Berneška tmavá (Branta bernicla) |
14.2.2019, Vrkoč |
14.02.2019 |
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) |
3.2.2018, Vlasatice |
04.02.2019 |
Berneška velká (Branta canadensis) |
30.8.2019, Šafov |
31.08.2019 |
Berneška bělolící (Branta leucopsis) |
3.2.2018, Pohořelice |
04.02.2019 |
Husa velká (Anser anser) |
|
04.02.2019 |
Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) |
12.3.2019, Hostěradice (na základě info od R. Doležala si ji také zapisuji) |
05.12.2019 |
Husa tundrová (Anser serrirostris) |
3.2.2018 |
04.02.2019 |
Husa běločelá (Anser albifrons) |
|
04.02.2019 |
Labuť velká (Cygnus olor) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Labuť malá (Cygnus columbianus) |
22.12.2019, Zámecký rybník, Jaroslavice |
22.12.2019 |
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) |
23.2.2019, Lenešice |
24.02.2019 |
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) |
9.2.2019 |
10.02.2019 |
Husice liščí (Tadorna tadorna) |
9.3.2019 |
10.03.2019 |
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) |
11.5.2019, Pohořelice |
11.05.2019 |
Kachnička mandarínská (Aix galericulata) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Čírka modrá (Spatula querquedula) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) |
28.3.2019 |
28.03.2019 |
Kopřivka obecná (Mareca strepera) |
14.2.2019 |
14.02.2019 |
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) |
9.2.2019 |
10.02.2019 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) |
2.1.2019 |
02.01.2019 |
Ostralka štíhlá (Anas acuta) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Čírka obecná (Anas crecca) |
18.2.2019 |
19.02.2019 |
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) |
18.2.2019 |
19.02.2019 |
Polák velký (Aythya ferina) |
14.2.2019 |
14.02.2019 |
Polák malý (Aythya nyroca) |
3.4.2019, Nesyt |
03.04.2019 |
Polák proužkozobý (Aythya collaris) |
30.10.2019, Lomnice nad Lužnicí, Služebný rybník |
30.10.2019 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) |
14.2.2019 |
14.02.2019 |
Polák kaholka (Aythya marila) |
8.3.2019 |
10.03.2019 |
Turpan hnědý (Melanitta fusca) |
23.2.2019, jezero Milada |
24.02.2019 |
Turpan černý (Melanitta nigra) |
1.12.2019, Pavlov, VDNM III |
05.12.2019 |
Hoholka lední (Clangula hyemalis) |
1.12.2019, Strachotín, VDNM III |
05.12.2019 |
Hohol severní (Bucephala clangula) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Morčák malý (Mergellus albellus) |
23.2.2019 |
24.02.2019 |
Morčák velký (Mergus merganser) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Morčák prostřední (Mergus serrator) |
5.12.2019, Strachotínský rybník, Strachotín |
05.12.2019 |
Kachnice kaštanová (Oxyura jamaicensis) |
4.11.2019, Jarohněvický rybník |
05.11.2019 |
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) |
24.3.2019, Ktiš - Miletínky |
24.03.2019 |
Tetřívek obecný (Lyrurus tetrix) |
24.3.2019 |
24.03.2019 |
Koroptev polní (Perdix perdix) |
28.2.2019 |
01.03.2019 |
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) |
30.12.2019, Chropyně, Břestský les |
31.12.2019 |
Bažant obecný (Phasianus colchicus) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Křepelka polní (Coturnix coturnix) |
2.5.2019 |
02.05.2019 |
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) |
21.6.2019, Bzenec |
22.06.2019 |
Rorýs obecný (Apus apus) |
28.4.2019 |
28.04.2019 |
Drop velký (Otis tarda) |
26.8.2019 |
26.08.2019 |
Kukačka obecná (Cuculus canorus) |
12.4.2019 |
12.04.2019 |
Holub skalní/domácí (Columba livia) |
|
01.01.2019 |
Holub doupňák (Columba oenas) |
16.2.2019 |
16.02.2019 |
Holub hřivnáč (Columba palumbus) |
19.2.2019 |
19.02.2019 |
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) |
26.4.2019 |
26.04.2019 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) |
|
01.01.2019 |
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) |
7.4.2019, Záhlinické rybníky |
07.04.2019 |
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Lyska černá (Fulica atra) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Jeřáb popelavý (Grus grus) |
12.3.2019, Oleksovice |
12.03.2019 |
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) |
12.1.2019, VN Nechranice |
13.01.2019 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) |
1.12.2019, Brod nad Dyjí, VDNM I |
05.12.2019 |
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) |
1.5.2019, Chropyně |
01.05.2019 |
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) |
17.4.2019, Mutěnické rybníky |
17.04.2019 |
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) |
3.4.2019, Mutěnické rybníky |
03.04.2019 |
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) |
