Vlastimil Dobeš - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa polní (Anser fabalis) 8. 12. 2015
Husa tundrová (Anser serrirostris) 6. 11. 2018
Husa velká (Anser anser) 8. 12. 2015
Husa běločelá (Anser albifrons) 8. 12. 2015
Husa malá (Anser erythropus) 6.11.2018 Vlasatice, JM 12. 11. 2018
Berneška tmavá (Branta bernicla) 19.11.2015 Jiřice u Miroslavi (ZN) 4. 6. 2017
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 2.11.2014 Hodonín,(HO) 4. 6. 2017
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 2.11.2014 Hodonín (HO) 4. 6. 2017
Labuť černá (Cygnus atratus) 9. 12. 2015
Labuť velká (Cygnus olor) 8. 12. 2015
Labuť malá (Cygnus columbianus) 4.11.2018 Mohelnice,SU 4. 11. 2018
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 5.10.2013 Tovačov (PR) 4. 6. 2017
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 8. 12. 2015
Husice liščí (Tadorna tadorna) 8. 12. 2015
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 8. 12. 2015
Kachnička karolinská (Aix sponsa) 9. 12. 2015
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) 8. 12. 2015
Kopřivka obecná (Anas strepera) 8. 12. 2015
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 8. 12. 2015
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 8. 12. 2015
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 8. 12. 2015
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 8. 12. 2015
Čírka modrá (Anas querquedula) 8. 12. 2015
Čírka obecná (Anas crecca) 8. 12. 2015
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 8. 12. 2015
Polák velký (Aythya ferina) 8. 12. 2015
Polák malý (Aythya nyroca) 8. 12. 2015
Polák proužkozobý (Aythya collaris) 10.02.2017 Hel,Polsko 14. 2. 2017
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 8. 12. 2015
Polák kaholka (Aythya marila) 8. 12. 2015
Kajka mořská (Somateria mollissima) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 8. 12. 2015
Turpan černý (Melanitta nigra) 23.12.2015 Tovačov 23. 12. 2015
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Hohol severní (Bucephala clangula) 8. 12. 2015
Morčák malý (Mergellus albellus) 8. 12. 2015
Morčák velký (Mergus merganser) 8. 12. 2015
Morčák prostřední (Mergus serrator) 8. 12. 2015
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) 8. 12. 2015
Tetřívek obecný (Tetrao tetrix) 8. 12. 2015
Bělokur horský (Lagopus muta) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Bělokur rousný (Lagopus lagopus) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Orebice čukar (Alectoris chukar) Izrael 2017 4. 6. 2017
Koroptev arabská (Ammoperdix heyi) Izrael 2017 4. 6. 2017
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Koroptev polní (Perdix perdix) 8. 12. 2015
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 8. 12. 2015
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) 29.03.2016 30. 3. 2016
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 8. 12. 2015
Potáplice malá (Gavia stellata) 8. 12. 2015
Potáplice severní (Gavia arctica) 8. 12. 2015
Potáplice lední (Gavia immer) Dolní Benešov, 3.12.2016 4. 12. 2016
Buřňák temný (Ardenna grisea) Izrael 2017 4. 6. 2017
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 8. 12. 2015
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 8. 12. 2015
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 9. 12. 2015
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 8. 12. 2015
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 8. 12. 2015
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Čáp černý (Ciconia nigra) 8. 12. 2015
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 8. 12. 2015
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 5. 5. 2016
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 8. 12. 2015
Bukač velký (Botaurus stellaris) 8. 12. 2015
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 8. 12. 2015
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 8. 12. 2015
Volavka proměnlivá (Butorides striata) Izrael 2017 4. 6. 2017
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 16.6.2014 Mutěnice, HO 4. 6. 2017
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 24.4.2014 Záhlinice , KM 4. 6. 2017
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 8. 12. 2015
Volavka červená (Ardea purpurea) 26.7.2016 Záhlinice, KM 4. 6. 2017
Volavka bílá (Egretta alba) 8. 12. 2015
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 8. 12. 2015
Volavka západní (Egretta gularis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Pelikán kadeřavý (Pelecanus crispus) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Kormorán malý (MIcrocarbo pygmeus) 7.7.2015 Záhlinice (KM) 4. 6. 2017
Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 8. 12. 2015
