Daniel Benák - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Husa velká (Anser anser) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Labuť velká (Cygnus olor) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Polák velký (Aythya ferina) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Polák kaholka (Aythya marila) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Hohol severní (Bucephala clangula) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Morčák malý (Mergellus albellus) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Morčák velký (Mergus merganser) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 3. 1. 2020, Hrubčice 4. 1. 2020
Volavka bílá (Egretta alba) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Káně lesní (Buteo buteo) 1. 1. 2020
Drop velký (Otis tarda) 3. 1. 2020, Hrubčice 4. 1. 2020
Lyska černá (Fulica atra) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Racek bouřní (Larus canus) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Holub skalní/domácí (Columba livia) 3. 1. 2020, Hrubčice 4. 1. 2020
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 2. 1. 2020, Chobot 2. 1. 2020
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 2. 1. 2020, Chobot 2. 1. 2020
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 1. 1. 2020
Žluna zelená (Picus viridis) 7. 1. 2020, Praha 7. 1. 2020
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 1. 1. 2020
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 5. 1. 2020, Sudislav n. O. 5. 1. 2020
Straka obecná (Pica pica) 3. 1. 2020, Olomouc 4. 1. 2020
Kavka obecná (Coloeus monedula) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Havran polní (Corvus frugilegus) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Vrána šedá (Corvus cornix) 2. 1. 2020, Vračovický ryb. 2. 1. 2020
Krkavec velký (Corvus corax) 1. 1. 2020
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 1. 1. 2020
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 1. 1. 2020
Sýkora babka (Poecile palustris) 4. 1. 2020, Sudislav nad O. 4. 1. 2020
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1. 1. 2020
Sýkora koňadra (Parus major) 1. 1. 2020
Králíček obecný (Regulus regulus) 1. 1. 2020
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 13. 1. 2020, Ústí n. O. 13. 1. 2020
Brhlík lesní (Sitta europaea) 2. 1. 2020, Chobot 2. 1. 2020
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 1. 1. 2020, Sudislav n. O. 2. 1. 2020
Kos černý (Turdus merula) 1. 1. 2020
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 1. 1. 2020
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 1. 1. 2020
Vrabec domácí (Passer domesticus) 1. 1. 2020
Vrabec polní (Passer montanus) 1. 1. 2020
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 3. 1. 2020, Nové Mlýny 4. 1. 2020
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 5. 1. 2020, Brandýs n. O. 5. 1. 2020
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 4. 1. 2020, Sudislav nad O. 4. 1. 2020
Zvonek zelený (Chloris chloris) 1. 1. 2020
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 13. 1. 2020, Ústí n. O. 13. 1. 2020
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 2. 1. 2020, Sudislav nad Orlicí 2. 1. 2020