Radek Potopalský - ČR Life list

Druh Poznámka Datum
Husa polní (Anser fabalis) podzim 2019, Cheb 22.12.2019
Husa velká (Anser anser) Karlovy Vary 04.06.2019
Husa běločelá (Anser albifrons) Cheb 22.12.2019
Berneška bělolící (Branta leucopsis) Chebsko, louka nedaleko Jesenice, 1.11. 2019 25.11.2019
Labuť velká (Cygnus olor) Karlovy Vary 04.06.2019
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 05.10.2019
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) Cheb 04.06.2019
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) Karlovy Vary 05.10.2019
Kopřivka obecná (Anas strepera) Kadaň 19.10.2019
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) Mariánské Lázně 10.06.2018
Polák velký (Aythya ferina) 05.10.2019
Polák chocholačka (Aythya fuligula) Františkovy Lázně 23.09.2019
Hohol severní (Bucephala clangula) Sokolov, jezero Medard, 2019 03.12.2019
Morčák velký (Mergus merganser) Kadaň 19.10.2019
Tetřívek obecný (Tetrao tetrix) Boží Dar, Krušné hory 06.11.2019
Bažant obecný (Phasianus colchicus) Františkovy Lázně 06.01.2020
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) Vinařský rybník u Kadaně 02.09.2019
Potápka roháč (Podiceps cristatus) Bor u Tachova 06.06.2019
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) Nechranice přehrada 25.11.2019
Čáp bílý (Ciconia ciconia) Bor u Tachova 10.06.2018
Volavka popelavá (Ardea cinerea) Bor u Tachova 06.06.2019
Volavka bílá (Egretta alba) České Budějovice 27.08.2019
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) Chomutovsko 28.12.2019
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) Praha 04.06.2019
Lyska černá (Fulica atra) 04.06.2019
Jeřáb popelavý (Grus grus) Třebeň u Chebu 15.02.2020
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) Františkovy Lázně 07.10.2019
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) Nový rybník, Líně u Plzně 29.10.2019
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) Bor u Tachova 20.06.2019
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) Praha 05.06.2019
Holub skalní/domácí (Columba livia) Karlovy Vary 05.06.2019
Holub hřivnáč (Columba palumbus) Plzeň 10.06.2018
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) Plzeň 10.06.2018
Puštík obecný (Strix aluco) Karlovy Vary 07.10.2019
Kalous ušatý (Asio otus) 25.12.2019, Kadaň 25.12.2019
Ledňáček říční (Alcedo atthis) Kadaň 19.10.2019
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) Karlovy Vary 06.06.2019
Strakapoud malý (Dryobates minor) Karlovy Vary 23.09.2019
Strakapoud velký (Dendrocopos major) Karlovy Vary 20.06.2019
Datel černý (Dryocopus  martius) Karlovy Vary 16.09.2019
Žluna zelená (Picus viridis) Plzeň 10.06.2018
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) Karlovy Vary 04.06.2019
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) Ostrov nad Ohří 24.10.2019
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) Karlovy Vary 29.07.2019
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) jezero Medard, Sokolov 22.12.2019
Sojka obecná (Garrulus glandarius) Karlovy Vary 04.06.2019
Straka obecná (Pica pica) Karlovy Vary 30.09.2019
Kavka obecná (Coloeus monedula) Praha 06.06.2019
Havran polní (Corvus frugilegus) Františkovy Lázně 05.10.2019
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) Plzeň 31.01.2020
Sýkora uhelníček (Periparus ater) Karlovy Vary 05.10.2019
Sýkora lužní (Poecile montanus) Stráž nad Ohří 23.10.2019
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) Karlovy Vary 06.06.2019
Sýkora koňadra (Parus major) Karlovy Vary 07.06.2019
Chocholouš obecný (Galerida cristata) Karlovy Vary 05.10.2019
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) Mradice u Loun 04.06.2019
Jiřička obecná (Delichon urbicum) Mradice u Loun 06.06.2019
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) Karlovy Vary 05.06.2019
Budníček menší (Phylloscopus collybita) Karlovy Vary 20.09.2019
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) Karlovy Vary 05.10.2019
Brhlík lesní (Sitta europaea) Karlovy Vary 04.06.2019
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) 24.1.2020, Merklín u Karlových Varů 24.01.2020
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) Bor u Tachova 20.06.2019
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) Karlovy Vary 06.06.2019
Kos černý (Turdus merula) Karlovy Vary 10.06.2018
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) Plzeň 10.06.2018
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) Karlovy Vary 04.06.2019
Drozd brávník (Turdus viscivorus) Karlovy Vary Dalovice 12.02.2020
Červenka obecná (Erithacus rubecula) Mradice u Loun 04.06.2019
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) 05.10.2019
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) Praha 10.06.2018
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) Karlovy Vary 02.10.2019
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) Suchá Rudná 11.07.2019
Skorec vodní (Cinclus cinclus) Ostrov nad ohří 16.09.2019
Vrabec domácí (Passer domesticus) Plzeň 10.06.2018
Vrabec polní (Passer montanus) Karlovy Vary 04.06.2019
Konipas horský (Motacilla cinerea) Karlovy Vary 04.06.2019
Konipas bílý (Motacilla alba) Karlovy Vary 10.06.2018
Linduška horská (Anthus spinoletta) Sokolov, jezero Medard 25.11.2019
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) Lipno nad Vltavou 27.08.2019
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) Karlovy Vary 14.10.2019
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) Karlovy Vary 05.10.2019
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) Karlovy Vary 05.10.2019
Zvonek zelený (Chloris chloris) Karlova Vary 20.09.2019
Konopka obecná (Linaria cannabina) Mradice u Loun 07.06.2019
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) Kolová u Karlových Varů 06.09.2019
Čížek lesní (Spinus spinus) Karlovy Vary 04.06.2019
Strnad luční (Emberiza calandra) Suchá Rudná 11.07.2019
Strnad obecný (Emberiza citrinella) Karlovy Vary 23.10.2019