Tomáš Grim - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Berneška velká (Branta canadensis) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Husa velká (Anser anser) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Husa tundrová (Anser serrirostris) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024
Husa běločelá (Anser albifrons) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024
Labuť velká (Cygnus olor) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Husice liščí (Tadorna tadorna) 15.4. Lednické rybníky (CZ) 05.05.2024
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kachnička mandarínská (Aix galericulata) 9.5. Olomouc (CZ) 09.05.2024
Čírka modrá (Spatula querquedula) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kopřivka obecná (Mareca strepera) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 1.5. Agia Varvara (CY) 01.05.2024
Čírka obecná (Anas crecca) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) 3.6. El Hondo (ES) 03.06.2024
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024
Polák velký (Aythya ferina) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Polák malý (Aythya nyroca) 27.3. Barrage Mansour Eddahbi (MA) 07.04.2024
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Hohol severní (Bucephala clangula) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024
Morčák velký (Mergus merganser) 18.3. Ostrava (CZ) 07.04.2024
Kachnice bělohlavá (Oxyura leucocephala) 3.6. El Hondo (ES) 03.06.2024
Koroptev polní (Perdix perdix) 16.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) 29.4. Bishop's Farm (CY) 05.05.2024
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Orebice berberská (Alectoris barbara) 29.3. Smimou (MA) 07.04.2024
Orebice rudá (Alectoris rufa) 7.6. Guadix (ES) 07.06.2024
Orebice čukar (Alectoris chukar) 28.4. Mavrokolympos (CY) 05.05.2024
Lelek rezavokrký (Caprimulgus ruficollis) 28.5. Laguna de la Mata (ES) 29.05.2024
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 29.4. Kensington Cliffs (CY) 05.05.2024
Rorýs velký (Tachymarptis melba) 29.4. Kensington Cliffs (CY) 05.05.2024
Rorýs obecný (Apus apus) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Rorýs domovní (Apus affinis) 27.3. Oasis de Fint (MA) 07.04.2024
Kukačka chocholatá (Clamator glandarius) 26.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 15.4. Horní Bojanovice (CZ) 05.05.2024
Stepokur písečný (Pterocles orientalis) 26.3. Aznaguen (MA) 07.04.2024
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Holub doupňák (Columba oenas) 15.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 29.3. Oued Souss (MA) 07.04.2024
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 9.1. Londýn (MA) 07.04.2024
Lyska černá (Fulica atra) 9.1. Londýn (MA) 07.04.2024
Slípka modrá (Porphyrio porphyrio) 3.6. El Hondo (ES) 03.06.2024
Chřástal malý (Zapornia parva) 29.4. Agia Varvara (CY) 05.05.2024
Jeřáb popelavý (Grus grus) 19.1. Praha (CZ) 07.04.2024
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 15.4. Lednické rybníky 16.04.2024
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 16.3. Záhlinické rybníky (CZ) 07.04.2024
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) 2.5. Akrotiri (CY) 02.05.2024
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 26.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Kulík říční (Charadrius dubius) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kulík kaspický (Charadrius asiaticus) 30.4. Mandria (CY) 30.04.2024
Koliha malá (Numenius phaeopus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Koliha velká (Numenius arquata) 26.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 16.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 29.4. Lady's Mile (CY) 05.05.2024
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 26.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Jespák šedý (Calidris temminckii) 29.4. Lady's Mile (CY) 05.05.2024
Jespák písečný (Calidris alba) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Jespák obecný (Calidris alpina) 26.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Jespák malý (Calidris minuta) 29.4. Lady's Mile (CY) 05.05.2024
Bekasina větší (Gallinago media) 4.5. Agia Varvara (CY) 05.05.2024
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 16.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 16.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 15.4. Lednické rybníky 16.04.2024
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Běhulík plavý (Cursorius cursor) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) 2.5. Akrotiri (CY) 02.05.2024
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) 29.3. Oued Souss (MA) 07.04.2024
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 15.4. Lednické rybníky (CZ) 05.05.2024
