Jan Grünwald - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Husa tundrová (Anser serrirostris) Třeboňsko 17. 2. 2019
Husa velká (Anser anser) Milada 4. 1. 2019
Husa běločelá (Anser albifrons) Toušeň 7. 1. 2019
Husa malá (Anser erythropus) Třeboňsko 17. 2. 2019
Berneška velká (Branta canadensis) Rügen, Německo 29. 8. 2019
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) Třeboňsko 17. 2. 2019
Labuť velká (Cygnus olor) Milada 4. 1. 2019
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) Toušeň 11. 1. 2019
Husice liščí (Tadorna tadorna) Vrbenské rybníky 17. 3. 2019
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) Hlohovecký rybník 22. 4. 2019
Kopřivka obecná (Anas strepera) Milada 4. 1. 2019
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) Třeboňsko 17. 2. 2019
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) Hartmanice 1. 1. 2019
Lžičák pestrý (Anas clypeata) Třeboňsko 1. 3. 2019
Ostralka štíhlá (Anas acuta) Čelákovice, Labe 5. 2. 2019
Čírka modrá (Anas querquedula) V pískovně 20. 3. 2019
Čírka obecná (Anas crecca) Třeboňsko 17. 2. 2019
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) Třeboňsko 17. 2. 2019
Polák velký (Aythya ferina) Milada 4. 1. 2019
Polák malý (Aythya nyroca) 22. 4. 2019
Polák chocholačka (Aythya fuligula) Milada 4. 1. 2019
Polák kaholka (Aythya marila) Vltava, Trója 12. 1. 2019
Kajka mořská (Somateria mollissima) Milada 4. 1. 2019
Turpan hnědý (Melanitta fusca) Milada 4. 1. 2019
Hohol severní (Bucephala clangula) Milada 4. 1. 2019
Morčák velký (Mergus merganser) Milada 4. 1. 2019
Morčák prostřední (Mergus serrator) Milada 4. 1. 2019
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) Šumava 17. 3. 2019
Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) Šumava 17. 3. 2019
Tetřívek obecný (Tetrao tetrix) Šumava 17. 3. 2019
Orebice čukar (Alectoris chukar) Ezuz, Israel 9. 4. 2019
Koroptev arabská (Ammoperdix heyi) Holland park, Israel 9. 4. 2019
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) Agmon Hula, Israel 9. 4. 2019
Koroptev polní (Perdix perdix) Vídeň 10. 2. 2019
Křepelka polní (Coturnix coturnix) Yotvata, Israel 9. 4. 2019
Bažant obecný (Phasianus colchicus) Slatina 7. 1. 2019
Potáplice severní (Gavia arctica) Milada 4. 1. 2019
Potáplice lední (Gavia immer) Milada 4. 1. 2019
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) Milada 4. 1. 2019
Potápka roháč (Podiceps cristatus) Milada 4. 1. 2019
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) Hostivice 22. 4. 2019
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Čáp černý (Ciconia nigra) Milovice 11. 3. 2019
Čáp bílý (Ciconia ciconia) KM 20 salt ponds, Israel 9. 4. 2019
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) Kfar Ruppin fish ponds, Israel 9. 4. 2019
Bukač velký (Botaurus stellaris) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) ZOO Praha 21. 3. 2019
Volavka proměnlivá (Butorides striata) Ma'agan Michael Fishponds, Israel 9. 4. 2019
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) KM 19 sewage ponds, Israel 9. 4. 2019
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) Dolphin reef, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Volavka popelavá (Ardea cinerea) Úvaly 4. 1. 2019
Volavka červená (Ardea purpurea) Eilat sewage canal, Israel 9. 4. 2019
Volavka bílá (Egretta alba) Sedlčánky 7. 1. 2019
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) North beach, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) HaZafon, Israel 9. 4. 2019
Kormorán malý (MIcrocarbo pygmeus) Kfar Ruppin fishponds, Israel 9. 4. 2019
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) Milada 4. 1. 2019
Orlovec říční (Pandion haliaetus) Kfar Ruppin fishponds, Israel 9. 4. 2019
Luněc šedý (Elanus caeruleus) Agmon Hula, Israel 9. 4. 2019
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Včelojed lesní (Pernis apivorus) Milíčov 10. 6. 2019
Včelojed chocholatý (Pernis ptilorhynchus) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) Ein Avdat, Israel 9. 4. 2019
Sup hnědý (Aegypius monachus) Jivjany 8. 8. 2019
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) Ben Gurion memmorial, Israel 9. 4. 2019
Orel křiklavý (Clanga nipalensis) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Orel volavý (Clanga clanga) Ezuz, Israel 9. 4. 2019
