Radek Potopalský - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa polní (Anser fabalis) podzim 2019, Cheb 22.12.2019
Husa velká (Anser anser) Karlovy Vary 04.06.2019
Husa běločelá (Anser albifrons) Cheb 22.12.2019
Berneška bělolící (Branta leucopsis) Chebsko, louka nedaleko Jesenice 25.11.2019
Labuť velká (Cygnus olor) Karlovy Vary 04.06.2019
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 05.10.2019
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) Cheb 04.06.2019
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) Karlovy Vary 05.10.2019
Kopřivka obecná (Anas strepera) Kadaň 19.10.2019
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) Mariánské Lázně 10.06.2018
Lžičák pestrý (Anas clypeata) rybník Velká Nejda, 04/2020 02.04.2020
Ostralka štíhlá (Anas acuta) Lenešický rybník, 03/2020 16.03.2020
Čírka modrá (Anas querquedula) Lenešický rybník, 03/2020 18.03.2020
Čírka obecná (Anas crecca) Ves Touškov 13.03.2020
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) Droužkovice 16.03.2020
Polák velký (Aythya ferina) 05.10.2019
Polák chocholačka (Aythya fuligula) Františkovy Lázně 23.09.2019
Hohol severní (Bucephala clangula) Sokolov, jezero Medard, 2019 03.12.2019
Morčák velký (Mergus merganser) Kadaň 19.10.2019
Tetřívek obecný (Tetrao tetrix) Boží Dar, Krušné hory 06.11.2019
Koroptev polní (Perdix perdix) Nová ves (Křižovatka) 18.05.2020
Bažant obecný (Phasianus colchicus) Františkovy Lázně 06.01.2020
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) Vinařský rybník u Kadaně 02.09.2019
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) Medard, Sokolov 28.04.2020
Potápka roháč (Podiceps cristatus) Bor u Tachova 06.06.2019
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) Nechranice přehrada 25.11.2019
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) Hostivice 03.06.2020
Čáp černý (Ciconia nigra) Odeř 05.04.2020
Čáp bílý (Ciconia ciconia) Boru Tachova 10.06.2018
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) Mariánské Radčice, 2020 30.05.2020
Volavka popelavá (Ardea cinerea) Bor u Tachova 06.06.2019
Volavka bílá (Egretta alba) České Budějovice 27.08.2019
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) Chomutovsko 28.12.2019
Moták pochop (Circus aeruginosus) 2004, jezírko Karlovy Vary - Hory 05.03.2020
Luňák červený (Milvus milvus) Dalovice 16.03.2020
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) Františkovy Lázně, 05/2020 02.05.2020
Káně rousná (Buteo lagopus) Hroznětín 11.03.2020
Káně lesní (Buteo buteo) Hroznětín 11.03.2020
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) Praha 04.06.2019
Lyska černá (Fulica atra) 04.06.2019
Jeřáb popelavý (Grus grus) Třebeň u Chebu 15.02.2020
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) Lenešický rybník 08.05.2020
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) Františkovy Lázně 07.10.2019
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) Medard u Sokolova 03.05.2020
Kulík říční (Charadrius dubius) Medard u Sokolova 30.04.2020
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) Nový rybník, Líně u Plzně 29.10.2019
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) Lenešický rybník 08.05.2020
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) Medard u Sokolova 30.04.2020
Vodouš šedý (Tringa nebularia) Lenešický rybník 08.05.2020
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) rybník Skřivan, 04_2020 02.04.2020
Vodouš bahenní (Tringa glareola) Lenešický rybník 08.05.2020
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) Bor u Tachova 20.06.2019
Jespák bojovný (Calidris pugnax) Lenešický rybník 08.05.2020
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) Praha 05.06.2019
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) Lenešický rybník 31.05.2020
Holub skalní/domácí (Columba livia) Karlova Vary 04.06.2019
Holub hřivnáč (Columba palumbus) Plzeň 10.06.2018
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) Bochov 20.05.2020
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) Plzeň 10.06.2018
Kukačka obecná (Cuculus canorus) Mariánské Radčice, 2020 30.05.2020
Puštík obecný (Strix aluco) Karlovy Vary 07.10.2019
Kalous ušatý (Asio otus) 25.12.2019, Kadaň 25.12.2019
Rorýs obecný (Apus apus) Ostrov nad Ohří 01.06.2020
Ledňáček říční (Alcedo atthis) Kadaň 19.10.2019
Vlha pestrá (Merops apiaster) Podbořany (Buškovice) 04.07.2020
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) Karlovy Vary 06.06.2019
Strakapoud malý (Dryobates minor) Karlovy Vary 23.09.2019
Strakapoud velký (Dendrocopos major) Karlovy Vary 20.06.2019
Datel černý (Dryocopus  martius) Karlovy Vary 16.09.2019
Žluna zelená (Picus viridis) Plzeň 10.06.2018
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) Karlovy Vary 04.06.2019
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) Ostrov nad Ohří 24.10.2019
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) Karlovy Vary 29.07.2019
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) jezero Medard, Sokolov 22.12.2019
Sojka obecná (Garrulus glandarius) Karlovy Vary 04.06.2019
Straka obecná (Pica pica) Karlovy Vary 30.09.2019