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 8. 12. 2015
Luněc šedý (Elanus caeruleus) 10.5.2014 Sedlec, BV , FK 34/2014 4. 6. 2017
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 8. 12. 2015
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Orel křiklavý (Clanga nipalensis) 8. 12. 2015
Orel volavý (Clanga clanga) Izrael 2017 4. 6. 2017
Orel nejmenší (Aquila pennata) Izrael 2017 4. 6. 2017
Orel stepní (Aquila nipalensis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Orel královský (Aquila heliaca) 21.2.2015 Újezd u Brna, BO 4. 6. 2017
Orel skalní (Aquila chrysaetos) Slovensko 1977 4. 6. 2017
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 8. 12. 2015
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 8. 12. 2015
Moták pochop (Circus aeruginosus) 8. 12. 2015
Moták pilich (Circus cyaneus) 8. 12. 2015
Moták stepní (Circus macrourus) 24.9.2014 Zouvalka, VY, FK 55/2014 4. 6. 2017
Moták lužní (Circus pygargus) 8. 12. 2015
Luňák červený (Milvus milvus) 8. 12. 2015
Luňák hnědý (Milvus migrans) 8. 12. 2015
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 8. 12. 2015
Káně rousná (Buteo lagopus) 8. 12. 2015
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 12.9.2015 Příkazy , OL 4. 6. 2017
Káně lesní (Buteo buteo) 8. 12. 2015
Drop velký (Otis tarda) Slovensko 4. 6. 2017
Drop hřívnatý (Chlamydotis macqueenii) Izrael 2017 4. 6. 2017
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 8. 12. 2015
Chřástal polní (Crex crex) 8. 12. 2015
Chřástal malý (Porzana parva) 12.7.2016 Záhlinice,KM 12. 7. 2016
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) 5.5. 2018 Polsko 10. 5. 2018
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 8. 12. 2015
Lyska černá (Fulica atra) 8. 12. 2015
Jeřáb popelavý (Grus grus) 8. 12. 2015
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 21.5.2014 Nesyt, BV 4. 6. 2017
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 8. 12. 2015
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 8. 12. 2015
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 8. 12. 2015
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 8. 12. 2015
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 8. 12. 2015
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 8. 12. 2015
Kulík říční (Charadrius dubius) 8. 12. 2015
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) 13.9.2014 Břest , KM 4. 6. 2017
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 8. 12. 2015
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) 8. 12. 2015
Bekasina větší (Gallinago media) 28.8.2015 Nesvačilka, BO 4. 6. 2017
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 8. 12. 2015
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 8. 12. 2015
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 17.7.2015 Záhlinice , KM 4. 6. 2017
Koliha malá (Numenius phaeopus) 8. 12. 2015
Koliha velká (Numenius arquata) 8. 12. 2015
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 8. 12. 2015
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 8. 12. 2015
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 24.4.2014 Záhlinice , KM 4. 6. 2017
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 8. 12. 2015
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 8. 12. 2015
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 8. 12. 2015
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 8. 12. 2015
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 25.5.2015 Lužice, HO 4. 6. 2017
Jespák rezavý (Calidris canutus) 31.8.2015 Záhlinice , KM 4. 6. 2017
Jespák písečný (Calidris alba) 9.9.2014 Strachotín ,BV 4. 6. 2017
Jespák malý (Calidris minuta) 8. 12. 2015
Jespák šedý (Calidris temminckii) 8. 12. 2015
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 8. 12. 2015
Jespák mořský (Calidris maritima) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Jespák obecný (Calidris alpina) 8. 12. 2015
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 28.07.2016 Krčmaň, OL 28. 7. 2016
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 8. 12. 2015
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) 18.9.2014 Vrbátky , PV 4. 6. 2017
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) 22.9.2016 Lužice, HO 22. 9. 2016
Běhulík plavý (Cursorius cursor) Izrael 2017 4. 6. 2017
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) Izrael 2017 4. 6. 2017
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) Izrael 2017 4. 6. 2017
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 8. 12. 2015
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 8. 12. 2015
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 8. 12. 2015
