Jakub Hrdlička - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Berneška tmavá (Branta bernicla) 20.9.21 Hojer 30.09.2021
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 28.12.21 Drnholec 30.12.2021
Berneška velká (Branta canadensis) 22.9.21 Hojer 30.09.2021
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 16.3.20 Zahrádky 12.01.2021
Husa sněžní (Anser caerulescens) 12.2.22 Turovec 12.02.2022
Husa velká (Anser anser) 3.2.20 VDNM 13.01.2021
Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) 1.3.23 Chotěšice 02.03.2023
Husa tundrová (Anser serrirostris) 8.2.20 VDNM 12.01.2021
Husa běločelá (Anser albifrons) 3.2.20 VDNM 13.01.2021
Husa malá (Anser erythropus) 6.3.22 Bohumileč 06.03.2022
Labuť velká (Cygnus olor) 1.1.21 Staré Ždánice 13.01.2021
Labuť malá (Cygnus columbianus) 1.1.21 Staré Ždánice 13.01.2021
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 31.5.20 Nesyt 13.01.2021
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 28.1.20 Příšovice 13.01.2021
Husice liščí (Tadorna tadorna) 6.5.20 Bezdrev 13.01.2021
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 6.5.20 Bezdrev 13.01.2021
Kachnička mandarínská (Aix galericulata) 2.6.20 Podyjí 13.01.2021
Čírka modrá (Spatula querquedula) 15.3.20 Žantov 12.01.2021
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) 12.4.20 Vražda 13.01.2021
Kopřivka obecná (Mareca strepera) 25.11.19 Břehyně 13.01.2021
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) 11.1.21 Hrádek 13.01.2021
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 21.4.20 Vražda 13.01.2021
Čírka obecná (Anas crecca) 25.3.20 žantov 12.01.2021
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) 30.4.23 Málaga 09.05.2023
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 18.4.20 Proudnický rybník 13.01.2021
Polák velký (Aythya ferina) 9.1.21 Hrádek 12.01.2021
Polák malý (Aythya nyroca) 27.12.21 VDNMII 27.12.2021
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 9.1.21 Hrádek 12.01.2021
Polák kaholka (Aythya marila) 4.11.20 Vavřinec 13.01.2021
Kajka mořská (Somateria mollissima) 11.5.19 Trelleborg 01.10.2021
Kačka strakatá (Histrionicus histrionicus) 19.9.23 Vestfjords 25.09.2023
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 11.1.21 Hrádek 12.01.2021
Turpan černý (Melanitta nigra) 27.12.21 VDNMIII 27.12.2021
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 26.12.20 Újezd u Sezemic 13.01.2021
Hohol severní (Bucephala clangula) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Morčák malý (Mergellus albellus) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Morčák velký (Mergus merganser) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Morčák prostřední (Mergus serrator) 6.2.21 Dolní Věstonice 07.02.2021
Kachnice bělohlavá (Oxyura leucocephala) 30.4.23 Málaga 30.04.2023
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) 24.8.23 České Žleby 28.08.2023
Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) 14.5.22 Šumava 14.05.2022
Koroptev polní (Perdix perdix) 8.5.20 Bobnice 13.01.2021
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 1.1.21 Řepov 13.01.2021
Orebice berberská (Alectoris barbara) 19.10.22 Lanzarote 27.10.2022
Orebice rudá (Alectoris rufa) 7.5.23 Osuna 08.05.2023
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 3.5.24 Elmali 04.05.2024
Rorýs velký (Tachymarptis melba) 1.5.23 ElChorro 02.05.2023
Rorýs obecný (Apus apus) 12.7.20 MB 14.01.2021
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) 8.4.23 Marsa Alam 10.04.2023
Drop hřívnatý (Chlamydotis undulata) 17.10.22 Lanzarote 27.10.2022
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 6.5.20 ČB 14.01.2021
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1.21 MB 14.01.2021
Holub doupňák (Columba oenas) 14.3.20 Kněžmost 14.01.2021
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 1.3.20 MB 14.01.2021
Holub kanárský (Columba bollii) 18.11.20 Carmen d. L Cruz 26.09.2022