3.4.2019, Lednické rybníky |
03.04.2019 |
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) |
14.2.2019 |
14.02.2019 |
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) |
1.10.2019, NPR Lednické rybníky |
01.10.2019 |
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) |
4.10.2019, Hodonínské rybníky |
09.10.2019 |
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) |
2.5.2019, Pohořelice, Čahoun |
02.05.2019 |
Kulík říční (Charadrius dubius) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Koliha malá (Numenius phaeopus) |
7.4.2019, Záhlinické rybníky |
07.04.2019 |
Koliha velká (Numenius arquata) |
30.8.2019, Šafov |
31.08.2019 |
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) |
17.4.2019, Mutěnické rybníky |
17.04.2019 |
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) |
30.8.2019, VDNM III |
31.08.2019 |
Jespák rezavý (Calidris canutus) |
26.8.2019, štěrkovna, Majetín |
26.08.2019 |
Jespák bojovný (Calidris pugnax) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) |
26.8.2019, štěrkovna, Majetín |
26.08.2019 |
Jespák šedý (Calidris temminckii) |
26.4.2019, Hodonín |
26.04.2019 |
Jespák písečný (Calidris alba) |
10.9.2019, NPR Lednické rybníky |
10.09.2019 |
Jespák obecný (Calidris alpina) |
3.4.2019 |
03.04.2019 |
Jespák malý (Calidris minuta) |
28.4.2019, Pohořelice |
28.04.2019 |
Sluka lesní (Scolopax rusticola) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) |
30.12.2019, Velký Týnec |
31.12.2019 |
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) |
12.4.2019 |
12.04.2019 |
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Vodouš bahenní (Tringa glareola) |
7.4.2019 |
07.04.2019 |
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) |
3.4.2019, Mutěnické rybníky |
03.04.2019 |
Vodouš šedý (Tringa nebularia) |
3.4.2019 |
03.04.2019 |
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) |
9.11.2019, Sopřečský rybník |
12.11.2019 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) |
1.5.2019, Chropyně |
01.05.2019 |
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) |
28.3.2019 |
28.03.2019 |
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) |
4.10.2019, Hodonínské rybníky |
09.10.2019 |
Racek bouřní (Larus canus) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Racek mořský (Larus marinus) |
12.1.2019, VN Kyjice |
13.01.2019 |
Racek šedý (Larus hyperboreus) |
23.2.2019, jezero Most |
24.02.2019 |
Racek stříbřitý (Larus argentatus) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Racek středomořský (Larus michahellis) |
17.6.2019 |
17.06.2019 |
Racek žlutonohý (Larus fuscus) |
12.1.2019, také ssp. graellsii/intermedius |
13.01.2019 |
Rybák obecný (Sterna hirundo) |
3.4.2019 |
03.04.2019 |
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) |
8.5.2019, VDNM III |
08.05.2019 |
Rybák černý (Chlidonias niger) |
26.4.2019, Nesyt |
26.04.2019 |
Chaluha pomořská (Stercorarius pomarinus) |
30.10.2019, Horusický rybník |
30.10.2019 |
Potáplice malá (Gavia stellata) |
12.1.2019, VN Nechranice |
13.01.2019 |
Potáplice severní (Gavia arctica) |
23.2.2019, jezero Milada |
24.02.2019 |
Potáplice lední (Gavia immer) |
22.12.2019, Moravičanské jezero, Moravičany |
22.12.2019 |
Čáp černý (Ciconia nigra) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Čáp bílý (Ciconia ciconia) |
28.3.2019 |
28.03.2019 |
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) |
31.8.2019, Dyje, Drnholec |
31.08.2019 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) |
24.3.2019, PR Vrbenské rybníky |
24.03.2019 |
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) |
26.4.2019, Šakvice |
26.04.2019 |
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) |
24.3.2019 |
24.03.2019 |
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) |
2.8.2019, Uhřický rybník |
02.08.2019 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Volavka červená (Ardea purpurea) |
4.8.2019, Horní Mušlovský rybník |
04.08.2019 |
Volavka bílá (Ardea alba) |
3.2.2018 |
04.02.2019 |
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) |
26.4.2019, Šakvice |
26.04.2019 |
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) |
20.7.2019, VDNM II |
21.07.2019 |
Orlovec říční (Pandion haliaetus) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Luněc šedý (Elanus caeruleus) |
23.5.2019, Rakousko, Bernardsthal |
24.05.2019 |
Včelojed lesní (Pernis apivorus) |
18.5.2019 |
18.05.2019 |
Orel křiklavý (Clanga pomarina) |
29.6.2019 |
30.06.2019 |
Orel královský (Aquila heliaca) |
6.3.2019, Šlapanice |
07.03.2019 |
Orel skalní (Aquila chrysaetos) |
26.5.2019 |
28.05.2019 |
Krahujec obecný (Accipiter nisus) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) |
