Ondřej Boháč - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa polní (Anser fabalis) 25. 12. 2015
Husa tundrová (Anser serrirostris) 19. 8. 2018
Husa velká (Anser anser) 22. 5. 2015
Husa běločelá (Anser albifrons) 25. 12. 2015
Berneška velká (Branta canadensis) Moss, Norsko 13.3.2016 19. 1. 2017
Berneška tmavá (Branta bernicla) 16. 2. 2016
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 31. 1. 2016
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 7. 2. 2016
Labuť černá (Cygnus atratus) 5. 7. 2015
Labuť velká (Cygnus olor) 22. 5. 2015
Labuť malá (Cygnus columbianus) Moravičanské jezero 6.11.2018 19. 11. 2018
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 25. 12. 2015
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 25. 12. 2015
Husice liščí (Tadorna tadorna) 25. 12. 2015
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 6. 3. 2016
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 25. 12. 2015
Kopřivka obecná (Anas strepera) 25. 12. 2015
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 25. 12. 2015
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 25. 12. 2015
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 25. 12. 2015
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 25. 12. 2015
Čírka modrá (Anas querquedula) 25. 12. 2015
Čírka obecná (Anas crecca) 25. 12. 2015
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 25. 12. 2015
Polák velký (Aythya ferina) 25. 12. 2015
Polák malý (Aythya nyroca) 25. 12. 2015
Polák proužkozobý (Aythya collaris) Wyspa Sobieszewska, Polsko 10.2.2017 14. 2. 2017
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 25. 12. 2015
Polák kaholka (Aythya marila) 25. 12. 2015
Kajka mořská (Somateria mollissima) 12.3.2016 Horten, Norsko 19. 1. 2017
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 25. 12. 2015
Turpan černý (Melanitta nigra) 25. 12. 2015
Hoholka lední (Clangula hyemalis) Senné, SK 1.5.2016 4. 5. 2016
Hohol severní (Bucephala clangula) 25. 12. 2015
Morčák malý (Mergellus albellus) 25. 12. 2015
Morčák velký (Mergus merganser) 25. 12. 2015
Morčák prostřední (Mergus serrator) 25. 12. 2015
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) Červenohorské sedlo 24.9.2017 25. 11. 2017
Orebice čukar (Alectoris chukar) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Koroptev arabská (Ammoperdix heyi) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Koroptev polní (Perdix perdix) 25. 12. 2015
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 25. 12. 2015
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) 25. 12. 2015
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 25. 12. 2015
Potáplice malá (Gavia stellata) 25. 12. 2015
Potáplice severní (Gavia arctica) 25. 12. 2015
Potáplice lední (Gavia immer) Dolní Benešov 3.12. 3. 12. 2016
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 2. 8. 2015
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 25. 12. 2015
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 25. 12. 2015
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 25. 12. 2015
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 25. 12. 2015
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Čáp černý (Ciconia nigra) 25. 12. 2015
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 25. 12. 2015
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) Senné 29.4.2016 4. 5. 2016
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) Senné 29.4.2016 4. 5. 2016
Bukač velký (Botaurus stellaris) 25. 12. 2015
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 25. 12. 2015
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 25. 12. 2015
Volavka proměnlivá (Butorides striata) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) České Budějovice 6. 8. 2016
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) pastvina, Čejkovice 26. 6. 2016
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 2. 8. 2015
Volavka červená (Ardea purpurea) Senné 29.4.2016 4. 5. 2016
Volavka bílá (Egretta alba) 2. 8. 2015
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 2. 8. 2015
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Kormorán malý (MIcrocarbo pygmeus) Záhlinice 28.6. 30. 6. 2016
Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis) Poreč, Chorvatsko 2015 19. 1. 2017
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 25. 12. 2015
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 25. 12. 2015
Luněc šedý (Elanus caeruleus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 25. 12. 2015
Včelojed chocholatý (Pernis ptilorhynchus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Orel křiklavý (Clanga nipalensis) Poprad 4.5.2016 4. 5. 2016
Orel volavý (Clanga clanga) Šternberk (Dalov) 13.10.2018 19. 11. 2018
Orel nejmenší (Aquila pennata) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Orel stepní (Aquila nipalensis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Orel královský (Aquila heliaca) 25. 12. 2015
Orel skalní (Aquila chrysaetos) Přerovsko 11.6.2016 12. 6. 2016
Orel jestřábí (Aquila fasciata) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 25. 12. 2015
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 25. 12. 2015
Moták pochop (Circus aeruginosus) 25. 12. 2015
Moták pilich (Circus cyaneus) 25. 12. 2015
Moták stepní (Circus macrourus) 16. 4. 2016
Moták lužní (Circus pygargus) 25. 12. 2015
Luňák červený (Milvus milvus) 25. 12. 2015
Luňák hnědý (Milvus migrans) Medzibodrožie 2.5.2016 4. 5. 2016
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 25. 12. 2015