Orel nejmenší (Aquila pennata) KM 19 sewage pond, Israel 9. 4. 2019
Orel stepní (Aquila nipalensis) KM 20 salt ponds, Israel 9. 4. 2019
Orel královský (Aquila heliaca) Agmon Hula, Israel 9. 4. 2019
Orel skalní (Aquila chrysaetos) Marmolada, Itálie 9. 4. 2019
Orel jestřábí (Aquila fasciata) Ein Avdat, Israel 9. 4. 2019
Krahujec obecný (Accipiter nisus) Milada 4. 1. 2019
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) Hartmanice 1. 1. 2019
Moták pochop (Circus aeruginosus) Slatina 8. 4. 2019
Moták pilich (Circus cyaneus) Bobrník 1. 3. 2019
Moták stepní (Circus macrourus) KM 19 sewage pond, Israel 9. 4. 2019
Moták lužní (Circus pygargus) Bobrník 5. 5. 2019
Luňák červený (Milvus milvus) Bobrník 1. 3. 2019
Luňák hnědý (Milvus migrans) KM 19 sewage pond, Israel 9. 4. 2019
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) Třeboňsko 17. 2. 2019
Káně rousná (Buteo lagopus) Horoušany 1. 2. 2019
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) Tel Crayot, Israel 9. 4. 2019
Káně lesní (Buteo buteo) Milada 4. 1. 2019
Drop velký (Otis tarda) 22. 4. 2019
Drop hřívnatý (Chlamydotis macqueenii) Nizzana km 7, Israel 9. 4. 2019
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) Slatina 10. 3. 2019
Chřástal malý (Porzana parva) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Chřástal nejmenší (Porzana pusilla) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) Slatina 14. 4. 2019
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) Milada 4. 1. 2019
Lyska černá (Fulica atra) Milada 4. 1. 2019
Jeřáb popelavý (Grus grus) Třeboňsko 17. 2. 2019
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) Ezuz, Israel 9. 4. 2019
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) Hlohovecký rybník 22. 4. 2019
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) Třeboňsko 17. 2. 2019
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) Central park Eilat, Israel 9. 4. 2019
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) Ražice 17. 3. 2019
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) Ma'agan Michael Fishponds, Israel 9. 4. 2019
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Kulík říční (Charadrius dubius) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) 22. 4. 2019
Sluka lesní (Scolopax rusticola) Stožec 17. 3. 2019
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) Slatina 19. 3. 2019
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) Slatina 14. 1. 2019
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) KM 20 salt ponds, Israel 9. 4. 2019
Koliha malá (Numenius phaeopus) 22. 4. 2019
Koliha velká (Numenius arquata) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Vodouš šedý (Tringa nebularia) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) VN Hostivař 14. 1. 2019
Vodouš bahenní (Tringa glareola) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) Ma'agan Michael Fishponds, Israel 9. 4. 2019
Jespák rezavý (Calidris canutus) Vitten Bodden, Německo 29. 8. 2019
Jespák písečný (Calidris alba) Ma'agan Michael Fishponds, Israel 9. 4. 2019
Jespák malý (Calidris minuta) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Jespák šedý (Calidris temminckii) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Jespák obecný (Calidris alpina) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Jespák bojovný (Calidris pugnax) Malý Volešek 17. 3. 2019
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Běhulík plavý (Cursorius cursor) Nizzana km 7, Israel 9. 4. 2019
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) North beach Eilat, Israel 9. 4. 2019
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) Vltava, Troja 4. 1. 2019
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) Hlohovecký rybník 22. 4. 2019
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) Hlohovecký rybník 22. 4. 2019
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) Ma'agan Michael Fishponds, Israel 9. 4. 2019
Racek bělooký (Ichthyaetus leucophthalmus) Dolphin reef, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Racek bouřní (Larus canus) Milada 4. 1. 2019
Racek mořský (Larus marinus) Nezider 7. 7. 2019
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) Milada 4. 1. 2019
Racek středomořský (Larus michahellis) Praha, Troja 1. 3. 2019