3.3.2019, NPR Tabulová |
04.03.2019 |
Moták pochop (Circus aeruginosus) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Moták pilich (Circus cyaneus) |
3.2.2018, Drnholec |
04.02.2019 |
Moták stepní (Circus macrourus) |
6.9.2019, Letonice |
08.09.2019 |
Moták lužní (Circus pygargus) |
21.5.2019 |
21.05.2019 |
Luňák červený (Milvus milvus) |
9.2.2019 |
10.02.2019 |
Luňák hnědý (Milvus migrans) |
3.4.2019 |
03.04.2019 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Káně rousná (Buteo lagopus) |
3.2.2018, Drnholec |
04.02.2019 |
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) |
26.8.2019, Vrbátky - Dubany |
26.08.2019 |
Káně lesní (Buteo buteo) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Sova pálená (Tyto alba) |
28.2.2019, Kyjovice |
01.03.2019 |
Sýc rousný (Aegolius funereus) |
16.2.2019, Olšany |
16.02.2019 |
Sýček obecný (Athene noctua) |
28.2.2019, Kyjovice |
01.03.2019 |
Výreček malý (Otus scops) |
24.5.2019 |
28.05.2019 |
Kalous ušatý (Asio otus) |
14.2.2019 |
14.02.2019 |
Kalous pustovka (Asio flammeus) |
21.5.2019 |
21.05.2019 |
Výr velký (Bubo bubo) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Puštík obecný (Strix aluco) |
17.3.2019 |
17.03.2019 |
Dudek chocholatý (Upupa epops) |
16.4.2019, Brno, Lužánky |
16.04.2019 |
Ledňáček říční (Alcedo atthis) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Vlha pestrá (Merops apiaster) |
28.4.2019 |
28.04.2019 |
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) |
16.4.2019 |
16.04.2019 |
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) |
30.12.2019, Chvalčov |
31.12.2019 |
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Strakapoud malý (Dryobates minor) |
23.2.2019 |
24.02.2019 |
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) |
14.2.2019, Vlasatice |
14.02.2019 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) |
|
01.01.2019 |
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) |
26.10.2019, Poteč |
29.10.2019 |
Datel černý (Dryocopus martius) |
16.2.2019 |
16.02.2019 |
Žluna zelená (Picus viridis) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Žluna šedá (Picus canus) |
23.2.2019 |
24.02.2019 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) |
2.1.2019 |
02.01.2019 |
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) |
26.8.2019, Ivaň |
26.08.2019 |
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) |
12.10.2019, Újezd u Brna |
14.10.2019 |
Ostříž lesní (Falco subbuteo) |
28.4.2019 |
28.04.2019 |
Raroh velký (Falco cherrug) |
3.2.2018, Vlasatice |
04.02.2019 |
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) |
18.2.2019, Vrbice |
19.02.2019 |
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Ťuhýk menší (Lanius minor) |
6.7.2019, Hriňová, Slovensko |
08.07.2019 |
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) |
2.5.2019 |
02.05.2019 |
Žluva hajní (Oriolus oriolus) |
17.4.2019 |
17.04.2019 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) |
|
01.01.2019 |
Straka obecná (Pica pica) |
2.1.2019 |
02.01.2019 |
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) |
23.3.2019 |
24.03.2019 |
Kavka obecná (Coloeus monedula) |
10.1.2019 |
10.01.2019 |
Havran polní (Corvus frugilegus) |
2.1.2019 |
02.01.2019 |
Vrána černá (Corvus corone) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Vrána šedá (Corvus cornix) |
|
01.01.2019 |
Krkavec velký (Corvus corax) |
20.2.2019 |
20.02.2019 |
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) |
23.12.2019, Prostějov - Čechůvky |
23.12.2019 |
Sýkora uhelníček (Periparus ater) |
16.2.2019 |
16.02.2019 |
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) |
16.2.2019 |
16.02.2019 |
Sýkora babka (Poecile palustris) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Sýkora lužní (Poecile montanus) |
17.3.2019 |
17.03.2019 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) |
2.1.2019 |
02.01.2019 |
Sýkora koňadra (Parus major) |
|
01.01.2019 |
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) |
7.4.2019 |
07.04.2019 |
Skřivan lesní (Lullula arborea) |
3.3.2019 |
03.03.2019 |
Skřivan polní (Alauda arvensis) |
14.2.2019 |
14.02.2019 |
Chocholouš obecný (Galerida cristata) |
6.3.2019 |
07.03.2019 |
Břehule říční (Riparia riparia) |
1.5.2019 |
01.05.2019 |
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) |
28.3.2019 |
28.03.2019 |
Jiřička obecná (Delichon urbicum) |
12.4.2019 |
12.04.2019 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) |
26.4.2019 |
26.04.2019 |
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) |
3.4.2019 |
03.04.2019 |
Budníček menší (Phylloscopus collybita) |
7.3.2019 |
07.03.2019 |
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) |