Racek zelenonohý (Ichthyaetus audouinii) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 26.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Racek bouřní (Larus canus) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Racek mořský (Larus marinus) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Racek středomořský (Larus michahellis) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) 27.3. Barrage Mansour Eddahbi (MA) 07.04.2024
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 29.3. Oued Souss (MA) 07.04.2024
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Rybák obecný (Sterna hirundo) 15.4. Pastvisko (CZ) 05.05.2024
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 3.5. Cape Drepanon (CY) 03.05.2024
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) 30.4. Asprokremnos (CY) 30.04.2024
Rybák černý (Chlidonias niger) 15.4. Lednické rybníky 16.04.2024
Buřňáček malý (Hydrobates pelagicus) 30.5. Torrevieja (ES) 30.05.2024
Buřňák šedý (Calonectris diomedea) 3.5. Mandria (CY) 05.05.2024
Buřňák atlantský (Calonectris borealis) 29.3. Timlalin (MA) 07.04.2024
Buřňák baleárský (Puffinus mauretanicus) 30.5. Torrevieja (ES) 30.05.2024
Čáp černý (Ciconia nigra) 15.4. Lednické rybníky (CZ) 05.05.2024
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Terej bílý (Morus bassanus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) 16.4. Pohořelické rybníky (CZ) 05.05.2024
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Kormorán chocholatý (Gulosus aristotelis) 29.5. Torrevieja (ES) 29.05.2024
Ibis skalní (Geronticus eremita) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Bukač velký (Botaurus stellaris) 13.6. Doñana (ES) 13.06.2024
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 29.4. Agia Varvara (CY) 05.05.2024
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 15.4. Pastvisko (CZ) 05.05.2024
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 29.4. Agia Varvara (CY) 05.05.2024
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Volavka červená (Ardea purpurea) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Volavka bílá (Ardea alba) 3.2. Břest (CZ) 07.04.2024
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) 26.4. Nezmar (CZ) 26.04.2024
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 16.3. Záhlinické rybníky (CZ) 07.04.2024
Luněc šedý (Elanus caeruleus) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 13.5. Chvojnice 14.05.2024
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) 10.6. Finca Román Pérez Bajo (ES) 11.06.2024
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Orel nejmenší (Hieraaetus pennatus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Orel jestřábí (Aquila fasciata) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 31.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 11.4. Horka nad Moravou (CZ) 13.04.2024
Moták pochop (Circus aeruginosus) 15.4. Velké Němčice (CZ) 05.05.2024
Moták stepní (Circus macrourus) 1.5. Agia Varvara (CY) 01.05.2024
Moták lužní (Circus pygargus) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Luňák červený (Milvus milvus) 16.3. Záhlinické rybníky (CZ) 07.04.2024
Luňák hnědý (Milvus migrans) 27.3. Ait Ourir (MA) 07.04.2024
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024
Káně rousná (Buteo lagopus) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Káně lesní (Buteo buteo) 3.2. Břest (MA) 07.04.2024
Sýček obecný (Athene noctua) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Výreček malý (Otus scops) 24.4. Olomouc (CZ) 25.04.2024
Výreček kyperský (Otus cyprius) 28.4. Mavrokolympos (CY) 05.05.2024
Kalous ušatý (Asio otus) 18.3. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Výr velký (Bubo bubo) 16.3. Olomoucko (CZ) 07.04.2024
Puštík obecný (Strix aluco) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Dudek chocholatý (Upupa epops) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Mandelík hajní (Coracias garrulus) 30.4. Troodos (CY) 05.05.2024
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Vlha pestrá (Merops apiaster) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 25.3. Oued Sayed (MA) 07.04.2024
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 6.2. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Strakapoud malý (Dryobates minor) 16.3. Křenovský rybník (CZ) 07.04.2024
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 31.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Datel černý (Dryocopus  martius) 15.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Žluna zelená (Picus viridis) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Žluna iberská (Picus sharpei) 28.5. Laguna de la Mata (ES) 28.05.2024
Žluna africká (Picus vaillantii) 28.3. Tamzenndirt (MA) 07.04.2024
Žluna šedá (Picus canus) 15.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Poštolka jižní (Falco naumanni) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 13.1. Brno (CZ) 07.04.2024
Ostříž jižní (Falco eleonorae) 29.4. Lady's Mile (CY) 05.05.2024
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 8.5. Vlkoš 08.05.2024
