Berneška tmavá (Branta bernicla) |
Zaječí |
26.01.2020 |
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) |
Vlasatice |
26.01.2020 |
Berneška velká (Branta canadensis) |
Dubňany |
03.08.2020 |
Husa velká (Anser anser) |
Tovačov |
24.01.2020 |
Husa polní (Anser fabalis) |
Zaječí |
26.01.2020 |
Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) |
Vlasatice |
26.01.2020 |
Husa tundrová (Anser serrirostris) |
Všeň 1.1. překlep na husu polní |
12.01.2020 |
Husa běločelá (Anser albifrons) |
Prostějov |
23.01.2020 |
Husa malá (Anser erythropus) |
Drnholec |
29.11.2020 |
Labuť velká (Cygnus olor) |
Všeň |
01.01.2020 |
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) |
Lenešice |
09.02.2020 |
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) |
Březina |
01.01.2020 |
Husice liščí (Tadorna tadorna) |
Tovačov |
14.03.2020 |
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) |
Hlohovec |
23.05.2020 |
Kachnička mandarínská (Aix galericulata) |
Hamry |
11.04.2020 |
Čírka modrá (Spatula querquedula) |
Tovačov |
14.03.2020 |
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) |
Doloplazy |
05.04.2020 |
Kopřivka obecná (Mareca strepera) |
Praha |
12.01.2020 |
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) |
Holany |
02.01.2020 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) |
Březina |
01.01.2020 |
Ostralka štíhlá (Anas acuta) |
Holany |
02.01.2020 |
Čírka obecná (Anas crecca) |
Hrdibořice |
02.02.2020 |
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) |
Most |
09.02.2020 |
Polák velký (Aythya ferina) |
Praha |
12.01.2020 |
Polák malý (Aythya nyroca) |
Most |
09.02.2020 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) |
Mimoň |
03.01.2020 |
Polák kaholka (Aythya marila) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Turpan hnědý (Melanitta fusca) |
Pavlov |
26.01.2020 |
Hoholka lední (Clangula hyemalis) |
Dolní Věstonice |
26.01.2020 |
Hohol severní (Bucephala clangula) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Morčák malý (Mergellus albellus) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Morčák velký (Mergus merganser) |
Kolín |
12.01.2020 |
Morčák prostřední (Mergus serrator) |
Rozkoš |
16.11.2020 |
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) |
Okluky |
25.04.2020 |
Koroptev polní (Perdix perdix) |
Prostějov 19ex. |
08.01.2020 |
Bažant královský (Syrmaticus reevesii) |
říjen |
30.10.2020 |
Bažant obecný (Phasianus colchicus) |
Mimoň |
03.01.2020 |
Křepelka polní (Coturnix coturnix) |
Ivaň |
02.05.2020 |
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) |
Stará ves |
18.05.2020 |
Rorýs obecný (Apus apus) |
Přerov |
29.04.2020 |
Drop velký (Otis tarda) |
Hrubčice |
11.01.2020 |
Kukačka obecná (Cuculus canorus) |
Tovačov |
18.04.2020 |
Holub skalní/domácí (Columba livia) |
Česká Lípa |
01.01.2020 |
Holub doupňák (Columba oenas) |
Bedihošť |
01.02.2020 |
Holub hřivnáč (Columba palumbus) |
Volevčice |
09.02.2020 |
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) |
Čelechovice na Hané |
25.04.2020 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) |
Mnichovo Hradiště |
01.01.2020 |
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) |
Plumlov |
06.03.2020 |
Chřástal polní (Crex crex) |
Ralsko |
22.07.2020 |
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) |
Tovačov |
07.04.2020 |
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) |
Praha |
12.01.2020 |
Lyska černá (Fulica atra) |
Holany |
02.01.2020 |
Chřástal malý (Zapornia parva) |
Rybníček |
17.05.2020 |
Jeřáb popelavý (Grus grus) |
Heřmaničky |
02.01.2020 |
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) |
Praha |
12.01.2020 |
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) |
Most |
09.02.2020 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) |
Rozkoš |
16.11.2020 |
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) |
Most |
09.02.2020 |
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) |
Věrovany |
14.02.2020 |
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) |
Hrubčice |