26.4.2019 |
26.04.2019 |
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) |
7.4.2019 |
07.04.2019 |
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) |
28.4.2019 |
28.04.2019 |
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) |
19.5.2019 |
20.05.2019 |
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) |
28.4.2019 |
28.04.2019 |
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) |
4.6.2019 |
04.06.2019 |
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) |
3.4.2019 |
03.04.2019 |
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) |
4.6.2019 |
04.06.2019 |
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) |
28.3.2019 |
28.03.2019 |
Pěnice slavíková (Sylvia borin) |
17.5.2019, Popůvky |
18.05.2019 |
Pěnice vlašská (Curruca nisoria) |
8.5.2019 |
08.05.2019 |
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) |
16.4.2019 |
16.04.2019 |
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) |
20.2.2019, Plechý, Šumava |
20.02.2019 |
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) |
1.5.2019 |
01.05.2019 |
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) |
17.3.2019 |
17.03.2019 |
Králíček obecný (Regulus regulus) |
17.3.2019 |
17.03.2019 |
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Brhlík lesní (Sitta europaea) |
|
01.01.2019 |
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) |
3.3.2019, PP Lom Janičův vrch |
03.03.2019 |
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) |
2.6.2019 |
03.06.2019 |
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) |
28.2.2019 |
01.03.2019 |
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) |
28.2.2019 |
01.03.2019 |
Drozd brávník (Turdus viscivorus) |
16.2.2019 |
16.02.2019 |
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) |
23.10.2019, Brno, Planýrka |
23.10.2019 |
Kos černý (Turdus merula) |
|
01.01.2019 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) |
2.1.2019 |
02.01.2019 |
Lejsek šedý (Muscicapa striata) |
11.5.2019 |
11.05.2019 |
Červenka obecná (Erithacus rubecula) |
28.2.2019 |
01.03.2019 |
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) |
26.4.2019 |
26.04.2019 |
Slavík modráček (Luscinia svecica) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Lejsek malý (Ficedula parva) |
30.5.2019, Vranov |
30.05.2019 |
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) |
12.5.2019, Rajhrad |
12.05.2019 |
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) |
28.4.2019 |
28.04.2019 |
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) |
6.3.2019 |
07.03.2019 |
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) |
21.4.2019 |
22.04.2019 |
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) |
21.4.2019 |
22.04.2019 |
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) |
28.3.2019 |
28.03.2019 |
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) |
2.5.2019 |
02.05.2019 |
Skorec vodní (Cinclus cinclus) |
6.1.2019 |
06.01.2019 |
Vrabec polní (Passer montanus) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Pěvuška modrá (Prunella modularis) |
23.3.2019 |
24.03.2019 |
Konipas luční (Motacilla flava) |
3.4.2019 |
04.04.2019 |
Konipas horský (Motacilla cinerea) |
30.3.2019 |
30.03.2019 |
Konipas bílý (Motacilla alba) |
18.2.2019 |
19.02.2019 |
Linduška velká (Anthus richardi) |
15.9.2019, Letonice, FK ČSO č.j. 36/2019 |
10.04.2020 |
Linduška luční (Anthus pratensis) |
16.4.2019 |
16.04.2019 |
Linduška lesní (Anthus trivialis) |
2.5.2019 |
02.05.2019 |
Linduška horská (Anthus spinoletta) |
28.3.2019, Mutěnice |
28.03.2019 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) |
|
01.01.2019 |
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) |
23.3.2019 |
24.03.2019 |
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Hýl rudý (Erythrina erythrina) |
2.6.2019, Kozmice |
03.06.2019 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Konopka obecná (Linaria cannabina) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Křivka obecná (Loxia curvirostra) |
20.2.2019 |
20.02.2019 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) |
12.1.2019 |
13.01.2019 |
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) |
21.3.2019 |
21.03.2019 |
Čížek lesní (Spinus spinus) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) |
14.11. , Pavlov, VDNM III - hlas + 5.12., VDNM III, Strachotín - viděna |
05.12.2019 |
Strnad luční (Emberiza calandra) |
23.2.2019 |
24.02.2019 |
Strnad obecný (Emberiza citrinella) |
5.1.2019 |
05.01.2019 |
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) |
2.6.2019, Hněvošice |
03.06.2019 |
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) |
28.2.2019 |
01.03.2019 |