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 1.6.20 Mutěnice 14.01.2021
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1.1.21 Žehuň 14.01.2021
Hrdlička chechtavá (Streptopelia riseogrisea) 14.11.23 Tamri 20.11.2023
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) 18.12.17 Marsa Alam 11.10.2021
Hrdlička kapská (Oena capensis) 7.4.23 Mersa Alam 10.04.2023
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 12.4.20 Žantov 12.01.2021
Chřástal polní (Crex crex) 19.6.21 Stožec 20.06.2021
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) 16.4.20 Žantov 12.01.2021
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 23.1.20 MB 13.01.2021
Lyska černá (Fulica atra) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Jeřáb popelavý (Grus grus) 14.5.20 Branžež 13.01.2021
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 9.4.20 Dubeč 12.01.2021
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 9.1.21 Spyta 13.01.2021
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 11.1.21 Hrádek 13.01.2021
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 31.1.21 Most 01.02.2021
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 16.1.21 Most 17.01.2021
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) 16.11.22 Massa 20.11.2022
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) 16.10.22 Soo 27.10.2022
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 1.5.20 Žehuň 13.01.2021
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 1.6.20 Mutěnice 13.01.2021
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 1.6.20 Mutěnice 13.01.2021
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 4.3.20 Násedlnicr 13.01.2021
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) 5.4.23 Luxor 10.04.2023
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 21.10.20.Sopřeč 13.01.2021
Kulík pacifický (Pluvialis fulva) 31.7.21 Rzovák 01.08.2021
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 3.10.20 Sopřeč 13.01.2021
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 4.5.20 Rozkoš 13.01.2021
Kulík říční (Charadrius dubius) 1.5.20 Žehuň 13.01.2021
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) 16.11.22 Massa 20.11.2022
Koliha malá (Numenius phaeopus) 4.5.20 Rozkoš 14.01.2021
Koliha velká (Numenius arquata) 6.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 19.9.21 Vadehavet 21.10.2021
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 26.7.20 Nesyt 14.01.2021
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 6.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Jespák rezavý (Calidris canutus) 12.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 29.3.20 Kosořice 14.01.2021
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 2.9.22 Vadkovice 03.09.2022
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 6.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Jespák šedý (Calidris temminckii) 4.5.20 Rozkoš 14.01.2021
Jespák písečný (Calidris alba) 6.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Jespák obecný (Calidris alpina) 6.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Jespák mořský (Calidris maritima) 17.9.23 Reykjavik 25.09.2023
Jespák malý (Calidris minuta) 12.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Jespák skvrnitý (Calidris melanotos) 1.9.23 Tisová 02.09.2023
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 19.6.21 Stožec 20.06.2021
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 15.3.20 Žantov 13.01.2021
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) 15.4.22 Jaroslavice 15.04.2022
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 1.5.20 Žehuň 14.01.2021
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 15.3.20 Buda 14.01.2021
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 17.4.20 Buda 14.01.2021
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 15.4.20 Buda 12.01.2021
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 14.4.20 Buda 14.01.2021