Káně rousná (Buteo lagopus) 25. 12. 2015
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 25. 12. 2015
Káně lesní (Buteo buteo) 25. 12. 2015
Drop velký (Otis tarda) Je to tajný 28.7. 21. 8. 2019
Drop hřívnatý (Chlamydotis macqueenii) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 25. 12. 2015
Chřástal polní (Crex crex) 25. 12. 2015
Chřástal malý (Porzana parva) Neusidler see 4.7 7. 7. 2016
Chřástal nejmenší (Porzana pusilla) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) 25. 12. 2015
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 25. 12. 2015
Lyska černá (Fulica atra) 25. 12. 2015
Jeřáb popelavý (Grus grus) 25. 12. 2015
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) Moss, Norsko 11.3.2016 19. 1. 2017
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 25. 12. 2015
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 25. 12. 2015
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 25. 12. 2015
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 25. 12. 2015
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 25. 12. 2015
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 25. 12. 2015
Kulík říční (Charadrius dubius) 25. 12. 2015
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) Neusidler see 4.7.2016 19. 1. 2017
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) Opava (Pusté Jakartice) 29.8.2017 6. 9. 2017
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 25. 12. 2015
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) 25. 12. 2015
Bekasina větší (Gallinago media) 17.4.2016- Němčický r., Záhlinice 17. 4. 2016
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 25. 12. 2015
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 25. 12. 2015
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 25. 12. 2015
Koliha malá (Numenius phaeopus) 9. 8. 2015
Koliha velká (Numenius arquata) 2. 8. 2015
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 25. 12. 2015
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 25. 12. 2015
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 25. 12. 2015
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 25. 12. 2015
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 25. 12. 2015
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 2. 8. 2015
Vodouš malý (Xenus cinereus) 25. 12. 2015
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 2. 8. 2015
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 25. 12. 2015
Jespák rezavý (Calidris canutus) 25. 12. 2015
Jespák písečný (Calidris alba) 25. 12. 2015
Jespák malý (Calidris minuta) 25. 12. 2015
Jespák šedý (Calidris temminckii) 25. 12. 2015
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 25. 12. 2015
Jespák obecný (Calidris alpina) 6. 8. 2015
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 25. 12. 2015
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 25. 12. 2015
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) 25. 12. 2015
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) Hononín 22.9.2016 23. 9. 2016
Běhulík plavý (Cursorius cursor) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) Bohumín (Vrbice) 18.11. 18. 11. 2016
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 2. 8. 2015
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 25. 12. 2015
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 25. 12. 2015
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Racek bělooký (Ichthyaetus leucophthalmus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Racek bouřní (Larus canus) 25. 12. 2015
Racek mořský (Larus marinus) 14. 3. 2016
Racek šedý (Larus hyperboreus) Most (Starý most) 29. 1. 2019
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 25. 12. 2015
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 25. 12. 2015
Racek středomořský (Larus michahellis) 2. 8. 2015
Racek arménský (Larus armenicus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 29. 3. 2016
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 10. 4. 2016
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Rybák malý (Sternula albifrons) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Rybák obecný (Sterna hirundo) 25. 12. 2015
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 25. 12. 2015
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) 25. 12. 2015
Rybák černý (Chlidonias niger) 25. 12. 2015
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) Záhlinice 9.7.2016 10. 7. 2016
Alkoun úzkozobý (Uria aalge) 12.3.2016 Moss, Norway (původně chybně zaškrtnut jako a. obecný) 19. 1. 2017
Stepokur pruhovaný (Pterocles lichtensteinii) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Holub skalní/domácí (Columba livia) 2. 8. 2015
Holub doupňák (Columba oenas) 25. 12. 2015
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 2. 8. 2015
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 2. 8. 2015
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 2. 8. 2015
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Hrdlička kapská (Oena capensis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Kukačka chocholatá (Clamator glandarius) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 25. 12. 2015
Sova pálená (Tyto alba) 10.9.2016 10. 9. 2016
Výreček malý (Otus scops) Poreč, Chorvatsko 2015 19. 1. 2017
Výr velký (Bubo bubo) 25. 12. 2015
Puštík obecný (Strix aluco) 25. 12. 2015
Puštík arabský (Strix butleri) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Puštík bělavý (Strix uralensis) 27. 3. 2016
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 25. 12. 2015
Sýček obecný (Athene noctua) Senné 1.5.2016 4. 5. 2016
Sýc rousný (Aegolius funereus) 11. 5. 2016
Kalous ušatý (Asio otus) 25. 12. 2015
Kalous pustovka (Asio flammeus) 25. 12. 2015
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 6. 8. 2015
Rorýs velký (Apus melba) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Rorýs obecný (Apus apus) 25. 12. 2015
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Rorýs domovní (Apus affinis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 6. 8. 2015
Rybařík jižní (Ceryle rudis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Vlha proměnlivá (Merops orientalis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Vlha pestrá (Merops apiaster) 25. 12. 2015
Dudek chocholatý (Upupa epops) 2. 8. 2015
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 2. 8. 2015
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) 25. 12. 2015
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 25. 12. 2015
Strakapoud malý (Dryobates minor) 25. 12. 2015
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 25. 12. 2015
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 2. 8. 2015
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) 25. 12. 2015
Datel černý (Dryocopus  martius) 25. 12. 2015
Žluna zelená (Picus viridis) 2. 8. 2015
Žluna šedá (Picus canus) 25. 12. 2015
Poštolka jižní (Falco naumanni) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 25. 12. 2015
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 25. 12. 2015
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) 25. 12. 2015
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 25. 12. 2015
Raroh velký (Falco cherrug) 25. 12. 2015
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 25. 12. 2015
Papoušek mniší (Myiopsitta monachus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Alexandr malý (Psittacula krameri) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 2. 8. 2015
Ťuhýk menší (Lanius minor) 2.5.2016 Medzibodrožie 4. 5. 2016
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 25. 12. 2015
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 2. 8. 2015
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 2. 8. 2015
Straka obecná (Pica pica) 2. 8. 2015
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 25. 12. 2015
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 25. 12. 2015
Kavka obecná (Coloeus monedula) 25. 12. 2015
Vrána domácí (Corvus splendens) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Havran polní (Corvus frugilegus) 25. 12. 2015
Vrána černá (Corvus corone) 25. 12. 2015
Vrána šedá (Corvus cornix) 2. 8. 2015
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Krkavec velký (Corvus corax) 2. 8. 2015
Krkavec krátkoocasý (Corvus rhipidurus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 4. 1. 2016
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 25. 12. 2015
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 25. 12. 2015
Sýkora temná (Poecile lugubris) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Sýkora babka (Poecile palustris) 25. 12. 2015
Sýkora lužní (Poecile montanus) 25. 12. 2015
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 25. 12. 2015
Sýkora koňadra (Parus major) 2. 8. 2015
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 2. 8. 2015
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 17. 1. 2016
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Skřivan lesní (Lullula arborea) 25. 12. 2015
Skřivan východní (Alauda gulgula) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Skřivan polní (Alauda arvensis) 25. 12. 2015
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 25. 12. 2015
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Břehule říční (Riparia riparia) 25. 12. 2015
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 2. 8. 2015
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 2. 8. 2015
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Cetie jižní (Cettia cetti) 25. 12. 2015
Prinie křovinná (Scotocerca inquieta) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 2. 8. 2015
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 25. 12. 2015
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 25. 12. 2015
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 25. 12. 2015
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) Grygov 7.10.2017 25. 11. 2017
Budníček altajský (Phylloscopus humei) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) Vernířovice 18.6.2017 6. 9. 2017
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 25. 12. 2015
Rákosník hlučnohlasý (Acrocephalus stentoreus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Rákosník tamaryškový (Acrocephalus melanopogon) Nesyt 24.7, chycen 24. 7. 2016
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 25. 12. 2015
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 25. 12. 2015
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 25. 12. 2015
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 25. 12. 2015
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 25. 12. 2015
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 25. 12. 2015
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 25. 12. 2015
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Prinie obecná (Prinia gracilis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Timálie šedá (Turdoides squamiceps) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 2. 8. 2015
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 25. 12. 2015