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Racek bělooký (Ichthyaetus leucophthalmus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Racek bouřní (Larus canus) 8. 12. 2015
Racek mořský (Larus marinus) Norsko 2014 4. 6. 2017
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 29.01.2016 Pasohlávky,BV,JM 30. 1. 2016
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 8. 12. 2015
Racek středomořský (Larus michahellis) 9. 12. 2015
Racek arménský (Larus armenicus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 8. 12. 2015
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 10.4.2016 Hodonín, HO, JM 10. 4. 2016
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Rybák malý (Sternula albifrons) Izrael 2017 4. 6. 2017
Rybák obecný (Sterna hirundo) 8. 12. 2015
Rybák bělolící (Sterna repressa) Izrael 2017 4. 6. 2017
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 8. 12. 2015
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) 8. 12. 2015
Rybák černý (Chlidonias niger) 8. 12. 2015
Chaluha pomořanská (Stercorarius pomarinus) 28.9.2014 VDNM, Šakvice, BV 4. 6. 2017
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Chaluha malá (Stercorarius longicaudus) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Alkoun tlustozobý (Uria lomvia) 1.6.2016 Norsko 20. 6. 2016
Alkoun úzkozobý (Uria aalge) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Alka malá (Alca torda) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Alkoun obecný (Cepphus grylle) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Stepokur saharský (Pterocles senegallus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Stepokur pruhovaný (Pterocles lichtensteinii) Izrael 2017 4. 6. 2017
Holub skalní/domácí (Columba livia) 9. 12. 2015
Holub doupňák (Columba oenas) 8. 12. 2015
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 8. 12. 2015
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 8. 12. 2015
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 8. 12. 2015
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Hrdlička kapská (Oena capensis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Kukačka chocholatá (Clamator glandarius) Izrael 2017 4. 6. 2017
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 8. 12. 2015
Sova pálená (Tyto alba) 8. 12. 2015
Výreček malý (Otus scops) Slovensko 2016 4. 6. 2017
Výr velký (Bubo bubo) 8. 12. 2015
Puštík obecný (Strix aluco) 8. 12. 2015
Sovice krahujová (Surnia ulula) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 9. 3. 2018
Sýček obecný (Athene noctua) 8. 12. 2015
Sýc rousný (Aegolius funereus) 8. 12. 2015
Kalous ušatý (Asio otus) 8. 12. 2015
Kalous pustovka (Asio flammeus) 8. 12. 2015
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 8. 12. 2015
Rorýs velký (Apus melba) Izrael 2017 4. 6. 2017
Rorýs obecný (Apus apus) 8. 12. 2015
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Rorýs domovní (Apus affinis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Mandelík hajní (Coracias garrulus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 8. 12. 2015
Rybařík jižní (Ceryle rudis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Vlha proměnlivá (Merops orientalis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Vlha modrolící (Merops persicus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Vlha pestrá (Merops apiaster) 8. 12. 2015
Dudek chocholatý (Upupa epops) 8. 12. 2015
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 8. 12. 2015
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) 23.10.2016 Chvalčov,KM 23. 10. 2016
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 8. 12. 2015
Strakapoud malý (Dryobates minor) 8. 12. 2015
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 12.1.2016 ,Slavkov,VY,JM 12. 1. 2016
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 8. 12. 2015
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) 19.1.2016 Chvalčov, KM 19. 1. 2016
Datel černý (Dryocopus  martius) 8. 12. 2015
Žluna zelená (Picus viridis) 8. 12. 2015
Žluna šedá (Picus canus) 8. 12. 2015
Poštolka jižní (Falco naumanni) Izrael 2017 4. 6. 2017
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 8. 12. 2015
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 8. 12. 2015
Ostříž arabský (Falco concolor) Izrael 2017 4. 6. 2017
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) 8. 12. 2015
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 8. 12. 2015
Raroh velký (Falco cherrug) 8. 12. 2015
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 8. 12. 2015
Alexandr malý (Psittacula krameri) Izrael 2017 4. 6. 2017
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 8. 12. 2015
Ťuhýk menší (Lanius minor) 3.5.2016 Slovensko 14. 6. 2016
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 8. 12. 2015
