. 4. 2016
Raroh jižní (Falco biarmicus) MA 9. 1. 2017
Raroh velký (Falco cherrug) CZ 25. 1. 2019
Raroh lovecký (Falco rusticolus) N 14. 6. 2018
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 1. 4. 2016
Papoušek mniší (Myiopsitta monachus) E 25. 1. 2019
Aratinga černohlavý (Aratinga nenday) Tenerife 5. 7. 2019
Alexandr malý (Psittacula krameri) IL,KW 25. 1. 2019
Čagra černokorunkatý (Tchagra senegalus) MA 9. 1. 2017
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 1. 4. 2016
Ťuhýk středoasijský (Lanius isabellinus) KW 3. 1. 2018
Ťuhýk menší (Lanius minor) GR 7. 6. 2017
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 1. 4. 2016
Ťuhýk pustinný (Lanius meridionalis) E 25. 1. 2019
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) E,GR,IL 25. 1. 2019
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) IL 25. 1. 2019
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 1. 4. 2016
Sojka zlověstná (Perisoreus infaustus) N 16. 6. 2018
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 1. 4. 2016
Straka iberská (Cyanopica cooki) E 25. 1. 2019
Straka obecná (Pica pica) 1. 4. 2016
Straka severoafrická (Pica mauritanica) MA 9. 11. 2018
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 1. 4. 2016
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) E,GB,TR 25. 1. 2019
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) A 25. 1. 2019
Kavka obecná (Coloeus monedula) 1. 4. 2016
Vrána domácí (Corvus splendens) IL,JOR 25. 1. 2019
Havran polní (Corvus frugilegus) 1. 4. 2016
Vrána černá (Corvus corone) 1. 4. 2016
Vrána šedá (Corvus cornix) 1. 4. 2016
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) IL,JOR,MA 25. 1. 2019
Krkavec velký (Corvus corax) 1. 4. 2016
Krkavec krátkoocasý (Corvus rhipidurus) IL 25. 1. 2019
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 1. 4. 2016
Hedvábník šedý (Hypocolius ampelinus) KW 3. 1. 2018
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 1. 4. 2016
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 1. 4. 2016
Sýkora temná (Poecile lugubris) GR 7. 6. 2017
Sýkora babka (Poecile palustris) 1. 4. 2016
Sýkora lužní (Poecile montanus) 1. 4. 2016
Sýkora laponská (Poecile cinctus) N 14. 6. 2018
Sýkora modrokřídlá (Cyanistes teneriffae) E 22. 7. 2016
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1. 4. 2016
Sýkora koňadra (Parus major) 1. 4. 2016
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 1. 4. 2016
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 1. 4. 2016
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) JOR,MA,KW 25. 1. 2019
Skřivan tlustozobý (Ramphocoris clotbey) MA 9. 1. 2017
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) IL,JOR,MA 25. 1. 2019
Skřivan pruhoocasý (Ammomanes cinctura) MA 9. 1. 2017
Skřivan obojkový (Eremopterix nigriceps) MA 9. 1. 2017
Skřivan lesní (Lullula arborea) 1. 4. 2016
Skřivan polní (Alauda arvensis) 1. 4. 2016
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) E,MA 25. 1. 2019
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 1. 4. 2016
Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris) N 11. 6. 2018
Skřivan růžkatý (Eremophila bilopha) MA,JOR 25. 1. 2019
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) MA,IL 25. 1. 2019
Kalandra dvouskvrnná (Melanocorypha bimaculata) IL 25. 1. 2019
Kalandra zpěvná (Melanocorypha calandra) E 25. 1. 2019
Skřivánek plavobřichý (Eremalauda dunni) MA 9. 1. 2017
Skřivánek menší (Alaudala rufescens) KW,MA,E 25. 1. 2019
Bulbul bělouchý (Pycnonotus leucotis) JOR, KW 1. 8. 2018
Bulbul šupinkový (Pycnonotus cafer) KW 3. 1. 2018
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) IL,JOR 25. 1. 2019
Bulbul zahradní (Pycnonotus barbatus) EG,MA 25. 1. 2019