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) 25. 12. 2015
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 25. 12. 2015
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 25. 12. 2015
Pěnice brýlatá (Sylvia conspicillata) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Pěnice turecká (Sylvia ruppelli) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 25. 12. 2015
Králíček obecný (Regulus regulus) 25. 12. 2015
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 25. 12. 2015
Brhlík lesní (Sitta europaea) 25. 12. 2015
Brhlík skalní (Sitta neumayer) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 25. 12. 2015
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 25. 12. 2015
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 25. 12. 2015
Majna obecná (Acridotheres tristis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Špaček růžový (Pastor roseus) Doloplazy, OL 27.5.2018 29. 5. 2018
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 2. 8. 2015
Špaček Tristramův (Onychognathus tristramii) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Kos horský (Turdus torquatus) 25. 12. 2015
Kos černý (Turdus merula) 2. 8. 2015
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 25. 12. 2015
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 25. 12. 2015
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 25. 12. 2015
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 2. 8. 2015
Pěvec černý (Cercotrichas podobe) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 2. 8. 2015
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 25. 12. 2015
Slavík modráček (Luscinia svecica) 25. 12. 2015
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) Červenohorské sedlo, chycen 18.8. 21. 8. 2016
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 25. 12. 2015
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 25. 12. 2015
Lejsek černokrký (Ficedula semitorquata) 25. 12. 2015
Lejsek malý (Ficedula parva) 25. 12. 2015
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 25. 12. 2015
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 25. 12. 2015
Skalník modrý (Monticola solitarius) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 25. 12. 2015
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 25. 12. 2015
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 25. 12. 2015
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Skalníček černoocasý (Cercomela melanura) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Bělořit černohřbetý (Oenanthe lugens) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Bělořit perský (Oenanthe chrysopygia) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 25. 12. 2015
Strdimil palestinský (Cinnyris osea) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Vrabec domácí (Passer domesticus) 2. 8. 2015
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Vrabec moabský (Passer moabiticus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Vrabec polní (Passer montanus) 25. 12. 2015
Vrabec plavý (Petronia brachydactyla) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Vrabec skalní (Petronia petronia) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) 25. 12. 2015
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 25. 12. 2015
Konipas luční (Motacilla flava) 25. 12. 2015
Konipas citronový (Motacilla citreola) 6. 5. 2016
Konipas horský (Motacilla cinerea) 25. 12. 2015
Konipas bílý (Motacilla alba) 2. 8. 2015
Linduška úhorní (Anthus campestris) OL kraj 30.8.2018 30. 8. 2018
Linduška dlouhozobá (Anthus similis) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Linduška luční (Anthus pratensis) 25. 12. 2015
Linduška lesní (Anthus trivialis) 25. 12. 2015
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) 25. 12. 2015
Linduška horská (Anthus spinoletta) 25. 12. 2015
Linduška skalní (Anthus petrosus) 12.3.2016 Horten, Norsko 19. 1. 2017
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 2. 8. 2015
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 25. 12. 2015
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 25. 12. 2015
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 25. 12. 2015
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 25. 12. 2015
Zvonek zelený (Chloris chloris) 2. 8. 2015
Hýl pustinný (Rhodospiza obsoleta) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) 25. 12. 2015
Konopka obecná (Linaria cannabina) 25. 12. 2015
Čečetka zimní (Acanthis flammea) Ostrava (Heřmanice) 18.11.2016 18. 11. 2016
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) 25. 12. 2015
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 2. 8. 2015
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 25. 12. 2015
Zvonohlík syrský (Serinus syriacus) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Čížek lesní (Spinus spinus) 25. 12. 2015
Strnad luční (Emberiza calandra) Iňačovice 29.4.2016 4. 5. 2016
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 25. 12. 2015
Strnad viničný (Emberiza cia) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) Opavsko 12. 6. 2016
Strnad šedokrký (Emberiza caesia) Izrael 03-04/2019 8. 4. 2019
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) Poreč, Chorvatsko 2015 19. 1. 2017
Strnad malinký (Emberiza pusilla) Citov 18.12.2016 18. 12. 2016
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 25. 12. 2015
Strnad severní (Calcarius lapponicus) Pietrowice Wielkie, PL 21.1.2017 21. 1. 2017
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 25. 12. 2015