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 6.9.20 Sopřeč 14.01.2021
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 14.4.20 Buda 14.01.2021
Běhulík plavý (Cursorius cursor) 18.10.22 Soo 28.10.2022
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) 7.5.23 Lantejuela 08.05.2023
Ouhorlík černokřídlý (Glareola nordmanni) 6.9.22 Roudnice 07.09.2022
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) 4.11.20 Vavřinec 13.01.2021
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) 30.4.23 Málaga 09.05.2023
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 1.6.20 Mutěnice 14.01.2021
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 1.6.20 Mutěnice 14.01.2021
Racek zelenonohý (Ichthyaetus audouinii) 15.11.22 Borj Daou 20.11.2022
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 27.4.21 Rozkoš 28.04.2021
Racek bělooký (Ichthyaetus leucophthalmus) 22.12.17 Marsa Alam 24.12.2022
Racek arabský (Ichthyaetus hemprichii) 21.12.17 Marsa Alam 11.10.2021
Racek bouřní (Larus canus) 14.12.20 VDNM 14.01.2021
Racek mořský (Larus marinus) 5.8.21 Jantar 13.08.2021
Racek šedý (Larus hyperboreus) 17.9.23 Reykjavik 25.09.2023
Racek polární (Larus glaucoides) 17.9.23 Reykjavik 25.09.2023
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 31.1.21 Most 01.02.2021
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 8.2.20 Vražda 14.01.2021
Racek středomořský (Larus michahellis) 5.4.20 Holany 12.01.2021
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 31.1.21 Most 01.02.2021
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) 24.3.24 Fuente de Piedra 02.04.2024
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 4.5.20 Rozkoš 14.01.2021
Rybák chocholatý (Thalasseus bergii) 8.4.23 Marsa Alam 10.04.2023
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) 4.8.21 Krynica Morska 13.08.2021
Rybák malý (Sternula albifrons) 4.5.20 Rozkoš 14.01.2021
Rybák obecný (Sterna hirundo) 6.5.20 Vrbenský rybník 14.01.2021
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) 27.7.23 Deltebre 04.08.2023
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 23.7.23 Empuriabrava 04.08.2023
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) 4.5.20 Rozkoš 14.01.2021
Rybák černý (Chlidonias niger) 21.4.20 Vražda 14.01.2021
Chaluha velká (Stercorarius skua) 13.11.21 Nechranice 14.11.2021
Alka malá (Alca torda) 21.9.23 Isafjordur 26.09.2023
Alkoun obecný (Cepphus grylle) 21.9.23 Isafjordur 26.09.2023
Potáplice malá (Gavia stellata) 14.12.20 Pasohlávky 13.01.2021
Potáplice severní (Gavia arctica) 11.1.21 Hrádek 13.01.2021
Potáplice lední (Gavia immer) 22.9.23 Vestfjords 26.09.2023
Čáp černý (Ciconia nigra) 2.4.20 Ujkovice 13.01.2021
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 23.3.20 Kněžmost 13.01.2021
Terej bílý (Morus bassanus) 16.11.22 Sidi Rbat 20.11.2022
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) 31.7.21 Záhlinice 01.08.2021
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Kormorán chocholatý (Gulosus aristotelis) 22.9.22 Vir 26.09.2022
Ibis skalní (Geronticus eremita) 17.1.22 Massa 20.11.2022
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 16.11.22 Massa 20.11.2022
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 6.5.20 Vrbenský 13.01.2021
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 14.3.20 Dolní Věstonice 13.01.2021
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 2.6.20 Mutěnice 13.01.2021
Volavka proměnlivá (Butorides striata) 17.12.17 Marsa Alam 11.10.2021
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 5.4.23 Luxor 10.04.2023
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 26.7.20 Nesyt 13.01.2021
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Volavka červená (Ardea purpurea) 28.7.20 Mutěnice 13.01.2021
Volavka bílá (Ardea alba) 11.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 6.5.20 Bezdrev 13.01.2021
Volavka přímořská (Egretta gularis) 18.12.17 Port Galib 24.12.2022
