Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
25.5.2018 Jan Studecký Špaček růžový (Pastor roseus)
25.5.2018 Daniel Benák Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
25.5.2018 Jaroslav Zeman Špaček růžový (Pastor roseus)
25.5.2018 František Kopecký Orel křiklavý (Aquila pomarina)
25.5.2018 Radek Holiš Špaček růžový (Pastor roseus)
24.5.2018 Jarmila Kačírková Špaček růžový (Pastor roseus)
24.5.2018 Vlastimil Dobeš Špaček růžový (Pastor roseus)
23.5.2018 Vladimír Volf Racek velký (Larus ichthyaetus)
21.5.2018 Jaroslav Zeman Vodouš malý (Xenus cinereus)
21.5.2018 Jiří Rubeš Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
26.5.2018 Jenda Havránek Vrabec italský (Passer italiae)
26.5.2018 Jan Studecký Špaček růžový (Pastor roseus)
25.5.2018 Daniel Benák Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
25.5.2018 Jaroslav Zeman Špaček růžový (Pastor roseus)
24.5.2018 Jarmila Kačírková Špaček růžový (Pastor roseus)
23.5.2018 Vladimír Volf Rorýs šedohnědý (Apus pallidus)
23.5.2018 Vladimír Volf Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta)
23.5.2018 Vladimír Volf Pěnice kaštanová (Sylvia undata)
23.5.2018 Vladimír Volf Pěnice mistrovská (Sylvia hortensis)
23.5.2018 Vladimír Volf Budníček iberský (Phylloscopus ibericus)
ČR Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
27.5.2018 Lumír Vozábal Ledňáček říční (Alcedo atthis)
26.5.2018 Pavel Brandl Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
26.5.2018 Pavel Brandl Moták lužní (Circus pygargus)
26.5.2018 Pavel Brandl Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera)
26.5.2018 Pavel Brandl Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina)
26.5.2018 Pavel Brandl Lejsek šedý (Muscicapa striata)
26.5.2018 Jan Studecký Bukáček malý (Ixobrychus minutus)
26.5.2018 Jan Studecký Rybák černý (Chlidonias niger)
26.5.2018 Jan Studecký Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera)
26.5.2018 Jan Studecký Špaček růžový (Pastor roseus)
WP Year List - 2018
Datum Pozorovatel Druh
27.5.2018 Lumír Vozábal Ledňáček říční (Alcedo atthis)
26.5.2018 Pavel Brandl Labuť zpěvná (Cygnus cygnus)
26.5.2018 Pavel Brandl Moták lužní (Circus pygargus)
26.5.2018 Pavel Brandl Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera)
26.5.2018 Pavel Brandl Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina)
26.5.2018 Pavel Brandl Lejsek šedý (Muscicapa striata)
26.5.2018 Jarmila Kačírková Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe)
26.5.2018 Jan Studecký Bukáček malý (Ixobrychus minutus)
26.5.2018 Jan Studecký Rybák černý (Chlidonias niger)
26.5.2018 Jan Studecký Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucoptera)