Jakub Hrdlička - WP Year list

Druh Poznámka Datum
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 16.3. Břístev 17.03.2024
Husa velká (Anser anser) 13.1. Most 14.01.2024
Husa tundrová (Anser serrirostris) 16.3. Břístev 17.03.2024
Husa běločelá (Anser albifrons) 16.3. Břístev 17.03.2024
Labuť velká (Cygnus olor) 1.1. Všeň 01.01.2024
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 17.3. Vražda 17.03.2024
Husice liščí (Tadorna tadorna) 24.3. FdP 01.04.2024
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) 1.5. Elmali 02.05.2024
Čírka modrá (Spatula querquedula) 8.4. Vražda 09.04.2024
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) 24.3. FdP 01.04.2024
Kopřivka obecná (Mareca strepera) 6.1. Milada 07.01.2024
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Čírka obecná (Anas crecca) 19.5. Olšina 19.05.2024
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) 24.3. FdP 01.04.2024
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 13.1. Most 14.01.2024
Polák velký (Aythya ferina) 6.1. Milada 07.01.2024
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Kajka mořská (Somateria mollissima) 13.1. Milada 14.01.2024
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 6.1. Milada 07.01.2024
Hohol severní (Bucephala clangula) 13.1. Milada 17.03.2024
Morčák malý (Mergellus albellus) 13.1. Most 14.01.2024
Morčák velký (Mergus merganser) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Kachnice bělohlavá (Oxyura leucocephala) 24.3. FdP 01.04.2024
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Orebice rudá (Alectoris rufa) 24.3. 0suna 01.04.2024
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) 3.5. Elmali 04.05.2024
Rorýs velký (Tachymarptis melba) 28.3. Punta Carnero 01.04.2024
Rorýs obecný (Apus apus) 28.3. Punta Carnero 01.04.2024
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) 29.3. Trebujena 01.04.2024
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 23.4. Vražda 23.04.2024
Holub skalní/domácí (Columba livia) 1.1. MB 01.01.2024
Holub doupňák (Columba oenas) 19.5. Olšina 19.05.2024
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 2.3. MB 11.03.2024
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 14.5. Vrchbělá 15.05.2024
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 1.1. Kněžmost 01.01.2024
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) 28.4. Antalya 28.04.2024
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 24.3. FdP 01.04.2024
Chřástal polní (Crex crex) 20.5. Stožec 22.05.2024
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 16.2.MB 20.02.2024
Lyska černá (Fulica atra) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Jeřáb popelavý (Grus grus) 2.2. B.p.B 11.03.2024
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 26.2. Buda 11.03.2024
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 6.1. Milada 07.01.2024
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 24.3. FdP 01.04.2024
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) 24.3. FdP 01.04.2024
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 24.3. FdP 01.04.2024
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 24.3. FdP 01.04.2024
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 16.3. Žehuň 21.03.2024
Kulík říční (Charadrius dubius) 1.5. Elmali 04.05.2024
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) 25.3. Malaga 01.04.2024
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 24.3. FdP 01.04.2024
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 26.3. FdP 01.04.2024
Jespák písečný (Calidris alba) 25.3. Malaga 01.04.2024
Jespák obecný (Calidris alpina) 29.3. Trabujena 01.04.2024
Jespák malý (Calidris minuta) 30.4. Demre 02.05.2024
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 15.3. BpB 17.03.2024
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 17.3. Žantov 17.03.2024
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 10.5. Žehuň 10.05.2024
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 25.3. Malaga 01.04.2024
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 24.3. FdP 01.04.2024
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 30.4. Demre 02.05.2024
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 26.3. FdP 03.04.2024
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) 25.3. Malaga 01.04.2024
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 6.1. Ústí 07.01.2024
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 12.5. Rozkoš 13.05.2024
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 25.3. Malaga 01.04.2024
Racek bouřní (Larus canus) 13.1. Most 14.01.2024
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 13.1. Most 14.01.2024
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 13.1. Most 14.01.2024
Racek středomořský (Larus michahellis) 13.1. Most 14.01.2024
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 25.3. Malaga 01.04.2024
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) 24.3. FdP 02.04.2024
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) 24.3. FdP 01.04.2024
Rybák obecný (Sterna hirundo) 27.4. VNNM 28.04.2024
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) 24.3. FdP 01.04.2024
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 24.3. FdP 01.04.2024
Rybák černý (Chlidonias niger) 24.3. FdP 01.04.2024
Potáplice malá (Gavia stellata) 12.5. Rozkoš 13.05.2024
Potáplice severní (Gavia arctica) 6.1. Milada 07.01.2024
Čáp černý (Ciconia nigra) 28.4. Punta Carnero 01.04.2024
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 24.4. Osuna 01.04.2024
Terej bílý (Morus bassanus) 28.3. Punta Carnero 01.04.2024
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) 25.3. Malaga 01.04.2024
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 24.3. FdP 01.04.2024
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 24.3. FdP 01.04.2024
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 27.4. Hlohovec 28.04.2024
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 30.4. Demre 02.05.2024
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 29.3. Lebrija 01.04.2024
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 1.1. Žabakor 01.01.2024
Volavka bílá (Ardea alba) 1.1. Ploukonice 01.01.2024
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 25.3. Malaga 01.04.2024
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 29.3. Trabujena 01.04.2024
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) 24.3. Coripe 01.04.2024
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) 28.3. Punta carnero 01.04.2024
Orel nejmenší (Hieraaetus pennatus) 26.3. Lantejuela 01.04.2024
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 25.2. Chlum 26.02.2024
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 28.3. Punta Carnero 01.04.2024
Moták pochop (Circus aeruginosus) 17.3. Žantov 17.03.2024
Moták pilich (Circus cyaneus) 11.5. Bobnice 11.05.2024
Moták lužní (Circus pygargus) 28.3. Punta Carnero 01.04.2024
Luňák červený (Milvus milvus) 19.3. Všeň 21.03.2024
Luňák hnědý (Milvus migrans) 26.3. Osuna 01.04.2024
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 16.3. Žehuň 17.03.2024
Káně lesní (Buteo buteo) 1.1. Kněžmost 01.01.2024
Sýček obecný (Athene noctua) 29.4. Pamukkale 02.05.2024
Kalous ušatý (Asio otus) 17.2. HS 20.02.2024
Puštík bělavý (Strix uralensis) 20.5. Stožec 22.05.2024
Dudek chocholatý (Upupa epops) 24.3. Osuna 01.04.2024
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 27.4. Pastvisko 28.04.2024
Vlha pestrá (Merops apiaster) 2.5. Side 02.05.2024
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 1.4. Vrchbělá 01.04.2024
Strakapoud malý (Dryobates minor) 16.3. Pňov 17.03.2024
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Datel černý (Dryocopus  martius) 25.2. Chlum 26.02.2024
Žluna zelená (Picus viridis) 13.1. Koňojedy 14.01.2024
Žluna iberská (Picus sharpei) 24.3. Osuna 01.04.2024
Žluna šedá (Picus canus) 10.3. Pňov 11.03.2024
Poštolka jižní (Falco naumanni) 26.3. Coripe 01.04.2024
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 6.1. Milada 07.01.2024
Ostříž jižní (Falco eleonorae) 3.5. Elmali 04.05.2024
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) 28.3. Punta Carnero 01.04.2024
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 28.3. Punta Carnero 01.04.2024
Mníšek šedý (Myiopsitta monachus) 25.3. Malaga 01.04.2024
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 5.5. Výtopa 06.05.2024
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) 29.4. Pamukkale 02.05.2024
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) 27.3. Doňana 01.04.2024
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 3.5. Elmali 04.05.2024
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 8.5. Žantov 09.05.2024
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Straka iberská (Cyanopica cooki) 27.3. Doňana 01.04.2024
Straka obecná (Pica pica) 1.1. MB 01.01.2024
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) 24.3. SdN 01.04.2024
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 29.4. Pamukkale 02.05.2024
Kavka obecná (Coloeus monedula) 17.2. MB 20.02.2024
Havran polní (Corvus frugilegus) 6.1. Ústí 07.01.2024
Vrána černá (Corvus corone) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Vrána šedá (Corvus cornix) 10.3. Všeň 11.03.2024
Krkavec velký (Corvus corax) 23.1. Postoloprty 20.02.2024
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 6.4. Chodov 07.04.2024
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 16.2. MB 20.02.2024
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 7.4. Jizerka 07.04.2024
Sýkora temná (Poecile lugubris) 29.4. Demre 02.05.2024
Sýkora babka (Poecile palustris) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Sýkora koňadra (Parus major) 1.1. MB 01.01.2024
Skřivan lesní (Lullula arborea) 1.4. Vrchbělá 01.04.2024
Skřivan polní (Alauda arvensis) 17.2. Chlumín 20.02.2024
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) 27.3. Almonte 03.04.2024
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 24.3. Osuna 01.04.2024
Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris) 24.3. Osuna 01.04.2024
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) 29.3. Trabujena 03.04.2024
Skřivánek menší (Alaudala rufescens) 29.3. Trabujena 01.04.2024
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) 28.4. Kemer 28.04.2024
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 24.3. FdP 01.04.2024
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 23.3. Sevilla 01.04.2024
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) 3.5. Elmali 04.05.2024
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 6.1. Milada 07.01.2024
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) 3.5. Elmali 04.05.2024
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 1.4. Vrchbělá 01.04.2024
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 20.3. BpB 21.03.2024
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 12.5. Rozkoš 13.05.2024
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 8.4. Vražda 08.04.2024
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 29.3. Trabujena 01.04.2024
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 19.5. Olšina 19.05.2024
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) 28.4. Pamukkale 02.05.2024
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 12.5. Šonov 13.05.2024
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 27.3. Doňana 01.04.2024
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) 25.3. Malaga 01.04.2024
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 8.4. Vražda 08.04.2024
Pěnice slavíková (Sylvia borin) 26.3. FdP 03.04.2024
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) 19.5. Olšina 19.05.2024
Pěnice turecká (Curruca ruppeli) 3.5. Elmali 04.05.2024
Pěnice vousatá (Curruca cantillans) 25.3. Malaga 01.04.2024
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) 12.5. Šonov 13.05.2024
Pěnice brýlatá (Curruca conspicillata) 29.3. Trabujena 01.04.2024
Pěnice kaštanová (Curruca undata) 24.3. SdN 01.04.2024
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) 20.5. Stožec 22.05.2024
Králíček obecný (Regulus regulus) 20.5. Stožec 22.05.2024
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Brhlík turecký (Sitta krueperi) 3.5. Elmali 04.05.2024
Brhlík skalní (Sitta neumayer) 28.4. Pamukkale 02.05.2024
Brhlík lesní (Sitta europaea) 16.2.MB 20.02.2024
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 16.3. Pňov 21.03.2024
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 20.5. ČB 22.05.2024
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 10.3. Pňov 11.03.2024
Špaček černý (Sturnus unicolor) 23.3. Sevilla 01.04.2024
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 16.3. Pňov 17.03.2024
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 2.2. B.p.B 11.03.2024
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) 2.2. BpB 17.03.2024
Kos černý (Turdus merula) 1.1. MB 01.01.2024
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 1.1. Násedlnice 01.01.2024
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) 29.4. Demre 02.05.2024
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 3.5. Elmali 04.05.2024
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 13.1. Most 14.01.2024
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 24.3. FdP 01.04.2024
Slavík modráček (Luscinia svecica) 10.5. Žehuň 10.05.2024
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 20.5. ČB 22.05.2024
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 20.3. MB 21.03.2024
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) 1.5. Elmali 02.05.2024
Skalník modrý (Monticola solitarius) 30.4. Demre 02.05.2024
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 8.5. Žantov 09.05.2024
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 17.3. Žantov 17.03.2024
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 29.4. Pamukkale 02.05.2024
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) 29.4. Pamukkale 02.05.2024
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) 29.3. Trabujena 03.04.2024
Bělořit bělohlavý (Oenanthe pleschanka) 28.4. Pamukkale 04.05.2024
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) 28.4. Pamukkale 02.05.2024
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 1.1 Příšovice 07.01.2024
Vrabec skalní (Petronia petronia) 26.3. Coripe 03.04.2024
Vrabec polní (Passer montanus) 1.1. HS 07.01.2024
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) 26.3. Osuna 01.04.2024
Vrabec domácí (Passer domesticus) 8.4. MB 08.04.2024
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 7.4. Jizerka 07.04.2024
Konipas luční (Motacilla flava) 8.4. Žantov 08.04.2024
Konipas horský (Motacilla cinerea) 7.4. Jizerka 07.04.2024
Konipas bílý (Motacilla alba) 9.3. Všeň 11.03.2024
Linduška luční (Anthus pratensis) 29.3. Trabujena 01.04.2024
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 18.1. Turnov 19.01.2024
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 18.1. Turnov 19.01.2024
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Hýl rudý (Erythrina erythrina) 21.5. Pěkná 22.05.2024
Zvonek zelený (Chloris chloris) 16.2. MB 20.02.2024
Konopka obecná (Linaria cannabina) 29.3. Trabujena 01.04.2024
Čečetka zimní (Acanthis flammea) 1.5. Elmali 02.05.2024
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 7.4. Jizerka 07.04.2024
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 6.1. Milada 07.01.2024
Zvonohlík královský (Serinus pusillus) 1.5. Elmali 02.05.2024
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 26.3. Coripe 01.04.2024
Čížek lesní (Spinus spinus) 20.3. BpB 21.03.2024
Strnad luční (Emberiza calandra) 2.2. B.p.B 11.03.2024
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 1.1. Příšovice 01.01.2024
Strnad viničný (Emberiza cia) 26.3. Coripe 01.04.2024
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) 29.4. Pamukkale 02.05.2024
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) 29.4. Pamukkale 02.05.2024
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 17.3. Žantov 17.03.2024