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) 23.7.19. VDNMII 09.01.2021
Pelikán kadeřavý (Pelecanus crispus) 6.5.2014 Skadarské j. 28.10.2022
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 15.4.20 Vražda 12.01.2021
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) 25.7.23 Sort 04.08.2023
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 1.6.20 Mutěnice 13.01.2021
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) 2.6.2015 Plavnik 21.11.2021
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) 23.9.22 Nin 26.09.2022
Orel křiklavý (Clanga pomarina) 10.8.21 Bělověž 13.08.2021
Orel nejmenší (Hieraaetus pennatus) 7.5.23 Lentajuela 11.05.2023
Orel královský (Aquila heliaca) 27.2.21 Sedlec 02.03.2021
Orel jestřábí (Aquila fasciata) 16.11.22 Massa 20.11.2022
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 1.3.20 Buda 12.01.2021
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 11.4.20 Zahrádky 12.01.2021
Moták pochop (Circus aeruginosus) 14.3.20 Žantov 13.01.2021
Moták pilich (Circus cyaneus) 4.3.20 Žantov 13.01.2021
Moták stepní (Circus macrourus) 1.5.20 Dobřichov 13.01.2021
Moták lužní (Circus pygargus) 1.5.20 Dobřichov 13.01.2021
Luňák červený (Milvus milvus) 9.2.20 Milovice 12.01.2021
Luňák hnědý (Milvus migrans) 5.4.20 Zahrádky 12.01.2021
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 1.1.21 Rozkoš 13.01.2021
Káně rousná (Buteo lagopus) 29.3.20 Semčice 13.01.2021
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 2.7.22 Šlapanice 03.08.2022
Káně lesní (Buteo buteo) 1.1.21 Žehuň 13.01.2021
Sova pálená (Tyto alba) 2.4.23 Hospozínek 02.04.2023
Sýc rousný (Aegolius funereus) 3.4.22 Stožec 02.04.2023
Sýček obecný (Athene noctua) 16.11.22 Massa 20.11.2022
Výreček malý (Otus scops) 31.7.21 Olomouc 01.08.2021
Kalous ušatý (Asio otus) 9.2.20 Drnholec 12.01.2021
Kalous pustovka (Asio flammeus) 1.5.20 Dobřichov 14.01.2021
Puštík bělavý (Strix uralensis) 14.5.22 České Žleby 16.05.2022
Dudek chocholatý (Upupa epops) 26.7.20 Nesyt 14.01.2021
Mandelík hajní (Coracias garrulus) 7.5.23 Lantejuela 08.05.2023
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 1.1.21 Rozkoš 14.01.2021
Rybařík jižní (Ceryle rudis) 5.4.23 Luxor 10.04.2023
Vlha pestrá (Merops apiaster) 2.6.20 Nesyt 14.01.2021
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 22.4.20 Vrchbělá 14.01.2021
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) 6.7.23 Risnjak 06.07.2023
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 9.2.20 Libický luh 14.01.2021
Strakapoud malý (Dryobates minor) 14.9.20 Třesice 14.01.2021
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 11.1.21 Spyta 14.01.2021
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 11.1.21 Spyta 14.01.2021
Datel černý (Dryocopus  martius) 19.3.20 Libický luh 14.01.2021
Žluna zelená (Picus viridis) 10.1.21. Sukorady 12.01.2021
Žluna iberská (Picus sharpei) 24.3.24 Osuna 01.04.2024
Žluna šedá (Picus canus) 5.4.20 Holany 12.01.2021
Poštolka jižní (Falco naumanni) 26.3.24 Coripe 01.04.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 11.1.21 Rozkoš 14.01.2021
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) 1.9.23 Radešín 02.09.2023
Ostříž jižní (Falco eleonorae) 3.5.24 Elmali 05.05.2024
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) 20.9.23 Vestfjords 25.09.2023
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 31.5.20 Nesyt 14.01.2021
Raroh jižní (Falco biarmicus) 15.11.23 Tamri 20.11.2023
Raroh velký (Falco cherrug) 28.12.21 Šakvice 30.12.2021
Raroh lovecký (Falco rusticolus) 19.9.23 Arnastapi 25.09.2023
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 30.4.20 MB 14.01.2021
Mníšek šedý (Myiopsitta monachus) 11.9.19 Barcelona 28.10.2022
Alexandr malý (Psittacula krameri) 22.10.22 Arecife 28.10.2022
Čagra černotemenný (Tchagra senegalus) 13.11.23 Massa 20.11.2023
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 1.1.21 Žehuň 14.01.2021