Racek arménský (Larus armenicus) HaZafon, Israel 9. 4. 2019
Racek žlutonohý (Larus fuscus) North beach, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) North beach, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rybák malý (Sternula albifrons) Ma'agan Michael Fishponds, Israel 9. 4. 2019
Rybák obecný (Sterna hirundo) North beach, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) Kfar Ruppin fish ponds, Israel 9. 4. 2019
Rybák černý (Chlidonias niger) Dehtář 5. 5. 2019
Stepokur saharský (Pterocles senegallus) Nizzana km 7, Israel 9. 4. 2019
Holub skalní/domácí (Columba livia) Úvaly 3. 1. 2019
Holub doupňák (Columba oenas) Bobrník 1. 3. 2019
Holub hřivnáč (Columba palumbus) Vídeň 10. 2. 2019
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) KM 19 sewage pond, Israel 9. 4. 2019
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) Hartmanice 1. 1. 2019
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Hrdlička kapská (Oena capensis) KM 20 salt ponds, Israel 9. 4. 2019
Kukačka chocholatá (Clamator glandarius) Kfar Ruppin fish ponds, Israel 9. 4. 2019
Kukačka obecná (Cuculus canorus) Mt. Gilboa, Israel 9. 4. 2019
Sova pálená (Tyto alba) Ezuz, Israel 9. 4. 2019
Výreček malý (Otus scops) Kfar Ruppin kibutz, Israel 9. 4. 2019
Výr velký (Bubo bubo) Sedlčansko 5. 5. 2019
Puštík obecný (Strix aluco) HaZafon, Israel 9. 4. 2019
Puštík pouštní (Strix hadorami) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Sýček obecný (Athene noctua) Ezuz, Israel 9. 4. 2019
Sýc rousný (Aegolius funereus) Šumava 17. 3. 2019
Kalous ušatý (Asio otus) Sibřina 24. 1. 2019
Kalous pustovka (Asio flammeus) 22. 4. 2019
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) Vrchbělá 8. 6. 2019
Rorýs velký (Apus melba) North beach, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rorýs obecný (Apus apus) Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) Israel 9. 4. 2019
Rorýs domovní (Apus affinis) Tiberias, Israel 9. 4. 2019
Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis) HaZafon, Israel 9. 4. 2019
Ledňáček říční (Alcedo atthis) Slatina 7. 1. 2019
Rybařík jižní (Ceryle rudis) North beach, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Vlha proměnlivá (Merops orientalis) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Vlha pestrá (Merops apiaster) Yotvata, Israel 9. 4. 2019
Dudek chocholatý (Upupa epops) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) CHKO Brdy 21. 6. 2019
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) PP Škvorecká obora-Králičina 21. 1. 2019
Strakapoud malý (Dryobates minor) PP Škvorecká obora-Králičina 20. 1. 2019
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) Golanské výšiny 9. 4. 2019
Strakapoud velký (Dendrocopos major) Klánovický les 3. 1. 2019
Datel černý (Dryocopus  martius) PP Škvorecká obora-Králičina 20. 1. 2019
Žluna zelená (Picus viridis) Milada 4. 1. 2019
Žluna šedá (Picus canus) Stožec 17. 3. 2019
Poštolka jižní (Falco naumanni) Uvda valley, Israel 9. 4. 2019
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) Úvaly 3. 1. 2019
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) Hrdibořice 25. 6. 2019
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) Vyšehořovice 7. 1. 2019
Ostříž lesní (Falco subbuteo) Mokřiny u Vomáčků 5. 5. 2019
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) Vyšehořovice 27. 1. 2019
Papoušek mniší (Myiopsitta monachus) Tel Aviv, Israel 9. 4. 2019
Alexandr malý (Psittacula krameri) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) Nalžovice 11. 5. 2019
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) Horoušany 7. 1. 2019
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Žluva hajní (Oriolus oriolus) Dehtář 5. 5. 2019
Sojka obecná (Garrulus glandarius) Hartmanice 1. 1. 2019
Straka obecná (Pica pica) Hartmanice 1. 1. 2019
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) Alpy, Itálie 9. 4. 2019
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) Alpy, Itálie 10. 2. 2019
Kavka obecná (Coloeus monedula) Kobylisy 7. 1. 2019
Vrána domácí (Corvus splendens) Eilat, Israel 9. 4. 2019
Havran polní (Corvus frugilegus) Tukas auto, Praha 14. 1. 2019
Vrána černá (Corvus corone) Vídeň 9. 4. 2019
Vrána šedá (Corvus cornix) Milada 4. 1. 2019
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) Uvda valley, Israel 9. 4. 2019