Břehule hnědohrdlá (Riparia paludicola) MA 10. 1. 2017
Břehule říční (Riparia riparia) 1. 4. 2016
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 1. 4. 2016
Břehule skalní (Hirundo rupestris) MA, E, TR 3. 2. 2019
Břehule světlehnědá (Ptyonoprogne obsoleta) JOR, IL 3. 2. 2019
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 1. 4. 2016
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) E, IL, GR 3. 2. 2019
Cetie jižní (Cettia cetti) MA, E, GB 3. 2. 2019
Prinie křovinná (Scotocerca inquieta) IL, JOR 3. 2. 2019
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 1. 4. 2016
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 1. 4. 2016
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 1. 4. 2016
Budníček iberský (Phylloscopus ibericus) E 11. 6. 2019
Budníček kanárský (Phylloscopus canariensis) E 22. 7. 2016
Budníček černonohý (Phylloscopus sindianus) KW 4. 1. 2018
Budníček horský (Phylloscopus bonelli) E 8. 6. 2019
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) IL 3. 2. 2019
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 1. 4. 2016
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) Fuerteventura 27. 2. 2018
Budníček altajský (Phylloscopus humei) IL 2. 1. 2019
Budníček žlutavý (Phylloscopus nitidus) AM 2. 5. 2019
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) CZ 3. 2. 2019
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 1. 4. 2016
Rákosník hlučnohlasý (Acrocephalus stentoreus) IL, KW 3. 2. 2019
Rákosník tamaryškový (Acrocephalus melanopogon) MA, KW 3. 2. 2019
Rákosník ostřicový (Acrocephalus paludicola) PL 11. 7. 2016
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 1. 4. 2016
Rákosník plavý (Acrocephalus agricola) AM 2. 5. 2019
Rákosník pokřovní (Acrocephalus dumetorum) PL 28. 5. 2019
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 1. 4. 2016
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 1. 4. 2016
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) IL 3. 2. 2019
Sedmihlásek západní (Iduna opaca) E 9. 6. 2019
Sedmihlásek pustinný (Hippolais languida) AM 2. 5. 2019
Sedmihlásek olivový (Hippolais olivetorum) GR 7. 6. 2017
Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta) E 3. 2. 2019
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 1. 4. 2016
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 1. 4. 2016
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 1. 4. 2016
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 1. 4. 2016
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) E. P. MA, IL 3. 2. 2019
Prinie obecná (Prinia gracilis) IL, MA 3. 2. 2019
Prinie cvrčkohlasá (Spiloptila clamans) MA 9. 1. 2017
Timálie afghánská (Turdoides huttoni) KW 1. 8. 2018
Timálie šedá (Turdoides squamiceps) IL 3. 2. 2019
Timálie akáciová (Turdoides fulva) MA 9. 1. 2017
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 1. 4. 2016
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 1. 4. 2016
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) CZ 3. 2. 2019
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 1. 4. 2016
Pěnice mistrovská (Sylvia hortensis) ESP 6. 4. 2017
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) GR 8. 6. 2017
Pěnice arabská (Sylvia leucomelaena) IL 1. 1. 2019
Pěnice malá (Sylvia nana) IL 1. 1. 2019
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 1. 4. 2016
Pěnice kaštanová (Sylvia undata) E 3. 2. 2019
Pěnice severoafrická (Sylvia deserticola) MA 9. 1. 2017
Pěnice brýlatá (Sylvia conspicillata) E, MA, IL 3. 2. 2019
Pěnice vousatá (Sylvia cantillans) IL, GR, I 3. 2. 2019
Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala) E, P, IL, MA, GR 3. 2. 2019
Pěnice černolící (Sylvia mystacea) KW 3. 1. 2018