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Mníšek šedý (Myiopsitta monachus) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Alexandr malý (Psittacula krameri) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Čagra černotemenný (Tchagra senegalus) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Ťuhýk iberský (Lanius meridionalis) 28.5. Laguna de la Mata (ES) 28.05.2024
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) 30.4. Troodos (CY) 30.04.2024
Ťuhýk menší (Lanius minor) 1.5. Mavrokolympos (CY) 05.05.2024
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 30.4. Asprokremnos (CY) 30.04.2024
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 28.4. Bratislava (SK) 28.04.2024
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 16.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Straka iberská (Cyanopica cooki) 9.6. Granada (ES) 10.06.2024
Straka obecná (Pica pica) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Straka severoafrická (Pica mauritanica) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) 27.3. Tizi-n-tichka (MA) 07.04.2024
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 28.3. Oukaimeden (MA) 07.04.2024
Kavka obecná (Coloeus monedula) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Havran polní (Corvus frugilegus) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Vrána černá (Corvus corone) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Vrána šedá (Corvus cornix) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Krkavec velký (Corvus corax) 15.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 19.4. Plzeň (CZ) 05.05.2024
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 10.6. Finca Román Pérez Bajo (ES) 11.06.2024
Sýkora babka (Poecile palustris) 14.2. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Sýkora modrá (Cyanistes teneriffae) 27.3. Assif Amerzgane (MA) 07.04.2024
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Sýkora koňadra (Parus major) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 16.3. Záhlinické rybníky (CZ) 07.04.2024
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Skřivan tlustozobý (Ramphocoris clotbey) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) 27.3. Oasis de Fint (MA) 07.04.2024
Skřivan pruhoocasý (Ammomanes cinctura) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Skřivan lesní (Lullula arborea) 4.5. Troodos (CY) 04.05.2024
Skřivan polní (Alauda arvensis) 16.3. Grygov (MA) 07.04.2024
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris) 28.3. Oukaimeden (MA) 07.04.2024
Skřivan růžkatý (Eremophila bilopha) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) 26.3. Aznaguen (MA) 07.04.2024
Skřivánek menší (Alaudala rufescens) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Bulbul zahradní (Pycnonotus barbatus) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Břehule říční (Riparia riparia) 26.3. Tiouiyine - Draa (MA) 07.04.2024
Břehule hnědohrdlá (Riparia paludicola) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Břehule skalní (Hirundo rupestris) 27.3. Oasis de Fint (MA) 07.04.2024
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) 26.3. Tiouiyine - Draa (MA) 07.04.2024
Cetie jižní (Cettia cetti) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 5.5. Vrbátky (CZ) 05.05.2024
Budníček západní (Phylloscopus bonelli) 26.3. El Faid (MA) 07.04.2024
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 15.4. Lednické rybníky (CY) 05.05.2024
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 15.4. Pastvisko (CY) 05.05.2024
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 26.3. Tiouiyine - Draa (MA) 07.04.2024
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 13.5. Mohelno 13.05.2024
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) 29.4. Agia Varvara (CY) 05.05.2024
Sedmihlásek západní (Iduna opaca) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta) 7.6. Guadix (ES) 07.06.2024
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 8.5. Lednické rybníky 08.05.2024
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 13.5. Chvojnice 14.05.2024
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 15.4. Pastvisko (CY) 05.05.2024
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 23.1. Řím (I) 07.04.2024
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 20.4. Tisovské rybníky (CY) 05.05.2024
Pěnice vlašská (Curruca nisoria) 15.6. Milovice (CZ) 15.06.2024
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) 7.4. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Pěnice mistrovská (Curruca hortensis) 27.3. Oasis de Fint (MA) 07.04.2024
Pěnice severoafrická (Curruca deserticola) 28.3. Marrakech (MA) 07.04.2024
Pěnice kyperská (Curruca melanothorax) 28.4. Mavrokolympos (CY) 05.05.2024
Pěnice bělohrdlá (Curruca melanocephala) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Pěnice západní (Curruca iberiae) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) 27.3. Oasis de Fint (MA) 07.04.2024