Krkavec velký (Corvus corax) Hartmanice 1. 1. 2019
Krkavec krátkoocasý (Corvus rhipidurus) Mrtvé moře, Israel 9. 4. 2019
Sýkora uhelníček (Periparus ater) Hartmanice 1. 1. 2019
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) Klánovický les 3. 1. 2019
Sýkora temná (Poecile lugubris) Mt. Hermon, Israel 9. 4. 2019
Sýkora babka (Poecile palustris) Hartmanice 1. 1. 2019
Sýkora lužní (Poecile montanus) PP Škvorecká obora-Králičina 20. 1. 2019
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) Hartmanice 1. 1. 2019
Sýkora koňadra (Parus major) Hartmanice 1. 1. 2019
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) Kfar Ruppin fishponds, Israel 9. 4. 2019
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) Milada 4. 1. 2019
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) Se'ifim plains, Israel 9. 4. 2019
Skřivan lesní (Lullula arborea) Mt. Hermon, Israel 9. 4. 2019
Skřivan východní (Alauda gulgula) Yotvata, Israel 9. 4. 2019
Skřivan polní (Alauda arvensis) Úvaly, zahrada 4. 1. 2019
Chocholouš obecný (Galerida cristata) Vyšehořovice 9. 4. 2019
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) Eilat, Israel 9. 4. 2019
Břehule říční (Riparia riparia) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) Slatina 22. 4. 2019
Břehule světlehnědá (Ptyonoprogne obsoleta) Israel 9. 4. 2019
Jiřička obecná (Delichon urbicum) Israel 9. 4. 2019
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Cetie jižní (Cettia cetti) Kfar Ruppin fishponds, Israel 9. 4. 2019
Prinie křovinná (Scotocerca inquieta) Se'ifim plains, Israel 9. 4. 2019
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) Klánovický les 3. 1. 2019
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) Slatina 8. 4. 2019
Budníček menší (Phylloscopus collybita) Slatina 10. 3. 2019
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Budníček altajský (Phylloscopus humei) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) Hostivice 22. 4. 2019
Rákosník hlučnohlasý (Acrocephalus stentoreus) Heimar reservoir, Israel 9. 4. 2019
Rákosník tamaryškový (Acrocephalus melanopogon) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) Milíčov 24. 5. 2019
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) Ofira park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) CHKO Brdy 19. 5. 2019
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) Ralsko 8. 6. 2019
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) Slatina 5. 5. 2019
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) Slatina 8. 4. 2019
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) Agmon Hula, Israel 9. 4. 2019
Prinie obecná (Prinia gracilis) Eilat sewage canal dike, Israel 9. 4. 2019
Timálie šedá (Turdoides squamiceps) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) Slatina 8. 4. 2019
Pěnice slavíková (Sylvia borin) ZOO Praha 1. 5. 2019
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) Holland park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Pěnice arabská (Sylvia leucomelaena) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 8. 4. 2019
Pěnice brýlatá (Sylvia conspicillata) Tel Crayot, Israel 9. 4. 2019
Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Pěnice turecká (Sylvia ruppelli) Holland park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) Šumava 17. 3. 2019
Králíček obecný (Regulus regulus) Klánovický les 3. 1. 2019
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) Klánovický les 3. 1. 2019
Brhlík lesní (Sitta europaea) Hartmanice 3. 1. 2019
Brhlík skalní (Sitta neumayer) Mt. Hermon, Golanské výšiny 9. 4. 2019
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) PP Škvorecká obora-Králičina 20. 1. 2019
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) Klánovický les 3. 1. 2019
Majna obecná (Acridotheres tristis) Nizzana, Israel 9. 4. 2019
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) Třeboňsko 17. 2. 2019
Kos horský (Turdus torquatus) Třístoličník 5. 5. 2019
Kos černý (Turdus merula) Hartmanice 1. 1. 2019
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) Horoušany 11. 1. 2019
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) PP Škvorecká obora-Králičina 20. 1. 2019
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) Kumšík 1. 3. 2019