Pěnice turecká (Sylvia ruppelli) IL 3. 2. 2019
Pěnice kyperská (Sylvia melanothorax) IL 1. 1. 2019
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 1. 4. 2016
Králíček obecný (Regulus regulus) 1. 4. 2016
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 1. 4. 2016
Brhlík lesní (Sitta europaea) 1. 4. 2016
Brhlík turecký (Sitta krueperi) GRU 5. 5. 2019
Brhlík skalní (Sitta neumayer) GR 7. 6. 2017
Brhlík dlouhozobý (Sitta tephronota) AM 2. 5. 2019
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) CZ 3. 2. 2019
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 1. 4. 2016
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 1. 4. 2016
Majna pobřežní (Acridotheres ginginianus) KW 3. 1. 2018
Majna obecná (Acridotheres tristis) IL, KW 3. 2. 2019
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 1. 4. 2016
Špaček černý (Sturnus unicolor) E, MA 3. 2. 2019
Špaček Tristramův (Onychognathus tristramii) IL, JOR 3. 2. 2019
Kos horský (Turdus torquatus) D, CZ 3. 2. 2019
Kos černý (Turdus merula) 1. 4. 2016
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 1. 4. 2016
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) N, PL, CZ 3. 2. 2019
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 1. 4. 2016
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 1. 4. 2016
Pěvec černý (Cercotrichas podobe) IL 1. 1. 2019
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) GR 7. 6. 2017
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 1. 4. 2016
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 1. 4. 2016
Slavík modráček (Luscinia svecica) 1. 4. 2016
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) PL, LT 3. 2. 2019
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 1. 4. 2016
Iranie bělohrdlá (Irania gutturalis) AM 2. 5. 2019
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 1. 4. 2016
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 1. 4. 2016
Lejsek černokrký (Ficedula semitorquata) AM 5. 5. 2019
Lejsek malý (Ficedula parva) CZ, KW 3. 2. 2019
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 1. 4. 2016
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 1. 4. 2016
Rehek severoafrický (Phoenicurus moussieri) MA 9. 1. 2017
Rehek bělokřídlý (Phoenicurus erythrogastrus) GRU 2. 5. 2019
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) GR, E 3. 2. 2019
Skalník modrý (Monticola solitarius) IL, GR, E 3. 2. 2019
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 1. 4. 2016
Bramborníček kanárský (Saxicola dacotiae) Fuerteventura 24. 2. 2018
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 1. 4. 2016
Bramborníček sibiřský (Saxicola maurus) KW 4. 1. 2018
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 1. 4. 2016
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) JOR, IL, KW 3. 2. 2019
Bělořit kápový (Oenanthe monacha) JOR, IL 3. 2. 2019
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) JOR, IL, KW, MA 3. 2. 2019
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) IL, GR, CZ 3. 2. 2019
Bělořit bělohlavý (Oenanthe pleschanka) IL 3. 2. 2019
Bělořit šedohlavý (Oenanthe moesta) MA 9. 1. 2017
Skalníček černoocasý (Cercomela melanura) 1. 4. 2016
Bělořit černý (Oenanthe leucura) MA, E 3. 2. 2019
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) MA, IL, JOR 3. 2. 2019
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) JOR, IL 3. 2. 2019
Bělořit černohřbetý (Oenanthe lugens) JOR, IL, MA, KW 3. 2. 2019
Bělořit perský (Oenanthe chrysopygia) KW 3. 1. 2018
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 1. 4. 2016
Strdimil palestinský (Cinnyris osea) IL, JOR 3. 2. 2019
Vrabec domácí (Passer domesticus) 1. 4. 2016
Vrabec italský (Passer italiae) I 3. 2. 2019