22.02.2020 |
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) |
Hlohovec |
09.05.2020 |
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) |
Ivanovice na Hané |
10.04.2020 |
Kulík říční (Charadrius dubius) |
Vrbátky |
19.03.2020 |
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) |
Hrubčice |
06.09.2020 |
Koliha malá (Numenius phaeopus) |
Majetín |
27.04.2020 |
Koliha velká (Numenius arquata) |
Hlohovec |
09.05.2020 |
Břehouš rudý (Limosa lapponica) |
Jistebník |
06.11.2020 |
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) |
Tovačov |
07.04.2020 |
Jespák rezavý (Calidris canutus) |
Heřmaničky, Heřmanický rybník |
30.08.2020 |
Jespák bojovný (Calidris pugnax) |
Vrbátky |
20.03.2020 |
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) |
Moravské Prusy |
17.05.2020 |
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) |
Vrbátky |
05.05.2020 |
Jespák šedý (Calidris temminckii) |
Vrbátky |
02.05.2020 |
Jespák písečný (Calidris alba) |
Tovačov-Annín |
13.05.2020 |
Jespák obecný (Calidris alpina) |
Majetín |
27.04.2020 |
Jespák malý (Calidris minuta) |
Vrbátky |
02.05.2020 |
Sluka lesní (Scolopax rusticola) |
Hamry |
15.02.2020 |
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) |
Krčmaň |
28.03.2020 |
Bekasina větší (Gallinago media) |
Výšovice |
17.04.2020 |
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) |
Lenešice |
09.02.2020 |
Vodouš malý (Xenus cinereus) |
Hlohovec |
09.05.2020 |
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) |
Mutěnice |
02.06.2020 |
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) |
Tovačov |
07.04.2020 |
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) |
Bedihošť |
13.02.2020 |
Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes) |
Jistebník |
06.11.2020 |
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) |
Vrbátky |
18.03.2020 |
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Vodouš bahenní (Tringa glareola) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) |
Vrbátky |
21.03.2020 |
Vodouš šedý (Tringa nebularia) |
Hamry |
11.04.2020 |
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) |
Tovačov |
03.11.2020 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) |
Mimoň |
03.01.2020 |
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) |
Tovačov |
22.04.2020 |
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) |
Most |
09.02.2020 |
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) |
Tovačov - Annín |
15.05.2020 |
Racek bouřní (Larus canus) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Racek mořský (Larus marinus) |
Tovačov 1.2. |
02.02.2020 |
Racek stříbřitý (Larus argentatus) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Racek středomořský (Larus michahellis) |
Tovačov |
11.01.2020 |
Racek žlutonohý (Larus fuscus) |
Praha |
12.01.2020 |
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) |
Bechlín |
20.08.2020 |
Rybák malý (Sternula albifrons) |
Tovačov |
26.05.2020 |
Rybák obecný (Sterna hirundo) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) |
Tovačov |
30.05.2020 |
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) |
Tovačov |
22.04.2020 |
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) |
Hrdibořice |
04.05.2020 |
Rybák černý (Chlidonias niger) |
Tovačov |
22.04.2020 |
Chaluha pomořská (Stercorarius pomarinus) |
Rozkoš |
16.11.2020 |
Potáplice malá (Gavia stellata) |
Plumlov |
13.11.2020 |
Potáplice severní (Gavia arctica) |
Plumlov |
11.04.2020 |
Čáp černý (Ciconia nigra) |
Ivanovice na Hané |
10.04.2020 |
Čáp bílý (Ciconia ciconia) |
Tovačov |
07.04.2020 |
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) |
Krčmaň |
08.07.2020 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) |
Žizníkov |
03.01.2020 |
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) |
Ivaň |
01.08.2020 |
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) |
Hlohovec |
23.05.2020 |
Bukač velký (Botaurus stellaris) |
Tovačov |
15.05.2020 |
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) |
Tovačov |
25.05.2020 |