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) Izrael 2017 4. 6. 2017
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 8. 12. 2015
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 8. 12. 2015
Straka obecná (Pica pica) 8. 12. 2015
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 8. 12. 2015
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) 9. 12. 2015
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 9. 12. 2015
Kavka obecná (Coloeus monedula) 8. 12. 2015
Vrána domácí (Corvus splendens) Izrael 2017 4. 6. 2017
Havran polní (Corvus frugilegus) 8. 12. 2015
Vrána černá (Corvus corone) 8. 12. 2015
Vrána šedá (Corvus cornix) 8. 12. 2015
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Krkavec velký (Corvus corax) 8. 12. 2015
Krkavec krátkoocasý (Corvus rhipidurus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 8. 12. 2015
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 8. 12. 2015
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 8. 12. 2015
Sýkora babka (Poecile palustris) 8. 12. 2015
Sýkora lužní (Poecile montanus) 8. 12. 2015
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 8. 12. 2015
Sýkora koňadra (Parus major) 8. 12. 2015
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 8. 12. 2015
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 8. 12. 2015
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) Izrael 2017 4. 6. 2017
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) Izrael 2017 4. 6. 2017
Skřivan pruhoocasý (Ammomanes cinctura) Izrael 2017 4. 6. 2017
Skřivan lesní (Lullula arborea) 8. 12. 2015
Skřivan polní (Alauda arvensis) 8. 12. 2015
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 8. 12. 2015
Skřivan růžkatý (Eremophila bilopha) Izrael 2017 4. 6. 2017
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Kalandra zpěvná (Melanocorypha calandra) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Skřivánek menší (Alaudala rufescens) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) Izrael 2017 4. 6. 2017
Břehule říční (Riparia riparia) 8. 12. 2015
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 8. 12. 2015
Břehule světlehnědá (Ptyonoprogne obsoleta) Izrael 2017 4. 6. 2017
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 8. 12. 2015
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) Izrael 2017 4. 6. 2017
Prinie křovinná (Scotocerca inquieta) Izrael 2017 4. 6. 2017
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 8. 12. 2015
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 8. 12. 2015
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 8. 12. 2015
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 8. 12. 2015
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) Jeseníky, 26.6.2016 26. 6. 2016
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 8. 12. 2015
Rákosník hlučnohlasý (Acrocephalus stentoreus) Izrael 2017 4. 6. 2017
Rákosník ostřicový (Acrocephalus paludicola) 6.5.2018 Polsko 10. 5. 2018
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 8. 12. 2015
Rákosník plavý (Acrocephalus agricola) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 8. 12. 2015
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 8. 12. 2015
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) Izrael 2017 4. 6. 2017
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 8. 12. 2015
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 8. 12. 2015
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 8. 12. 2015
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 8. 12. 2015
Prinie obecná (Prinia gracilis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Timálie šedá (Turdoides squamiceps) Izrael 2017 4. 6. 2017
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 8. 12. 2015
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 8. 12. 2015
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) 8. 12. 2015
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 8. 12. 2015
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) Izrael 2017 4. 6. 2017
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 8. 12. 2015
Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala) Izrael 2017 4. 6. 2017
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 8. 12. 2015
Králíček obecný (Regulus regulus) 8. 12. 2015
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 8. 12. 2015
Brhlík lesní (Sitta europaea) 8. 12. 2015
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 8. 12. 2015
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 8. 12. 2015
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 2016, Tovačov 26. 2. 2016
Majna obecná (Acridotheres tristis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Špaček růžový (Pastor roseus) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 8. 12. 2015