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) E, MA, IL, KW 3. 2. 2019
Vrabec moabský (Passer moabiticus) IL 3. 2. 2019
Vrabec pustinný (Passer simplex) MA 9. 1. 2017
Vrabec polní (Passer montanus) 1. 4. 2016
Vrabec skalní (Petronia petronia) JOR 3. 2. 2019
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) GR 7. 6. 2017
Snovač žluví (Ploceus galbula) KW 19. 7. 2018
Astrild vlnkovaný (Estrilda astrild) E 23. 6. 2016
Tygříček tečkovaný (Amandava amandava) ESP 6. 4. 2017
Stříbrozobka malabarská (Euodice malabarica) JOR, IL 3. 2. 2019
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) E, TR, GR 3. 2. 2019
Pěvuška skalní (Prunella ocularis) AM 2. 5. 2019
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 1. 4. 2016
Konipas luční (Motacilla flava) 1. 4. 2016
Konipas citronový (Motacilla citreola) PL, IL, TR, KW 3. 2. 2019
Konipas horský (Motacilla cinerea) 1. 4. 2016
Konipas bílý (Motacilla alba) 1. 4. 2016
Linduška úhorní (Anthus campestris) CZ, TR, KW, IL 3. 2. 2019
Linduška dlouhozobá (Anthus similis) IL 1. 1. 2019
Linduška luční (Anthus pratensis) 1. 4. 2016
Linduška lesní (Anthus trivialis) 1. 4. 2016
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) CZ, IL, JOR, KW 3. 2. 2019
Linduška horská (Anthus spinoletta) CZ, IL, KW, TR, GE 3. 2. 2019
Linduška skalní (Anthus petrosus) GB, N 3. 2. 2019
Linduška kanárská (Anthus berthelotii) E 3. 2. 2019
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 1. 4. 2016
Pěnkava tenerifská (Fringilla teydea) Tenerife 5. 7. 2019
Pěnkava kanárská (Fringilla polatzeki) Gran Canaria 3. 7. 2019
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) CZ, PL, N, IL 3. 2. 2019
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 1. 4. 2016
Hýl křivčí (Pinicola enucleator) SWE 3. 2. 2019
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 1. 4. 2016
Hýl růžovokřídlý (Rhodopechys sanguineus) AM 2. 5. 2019
Hýl pouštní (Bucanetes githaginea) E, JOR, MA 3. 2. 2019
Hýl rudý (Erythrina erythrina) CZ, PL 3. 2. 2019
Hýl velký (Carpodacus rubicilla) GRU 27. 4. 2019
Hýl plavý (Carpodacus synoicus) JOR, IL 3. 2. 2019
Zvonek zelený (Chloris chloris) 1. 4. 2016
Hýl pustinný (Rhodospiza obsoleta) IL 3. 2. 2019
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) PL 3. 2. 2019
Konopka obecná (Linaria cannabina) 1. 4. 2016
Čečetka zimní (Acanthis flammea) PL, N 3. 2. 2019
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) CZ 3. 2. 2019
Čečetka bělavá (Acanthis hornemanni) PL, N 3. 2. 2019
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 1. 4. 2016
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 1. 4. 2016
Zvonohlík citronový (Carduelis citrinella) AND 3. 2. 2019
Zvonohlík královský (Serinus pusillus) TR 3. 2. 2019
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 1. 4. 2016
Kanár divoký (Serinus canaria) E 22. 7. 2016
Čížek lesní (Spinus spinus) 1. 4. 2016
Strnad luční (Emberiza calandra) 1. 4. 2016
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 1. 4. 2016
Strnad viničný (Emberiza cia) E, MA, GR 3. 2. 2019
Strnad pustinný (Emberiza buchanani) AM 2. 5. 2019
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) CZ, GR, PL 3. 2. 2019
Strnad šedokrký (Emberiza caesia) GR 7. 6. 2017
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) E, GR 3. 2. 2019
Strnad pruhovaný (Emberiza striolata) JOR 3. 2. 2019
Strnad saharský (Emberiza sahari) MA 9. 1. 2017
Strnad malinký (Emberiza pusilla) N 17. 6. 2018
Strnad černohlavý (Emberiza melanocephala) GR 7. 6. 2017
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 1. 4. 2016
Strnad severní (Calcarius lapponicus) N 11. 6. 2018
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) CZ, PL 3. 2. 2019