Drozd brávník (Turdus viscivorus) Klánovický les 3. 1. 2019
Pěvec černý (Cercotrichas podobe) Kibutz Samar 9. 4. 2019
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Lejsek šedý (Muscicapa striata) Klánovický les 19. 5. 2019
Červenka obecná (Erithacus rubecula) Trmice 4. 1. 2019
Slavík modráček (Luscinia svecica) Slatina 8. 4. 2019
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) Shachamon park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) Nizzana, Israel 9. 4. 2019
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) Motovidlo 5. 5. 2019
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) Nizzana, Israel 9. 4. 2019
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) Úvaly 18. 2. 2019
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) KM 20 salt ponds, Israel 9. 4. 2019
Skalník modrý (Monticola solitarius) Tel Crayot, Israel 9. 4. 2019
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) Slatina 22. 4. 2019
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) Čejkovice 17. 3. 2019
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) Eilat, Israel 9. 4. 2019
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) Eilat, Israel 9. 4. 2019
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) KM 20 salt ponds, Israel 9. 4. 2019
Skalníček černoocasý (Cercomela melanura) Holland park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) Tel Crayot, Israel 9. 4. 2019
Bělořit černohřbetý (Oenanthe lugens) Se'ifim plains, Israel 9. 4. 2019
Bělořit perský (Oenanthe chrysopygia) Tel Crayot, Israel 9. 4. 2019
Strdimil palestinský (Cinnyris osea) HaDarom, Israel 9. 4. 2019
Vrabec domácí (Passer domesticus) Hartmanice 1. 1. 2019
Vrabec italský (Passer italiae) Itálie 9. 4. 2019
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) IBRCE Eilat, Israel 9. 4. 2019
Vrabec moabský (Passer moabiticus) Kfar Ruppin fishponds, Israel 9. 4. 2019
Vrabec polní (Passer montanus) Úvaly 3. 1. 2019
Vrabec plavý (Petronia brachydactyla) Uvda valley, Israel 9. 4. 2019
Vrabec skalní (Petronia petronia) Tel Crayot, Israel 9. 4. 2019
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) Alpy, Itálie 10. 2. 2019
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) Alpy, Itálie 9. 4. 2019
Pěvuška modrá (Prunella modularis) Toušeň 7. 1. 2019
Konipas luční (Motacilla flava) Eilat, Israel 9. 4. 2019
Konipas citronový (Motacilla citreola) Kfar Ruppin fishponds, Israel 9. 4. 2019
Konipas horský (Motacilla cinerea) Toušeň 11. 1. 2019
Konipas bílý (Motacilla alba) Vyšehořovice 10. 1. 2019
Linduška úhorní (Anthus campestris) Se'ifim plains, Israel 9. 4. 2019
Linduška dlouhozobá (Anthus similis) Tel Crayot, Israel 9. 4. 2019
Linduška luční (Anthus pratensis) Bobrník 1. 3. 2019
Linduška lesní (Anthus trivialis) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) Central park, Eilat, Israel 9. 4. 2019
Linduška horská (Anthus spinoletta) Milada 4. 1. 2019
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) Hartmanice 1. 1. 2019
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) Šumava 17. 3. 2019
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) Klánovice, nádraží 3. 1. 2019
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) Klánovický les 3. 1. 2019
Zvonek zelený (Chloris chloris) Milada 4. 1. 2019
Hýl pustinný (Rhodospiza obsoleta) Yotvata, Israel 9. 4. 2019
Konopka obecná (Linaria cannabina) Slatina 7. 1. 2019
Čečetka zimní (Acanthis flammea) Klánovický les 3. 1. 2019
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) Županovice 22. 4. 2019
Křivka obecná (Loxia curvirostra) Hartmanice 1. 1. 2019
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) Úvaly, nádraží 3. 1. 2019
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) Úvaly, zahrada 27. 3. 2019
Zvonohlík syrský (Serinus syriacus) Golanské výšiny 9. 4. 2019
Čížek lesní (Spinus spinus) Hartmanice 1. 1. 2019
Strnad luční (Emberiza calandra) Vyšehořovice 11. 3. 2019
Strnad obecný (Emberiza citrinella) Hartmanice 1. 1. 2019
Strnad viničný (Emberiza cia) Mt. Hermon, Golanské výšiny 9. 4. 2019
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) Uvda valley, Israel 9. 4. 2019
Strnad šedokrký (Emberiza caesia) Kfar Ruppin fishponds, Israel 9. 4. 2019
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) Milada 4. 1. 2019