Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
3.2.2023 Pavel Kunetek Racek mořský (Larus marinus)
3.2.2023 Pavel Kunetek Kalous pustovka (Asio flammeus)
30.1.2023 Petr Zátopek Tetřívek obecný (Tetrao tetrix)
29.1.2023 Robert Javorský Potápka rudokrká (Podiceps grisegena)
29.1.2023 Robert Javorský Racek mořský (Larus marinus)
29.1.2023 Lukáš Brezniak Racek mořský (Larus marinus)
21.1.2023 Patrik Spáčil Labuť malá (Cygnus columbianus)
21.1.2023 Patrik Spáčil Husice rezavá (Tadorna ferruginea)
16.1.2023 Vladimír Volf Husa malá (Anser erythropus)
14.1.2023 Jakub Hrdlička Racek mořský (Larus marinus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
7.2.2023 Robert Javorský Kachnička karolinská (Aix sponsa)
3.2.2023 Pavel Kunetek Racek mořský (Larus marinus)
3.2.2023 Pavel Kunetek Kalous pustovka (Asio flammeus)
29.1.2023 Robert Javorský Potápka rudokrká (Podiceps grisegena)
21.1.2023 Patrik Spáčil Labuť malá (Cygnus columbianus)
21.1.2023 Patrik Spáčil Husice rezavá (Tadorna ferruginea)
14.1.2023 Šárka Odvářková Drop velký (Otis tarda)
10.1.2023 Ivana Ebrová Husa malá (Anser erythropus)
10.1.2023 Jan Ebr Husa malá (Anser erythropus)
10.1.2023 Petr Krupička Bažant obecný (Phasianus colchicus)
ČR Year List - 2023
Datum Pozorovatel Druh
8.2.2023 Petr Andrýsek Racek žlutonohý (Larus fuscus)
7.2.2023 Tomáš Oplocký Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus)
7.2.2023 Tomáš Oplocký Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla)
7.2.2023 Zdeněk Souček Jestřáb lesní (Accipiter gentilis)
7.2.2023 Zdeněk Souček Čejka chocholatá (Vanellus vanellus)
7.2.2023 Zdeněk Souček Špaček obecný (Sturnus vulgaris)
7.2.2023 Robert Javorský Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
7.2.2023 Petr Andrýsek Kormorán malý (Microcarbo pygmeus)
7.2.2023 Petr Andrýsek Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus)
7.2.2023 Petr Andrýsek Raroh velký (Falco cherrug)
WP Year List - 2023
Datum Pozorovatel Druh
7.2.2023 Zdeněk Souček Jestřáb lesní (Accipiter gentilis)
7.2.2023 Zdeněk Souček Čejka chocholatá (Vanellus vanellus)
7.2.2023 Zdeněk Souček Špaček obecný (Sturnus vulgaris)
7.2.2023 Robert Javorský Kachnička karolinská (Aix sponsa)
7.2.2023 Robert Javorský Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
7.2.2023 Robert Javorský Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
7.2.2023 Jan Ebr Slučka malá (Lymnocryptes minimus)
7.2.2023 Jan Ebr Stehlík obecný (Carduelis carduelis)
7.2.2023 Jan Ebr Labuť velká (Cygnus olor)
7.2.2023 Jan Ebr Morčák velký (Mergus merganser)