Pěnice brýlatá (Curruca conspicillata) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Argie akáciová (Argya fulva) 25.3. Anti-Atlas - Asrir-Fask (MA) 07.04.2024
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Králíček obecný (Regulus regulus) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Brhlík lesní (Sitta europaea) 24.1. Praha (CZ) 07.04.2024
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 16.3. Křenovský rybník (CZ) 07.04.2024
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Špaček černý (Sturnus unicolor) 23.3. Agadir (MA) 07.04.2024
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 15.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Kos černý (Turdus merula) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Kos horský (Turdus torquatus) 28.3. Oukaimeden (MA) 07.04.2024
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 1.5. Agia Varvara (CY) 01.05.2024
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 27.3. Oasis de Fint (MA) 07.04.2024
Slavík modráček (Luscinia svecica) 20.4. Tisovské rybníky (CY) 05.05.2024
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 11.4. Horka nad Moravou (CZ) 13.04.2024
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 21.1. Řím (I) 07.04.2024
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 25.3. Oued Sayed (MA) 07.04.2024
Rehek severoafrický (Phoenicurus moussieri) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Skalník modrý (Monticola solitarius) 27.3. Oasis de Fint (MA) 07.04.2024
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 2.5. Bishop's Pool (CY) 02.05.2024
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Bělořit černohrdlý (Oenanthe seebohmi) 26.3. Aznaguen (MA) 07.04.2024
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) 25.3. Bouizakarne (MA) 07.04.2024
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Bělořit škraboškový (Oenanthe melanoleuca) 3.5. Timi (CY) 03.05.2024
Bělořit kyperský (Oenanthe cypriaca) 28.4. Mavrokolympos (CY) 05.05.2024
Bělořit šedohlavý (Oenanthe moesta) 25.3. Oued Sayed (MA) 07.04.2024
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Bělořit černý (Oenanthe leucura) 25.3. Ait Boufoulen (MA) 07.04.2024
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 13.5. Mohelno (CZ) 13.05.2024
Vrabec skalní (Petronia petronia) 27.3. Tizi-n-tichka (MA) 07.04.2024
Vrabec polní (Passer montanus) 15.3. Grygov (CZ) 07.04.2024
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) 24.3. Souss Massa (CZ) 07.04.2024
Vrabec italský (Passer italiae) 13.1. Fiumicino (I) 07.04.2024
Vrabec domácí (Passer domesticus) 11.1. Londýn (I) 07.04.2024
Snovač černohlavý (Ploceus melanocephalus) 13.6. Doñana (ES) 13.06.2024
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Konipas luční (Motacilla flava) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Konipas horský (Motacilla cinerea) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Konipas bílý (Motacilla alba) 11.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Linduška úhorní (Anthus campestris) 1.5. Mavrokolympos (CY) 05.05.2024
Linduška luční (Anthus pratensis) 27.3. Barrage Mansour Eddahbi (MA) 07.04.2024
Linduška lesní (Anthus trivialis) 23.3. Souss Massa NP (MA) 07.04.2024
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) 2.5. Akrotiri (CY) 02.05.2024
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 22.1. Řím (I) 07.04.2024
Pěnkava africká (Fringilla spodiogenys) 25.3. Ait Boufoulen (MA) 07.04.2024
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 6.2. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 1.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Hýl atlaský (Rhodopechys alienus) 28.3. Oukaimeden (MA) 07.04.2024
Hýl trubač (Bucanetes githaginea) 25.3. Les Grandes Plaines (MA) 07.04.2024
Zvonek zelený (Chloris chloris) 14.2. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Konopka obecná (Linaria cannabina) 16.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 4.5. Troodos (CY) 04.05.2024
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 9.1. Londýn (UK) 07.04.2024
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 20.1. Řím (I) 07.04.2024
Čížek lesní (Spinus spinus) 31.1. Olomouc (CZ) 07.04.2024
Strnad luční (Emberiza calandra) 23.3. Souss Massa PN (MA) 07.04.2024
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 15.3. Majetín (CZ) 07.04.2024
Strnad viničný (Emberiza cia) 28.3. Oukaimeden (MA) 07.04.2024
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 1.5. Agia Varvara (CY) 01.05.2024
Strnad šedokrký (Emberiza caesia) 30.4. Troodos (CY) 30.04.2024
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) 23.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Strnad saharský (Emberiza sahari) 24.3. Souss Massa (MA) 07.04.2024
Strnad černohlavý (Emberiza melanocephala) 2.5. Akrotiri (CY) 02.05.2024
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 16.3. Tovačov (CZ) 07.04.2024