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) 6.4.23 Marsa Alam 10.04.2023
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) 13.11.22 Tikirte 20.11.2022
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 26.4.20 Vražda 14.01.2021
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 3.6.29 Dolní Věstonice 14.01.2021
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 1.1.21 Žehuň 14.01.2021
Straka iberská (Cyanopica cooki) 27.3.24 Doňana 01.04.2024
Straka obecná (Pica pica) 1.1.21 MB 14.01.2021
Straka severoafrická (Pica mauritanica) 15.11.22 Agadir 21.11.2022
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 4.4. 22 Stožec 06.04.2022
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) 16.5.11 Kréta 16.10.2021
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 30.6.21 Zavižan 13.08.2021
Kavka obecná (Coloeus monedula) 9.1.21 MB 14.01.2021
Havran polní (Corvus frugilegus) 1.1.21 Bukovka 14.01.2021
Vrána černá (Corvus corone) 9.4.20 Počernický rybník 14.01.2021
Vrána šedá (Corvus cornix) 1.1.21 Dolany 14.01.2021
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) 5.4.23 Luxor 11.04.2023
Krkavec velký (Corvus corax) 15.1.20 Stakory 14.01.2021
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 31.12.22 Liberec 31.12.2022
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 16.11.19 MB 14.01.2021
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 28.3.20 Branžež 12.01.2021
Sýkora temná (Poecile lugubris) 29.4. Demre 02.05.2024
Sýkora babka (Poecile palustris) 20.1.20 Stakory 14.01.2021
Sýkora lužní (Poecile montanus) 2.4.21 Žabakor 05.04.2021
Sýkora modrá (Cyanistes teneriffae) 14.11.23 Paradise Valley 20.11.2023
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1.1.21 Kleny 14.01.2021
Sýkora koňadra (Parus major) 1.1.21 Kleny 14.01.2021
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 29.5.21 Dubňany 29.05.2021
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 20.9.20 Karasy 14.01.2021
Skřivan lesní (Lullula arborea) 22.4.20 Vrchbělá 12.01.2021
Skřivan polní (Alauda arvensis) 1.1.21 Staré Ždánice 14.01.2021
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) 7.5.23 Osuna 08.05.2023
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 17.8.20 Bezděčín 14.01.2021
Chocholouš maghrebský (Galerida macrorhyncha) 16.11.23 Guelmim 20.11.2023
Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris) 16.11.23 Guelmim 20.11.2023
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) 17.10.22 Soo 28.10.2022
Skřivánek menší (Alaudala rufescens) 17.10.22 Soo 28.10.2022
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) 26.12.23 Alanya 01.01.2024
Bulbul zahradní (Pycnonotus barbatus) 14.11.22 Agadir 20.11.2022
Břehule říční (Riparia riparia) 4.5.20 Rozkoš 14.01.2021
Břehule hnědohrdlá (Riparia paludicola) 13.11.23 Massa 20.11.2023
Břehule skalní (Hirundo rupestris) 13.11.22 Tikirte 20.11.2022
Břehule hnědá (Ptyonoprogne fuligula) 5.4.23 Luxor 05.05.2024
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 3.2.20 Vražda 14.01.2021
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 17.4.20 Buda 14.01.2021
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) 4.5.23 Osuna 04.05.2023
Cetie jižní (Cettia cetti) 17.11.23 Agadir 20.11.2023
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 8.2.20 Lednice 14.01.2021
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 29.5.20 Martinovice 14.01.2021
Budníček západní (Phylloscopus bonelli) 5.5.23 Sierra de Nievas 06.05.2023
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) 3.5.24 Elmali 04.05.2024
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 7.4.20 Příšovice 14.01.2021
Budníček kanárský (Phylloscopus canariensis) 15.11.20 Puerto de la Cruz 13.08.2021
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 18.3.20 Žantov 14.01.2021
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 9.5.20 Vražda 14.01.2021
Rákosník tamaryškový (Acrocephalus melanopogon) 4.5.23 Fuente de Piedra 04.05.2023
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 15.4.20 Žantov 14.01.2021
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 7.5.20 Vražda 14.01.2021
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 28.5.20 Vražda 14.01.2021
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) 4.5.24 Fuente de Piedra 11.05.2023
Sedmihlásek západní (Iduna opaca) 7.5.23 Fuente de Piedra 08.05.2023
Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta) 4.5.23 Fuente de Piedra 04.05.2023
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 19.7.20 Vražda 14.01.2021
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 16.4.20 Žantov 12.01.2021
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 26.4.20 Vražda 12.01.2021
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) 20.9.22 Vir 26.09.2022
Prinie obecná (Prinia gracilis) 5.4.23 Luxor 10.04.2023
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 10.4.20 Buda 14.01.2021
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 28.4.20 Vražda 14.01.2021
Pěnice vlašská (Curruca nisoria) 18.7.20 Milovice 14.01.2021
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) 21.4.20 Vražda 14.01.2021
Pěnice severoafrická (Curruca deserticola) 16.11.23 Guelmim 10.01.2024
Pěnice turecká (Curruca ruppeli) 3.5.24 Elmali 04.05.2024
Pěnice bělohrdlá (Curruca melanocephala) 20.9.22 Vir 26.09.2022
Pěnice vousatá (Curruca cantillans) 25.3.24 Malaga 01.04.2024
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) 27.4.20 Vrchbělá 14.01.2021
Pěnice brýlatá (Curruca conspicillata) 29.3.24 Trabejuela 01.04.2024
Pěnice kaštanová (Curruca undata) 5.5.23 Sierra de Nievas 11.05.2023
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 5.8.20 Modrava 14.01.2021
Králíček obecný (Regulus regulus) 20.3.20 Jezová 14.01.2021
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 1.1.21 Rozkoš 14.01.2021
Brhlík turecký (Sitta krueperi) 3.5. Elmali 04.05.2024
Brhlík skalní (Sitta neumayer) 25.12.23 Pamukkale 01.01.2024
Brhlík lesní (Sitta europaea) 1.1.21 Kleny 14.01.2021
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 8. 2.20 Pastorkův lom 12.01.2021
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 22.3.20 MB 14.01.2021
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 8.5.22 Josefovské louky 09.05.2022
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 18.4.20 MB 14.01.2021
Špaček černý (Sturnus unicolor) 17.11.23 Agadir 06.01.2024
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 14.3.20 MB 14.01.2021
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 9.2.20 Vrchbělá 14.01.2021
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 21.1.21 Příšovice 21.01.2021
Kos černý (Turdus merula) 1.1.21 MB 14.01.2021
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 11.1.21 Kleny 14.01.2021
Kos horský (Turdus torquatus) 26.4. Aure 04.05.2022
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) 4.4.23 Marsa Alam 10.04.2023
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 27.5.20 Vražda 14.01.2021
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 1.1.21 Kleny 14.01.2021
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 26.4.20 Vražda 12.01.2021
Slavík modráček (Luscinia svecica) 10.4.20. Žantov 12.01.2021
Lejsek malý (Ficedula parva) 27.4.21 Kleny 28.04.2021
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 26.4.21 Holany 26.04.2021
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 6.5.20 Hluboká nad Vltavou 14.01.2021
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 11.1.21 Spyta 14.01.2021
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 6.5.20 Hluboká nad Vltavou 14.01.2021
Rehek severoafrický (Phoenicurus moussieri) 14.11.22 Ouazarzat 20.11.2022
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) 7.4.23 Marsa Alam 10.04.2023
Skalník modrý (Monticola solitarius) 14.11.22 Ouazarzat 20.11.2022
