Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
28.6.2022 Lumír Pilch Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis)
28.6.2022 Tomáš Kedzior Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
28.6.2022 Tomáš Kedzior Lejsek malý (Ficedula parva)
27.6.2022 Pavel Kunetek Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
27.6.2022 Pavel Kunetek Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes)
27.6.2022 Pavel Kunetek Kos horský (Turdus torquatus)
27.6.2022 Pavel Kunetek Linduška horská (Anthus spinoletta)
26.6.2022 Jan Hajzler Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
25.6.2022 Zdeněk Abrahámek Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides)
24.6.2022 Daniel Benák Polák malý (Aythya nyroca)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
27.6.2022 Pavel Kunetek Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
27.6.2022 Pavel Kunetek Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes)
27.6.2022 Pavel Kunetek Kos horský (Turdus torquatus)
27.6.2022 Pavel Kunetek Linduška horská (Anthus spinoletta)
26.6.2022 Jan Hajzler Orel skalní (Aquila chrysaetos)
26.6.2022 Jan Hajzler Keptuška stepní (Vanellus gregarius)
24.6.2022 Daniel Benák Polák malý (Aythya nyroca)
22.6.2022 Tomáš Grim Albatros černobrvý (Thalassarche melanophris)
21.6.2022 Jiří Malina Buřňák šedý (Calonectris diomedea)
20.6.2022 Jan Hajzler Husa malá (Anser erythropus)
ČR Year List - 2022
Datum Pozorovatel Druh
28.6.2022 Lumír Pilch Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis)
28.6.2022 Tomáš Baldrián Křepelka polní (Coturnix coturnix)
28.6.2022 Tomáš Baldrián Strnad luční (Emberiza calandra)
28.6.2022 Tomáš Kedzior Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
28.6.2022 Tomáš Kedzior Lejsek malý (Ficedula parva)
27.6.2022 Pavel Kunetek Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
27.6.2022 Pavel Kunetek Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes)
27.6.2022 Pavel Kunetek Kos horský (Turdus torquatus)
27.6.2022 Pavel Kunetek Linduška horská (Anthus spinoletta)
27.6.2022 Patrik Spáčil Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
WP Year List - 2022
Datum Pozorovatel Druh
27.6.2022 Patrik Spáčil Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Polák malý (Aythya nyroca)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Volavka vlasatá (Ardeola ralloides)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Dudek chocholatý (Upupa epops)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Žluva hajní (Oriolus oriolus)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Skřivan lesní (Lullula arborea)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix)
27.6.2022 Pavel Shromáždil Cvrčilka zelená (Locustella naevia)
26.6.2022 Jiří Mach Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)