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 7/2004 - Itálie, Garda 23.10.2019
Kavka obecná (Coloeus monedula) Praha 06.06.2019
Havran polní (Corvus frugilegus) Františkovy Lázně 05.10.2019
Vrána šedá (Corvus cornix) Hostivice 03.06.2020
Krkavec velký (Corvus corax) Karlovy Vary 09.06.2020
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) Plzeň 31.01.2020
Sýkora uhelníček (Periparus ater) Karlovy Vary 05.10.2019
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) Karlovy Vary 08.03.2020
Sýkora lužní (Poecile montanus) Stráž nad Ohří 23.10.2019
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) Karlovy Vary 06.06.2019
Sýkora koňadra (Parus major) Karlovy Vary 07.06.2019
Skřivan polní (Alauda arvensis) rybník Bor, Karlovy Vary 05.04.2020
Chocholouš obecný (Galerida cristata) Karlovy Vary 05.10.2019
Břehule říční (Riparia riparia) Jimlíkov 22.05.2020
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) Mradice u Loun 04.06.2019
Jiřička obecná (Delichon urbicum) Mradice u Loun 06.06.2019
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) Karlovy Vary 05.06.2019
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) Karlovy Vary 14.05.2020
Budníček menší (Phylloscopus collybita) Karlovy Vary 20.09.2019
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) Karlovy Vary 02.05.2020
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) Vinaře 25.04.2020
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) Vinaře 19.04.2020
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) Mariánské Radčice, 2020 30.05.2020
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) Boží dar 5/2020 29.05.2020
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) Hroznětín 24.05.2020
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) Medard u Sokolova 04.05.2020
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) Chodov 08.04.2020
Pěnice slavíková (Sylvia borin) Vinaře 10.05.2020
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) Vinaře 19.04.2020
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) Medard u Sokolova 02.05.2020
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) Mariánské lázně 10.05.2020
Králíček obecný (Regulus regulus) Karlovy Vary 06.03.2020
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) Karlovy Vary 05.10.2019
Brhlík lesní (Sitta europaea) Karlovy Vary 04.06.2019
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 24.1.2020, Merklín u Karlových Varů 24.01.2020
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) Bor u Tachova 20.06.2019
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) Karlovy Vary 06.06.2019
Kos černý (Turdus merula) Karlovy Vary 10.06.2018
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) Plzeň 10.06.2018
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) Karlovy Vary 04.06.2019
Drozd brávník (Turdus viscivorus) Karlovy Vary Dalovice 12.02.2020
Červenka obecná (Erithacus rubecula) Mradice u Loun 04.06.2019
Slavík modráček (Luscinia svecica) Vinaře 19.04.2020
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) Vinaře 25.04.2020
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) Karlovy Vary 17.05.2020
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 05.10.2019
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) Praha 10.06.2018
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) Karlovy Vary 02.10.2019
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) Suchá Rudná 11.07.2019
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) Bor u Karlových Varů 28.03.2020
Skorec vodní (Cinclus cinclus) Ostrov nad ohří 16.09.2019
Vrabec domácí (Passer domesticus) Plzeň 10.06.2018
Vrabec polní (Passer montanus) Karlovy Vary 04.06.2019
Pěvuška modrá (Prunella modularis) u krmítka, Jenišov 18.03.2020
Konipas luční (Motacilla flava) Mariánské Radčice, 2020 30.05.2020
Konipas horský (Motacilla cinerea) Karlovy Vary 04.06.2019
Konipas bílý (Motacilla alba) Karlovy Vary 10.06.2018
Linduška lesní (Anthus trivialis) Sokolov, jezero Medard 03.05.2020
Linduška horská (Anthus spinoletta) Sokolov, jezero Medard 25.11.2019
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) Lipno nad Vltavou 27.08.2019
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) Karlovy Vary 14.10.2019
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) Karlovy Vary 05.10.2019
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) Karlovy Vary 05.10.2019
Hýl rudý (Erythrina erythrina) Boží Dar 27.05.2020
Zvonek zelený (Chloris chloris) Karlova Vary 20.09.2019
Konopka obecná (Linaria cannabina) Mradice u Loun 07.06.2019
Čečetka zimní (Acanthis flammea) Františkovy Lázně 26.02.2020
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) Boží Dar 05-2020 01.06.2020
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) Kolová u Karlových Varů 06.09.2019
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) Jenišov 31.05.2020
Čížek lesní (Spinus spinus) Karlovy Vary 04.06.2019
Strnad luční (Emberiza calandra) Suchá Rudná 11.07.2019
Strnad obecný (Emberiza citrinella) Karlovy Vary 23.10.2019
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) Lenešický rybník 16.03.2020