Špaček Tristramův (Onychognathus tristramii) Izrael 2017 4. 6. 2017
Kos horský (Turdus torquatus) 8. 12. 2015
Kos černý (Turdus merula) 8. 12. 2015
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 8. 12. 2015
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 8. 12. 2015
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 8. 12. 2015
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 8. 12. 2015
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) Izrael 2017 4. 6. 2017
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 8. 12. 2015
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 8. 12. 2015
Slavík modráček (Luscinia svecica) 8. 12. 2015
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) 5.5.2018 Polsko 10. 5. 2018
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 8. 12. 2015
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 8. 12. 2015
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 8. 12. 2015
Lejsek malý (Ficedula parva) 5. 5. 2016
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 8. 12. 2015
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 8. 12. 2015
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 8. 12. 2015
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 8. 12. 2015
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 8. 12. 2015
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) Izrael 2017 4. 6. 2017
Bělořit kápový (Oenanthe monacha) Izrael 2017 4. 6. 2017
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) Izrael 2017 4. 6. 2017
Bělořit bělohlavý (Oenanthe pleschanka) Rumunsko 4. 6. 2017
Skalníček černoocasý (Cercomela melanura) Izrael 2017 4. 6. 2017
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) Izrael 2017 4. 6. 2017
Bělořit černohřbetý (Oenanthe lugens) Izrael 2017 4. 6. 2017
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 3.1.2016 Velká Bystřice, Ol 3. 1. 2016
Strdimil palestinský (Cinnyris osea) Izrael 2017 4. 6. 2017
Vrabec domácí (Passer domesticus) 8. 12. 2015
Vrabec italský (Passer italiae) 9. 12. 2015
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Vrabec polní (Passer montanus) 8. 12. 2015
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) 9.7.2018 Sněžka 11. 7. 2018
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 8. 12. 2015
Konipas luční (Motacilla flava) 8. 12. 2015
Konipas citronový (Motacilla citreola) 14.5.2014 Slavkov u Brna, VY , FK 33/2014 4. 6. 2017
Konipas horský (Motacilla cinerea) 8. 12. 2015
Konipas bílý (Motacilla alba) 8. 12. 2015
Linduška úhorní (Anthus campestris) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Linduška dlouhozobá (Anthus similis) Izrael 2017 4. 6. 2017
Linduška luční (Anthus pratensis) 8. 12. 2015
Linduška lesní (Anthus trivialis) 8. 12. 2015
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) 8. 12. 2015
Linduška horská (Anthus spinoletta) 8. 12. 2015
Linduška skalní (Anthus petrosus) 1.6.2016 Norsko 18. 6. 2016
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 8. 12. 2015
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 8. 12. 2015
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 8. 12. 2015
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 8. 12. 2015
Hýl pouštní (Bucanetes githaginea) Izrael 2017 4. 6. 2017
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 8.5.2018 Polsko 10. 5. 2018
Zvonek zelený (Chloris chloris) 8. 12. 2015
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) 16.11.2017 M.Prusy, VY, JM 17. 11. 2017
Konopka obecná (Linaria cannabina) Klentnice,BV,JM 14. 2. 2017
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 27.2.2016 Vyškov,VY,JM 27. 2. 2016
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) 26.06.2016 Jeseníky, OL 26. 6. 2016
Čečetka bělavá (Acanthis hornemanni) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 9. 12. 2015
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 8. 12. 2015
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 8. 12. 2015
Čížek lesní (Spinus spinus) 8. 12. 2015
Strnad luční (Emberiza calandra) 8. 12. 2015
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 8. 12. 2015
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) Izrael 2017 4. 6. 2017
Strnad šedokrký (Emberiza caesia) Izrael 2017 4. 6. 2017
Strnad pruhovaný (Emberiza striolata) Izrael 2017 4. 6. 2017
Strnad malinký (Emberiza pusilla) 19.12.2016,Citov, PR 19. 12. 2016
Strnad černohlavý (Emberiza melanocephala) Rumunsko 2017 4. 6. 2017
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 8. 12. 2015
Strnad severní (Calcarius lapponicus) 1.6.2016 Norsko 14. 6. 2016
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 13. 12. 2015