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 16.4.20 Žantov 12.01.2021
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 16.4.20 Žantov 12.01.2021
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 13.4.20 Žantov 12.01.2021
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) 20.12.17 Marsa Alam 31.12.2022
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) 20.12.17 Marsa Alam 11.10.2021
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) 21.12.17 Marsa Alam 24.12.2022
Bělořit bělohlavý (Oenanthe pleschanka) 25.12.23 Pamukkale 01.01.2024
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) 28.4.24 Pamukkale 02.05.2024
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) 20.12.17 Marsa Alam 26.09.2022
Bělořit černý (Oenanthe leucura) 13.11.22 Ouazarzat 20.11.2022
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 9.9.2019 Andorra 21.11.2021
Vrabec skalní (Petronia petronia) 2.5.23 Sierra Navada 02.05.2023
Vrabec polní (Passer montanus) 1.1.21 Žehuň 14.01.2021
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) 17.11.20 Puerto de la Cruz 13.08.2021
Vrabec domácí (Passer domesticus) 4.4.20 Vražda 14.01.2021
Snovač černohlavý (Ploceus melanocephalus) 7.5.23 Málaga 11.05.2023
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) 2.5.23 Sierra Nevada 02.05.2023
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 2.4.20 Holany 14.01.2021
Konipas luční (Motacilla flava) 6.4.20 Bobnicr 14.01.2021
Konipas horský (Motacilla cinerea) 16.2.20 Žehuň 14.01.2021
Konipas bílý (Motacilla alba) 16.3.20 Branžež 14.01.2021
Linduška úhorní (Anthus campestris) 23.12.17 Marsa Alam 24.12.2022
Linduška luční (Anthus pratensis) 10.4.20 Žantov 12.01.2021
Linduška lesní (Anthus trivialis) 28.4.20 Vrchbělá 14.01.2021
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) 4.4.23 Marsa Alam 10.04.2023
Linduška horská (Anthus spinoletta) 6.4.20 Holany 14.01.2021
Linduška kanárská (Anthus berthelotii) 19.11.20 Pico. d. Teide 13.08.2021
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 1.1.21 Žehuň 14.01.2021
Pěnkava africká (Fringilla spodiogenys) 12 11.22 Agouim 20.07.2023
Pěnkava tenerifská (Fringilla teydea) 18.11.20 Chamorga 20.07.2023
Pěnkava kanárská (Fringilla polatzeki) 19.11.20 Pico. d. Teide 13.08.2021
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) 27.3.20 Pňov 12.01.2021
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 1.1.21 Žehuň 14.01.2021
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 10.1.21 Příšovice 12.01.2021
Hýl trubač (Bucanetes githaginea) 18.10.22 Soo 28.10.2022
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 21.5.24 Pěkná 22.05.2024
Zvonek zelený (Chloris chloris) 1.1.21 Rozkoš 12.01.2021
Konopka obecná (Linaria cannabina) 1.1.21 Rozkoš 12.01.2021
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 5.2.21 Příšovice 05.02.2021
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 5.8.20 Modrava 14.01.2021
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 1.1.21 Oplatil 14.01.2021
Zvonohlík citronový (Carduelis citrinella) 10.9.2019 Andorra 21.11.2021
Zvonohlík královský (Serinus pusillus) 1.5.24 Elmali 02.05.2024
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 29.5.20 Vražda 14.01.2021
Kanár divoký (Serinus canaria) 20.11.20 Puerto de la Cruz 13.08.2021
Čížek lesní (Spinus spinus) 1.1.21 Kleny 14.01.2021
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) 18.1.21 Křičeň 18.01.2021
Strnad luční (Emberiza calandra) 28.3.20 Vrchbělá 14.01.2021
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 1.1.21 Kleny 14.01.2021
Strnad viničný (Emberiza cia) 1.5.23 El Chorro 02.05.2023
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 28.4.24 Pamukkale 02.05.2024
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) 4.7.23 Vrana 04.07.2023
Strnad saharský (Emberiza sahari) 14.11.22 Agadir 20.11.2022
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 7.3.20 Žantov 14.01.2021