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) |
Krčmaň |
29.04.2020 |
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) |
Hlohovec, Nesyt |
16.07.2020 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) |
Březina |
01.01.2020 |
Volavka červená (Ardea purpurea) |
Sedlec |
17.07.2020 |
Volavka bílá (Ardea alba) |
Březina |
01.01.2020 |
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) |
Lednice |
09.05.2020 |
Orlovec říční (Pandion haliaetus) |
Stvolínky |
26.07.2020 |
Včelojed lesní (Pernis apivorus) |
Želeč |
16.05.2020 |
Orel křiklavý (Clanga pomarina) |
Prosenice |
18.05.2020 |
Orel královský (Aquila heliaca) |
Klopotovice |
14.02.2020 |
Krahujec obecný (Accipiter nisus) |
Mimoň |
01.01.2020 |
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) |
Bedihošť |
01.02.2020 |
Moták pochop (Circus aeruginosus) |
Tovačov |
17.03.2020 |
Moták pilich (Circus cyaneus) |
Hrubčice |
11.01.2020 |
Moták stepní (Circus macrourus) |
Dobřichov |
14.06.2020 |
Moták lužní (Circus pygargus) |
Klopotovice |
27.04.2020 |
Luňák červený (Milvus milvus) |
Zaječí |
26.01.2020 |
Luňák hnědý (Milvus migrans) |
Štětovice |
04.04.2020 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) |
Březina |
01.01.2020 |
Káně rousná (Buteo lagopus) |
Holany -2.1. |
11.01.2020 |
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) |
Želeč |
05.04.2020 |
Káně lesní (Buteo buteo) |
Dobranov |
01.01.2020 |
Sova pálená (Tyto alba) |
Olomoucký kraj |
01.02.2020 |
Sýc rousný (Aegolius funereus) |
Loučná nad Desnou |
09.08.2020 |
Sýček obecný (Athene noctua) |
Česká Lípa, 28.6.-29.6. |
29.06.2020 |
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) |
Želeč |
19.04.2020 |
Výreček malý (Otus scops) |
Hlohovec |
09.05.2020 |
Kalous ušatý (Asio otus) |
Prostějov |
07.01.2020 |
Kalous pustovka (Asio flammeus) |
Tovačov, Mohelnice |
28.02.2020 |
Výr velký (Bubo bubo) |
Čelechovice |
25.01.2020 |
Puštík obecný (Strix aluco) |
Plumlov |
06.03.2020 |
Dudek chocholatý (Upupa epops) |
Bzenec |
13.04.2020 |
Ledňáček říční (Alcedo atthis) |
Staré Splavy |
03.01.2020 |
Vlha pestrá (Merops apiaster) |
Výšovice |
01.05.2020 |
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) |
Čehovice |
13.02.2020 |
Strakapoud malý (Dryobates minor) |
Mohelnice |
08.03.2020 |
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) |
Prostějov |
07.01.2020 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) |
Česká Lípa |
02.01.2020 |
Datel černý (Dryocopus martius) |
Tovačov |
18.01.2020 |
Žluna zelená (Picus viridis) |
Zahrádky |
05.01.2020 |
Žluna šedá (Picus canus) |
Hrdibořice |
02.02.2020 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) |
Česká Lípa |
01.01.2020 |
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) |
Dubany |
05.05.2020 |
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) |
Kralice na Hané |
18.03.2020 |
Ostříž lesní (Falco subbuteo) |
Výšovice |
21.04.2020 |
Raroh velký (Falco cherrug) |
Držovice |
15.01.2020 |
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) |
Březina |
01.01.2020 |
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) |
Bedihošť |
17.01.2020 |
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) |
Čelčice |
22.04.2020 |
Žluva hajní (Oriolus oriolus) |
Věrovany |
09.04.2020 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) |
Zahrádky |
02.01.2020 |
Straka obecná (Pica pica) |
Česká Lípa |
01.01.2020 |
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) |
Kouty nad Desnou |
06.06.2020 |
Kavka obecná (Coloeus monedula) |
Velké Zboží |
05.01.2020 |
Havran polní (Corvus frugilegus) |
Rumburk |
04.01.2020 |
Vrána černá (Corvus corone) |
Šluknov |
04.01.2020 |
Vrána šedá (Corvus cornix) |
Kozly |
02.01.2020 |
Krkavec velký (Corvus corax) |
Zákupy |
01.01.2020 |
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) |
Bystřice pod Hostýnem |
21.02.2020 |
Sýkora uhelníček (Periparus ater) |
Heřmaničky |
02.01.2020 |
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) |
Heřmaničky |
02.01.2020 |
Sýkora babka (Poecile palustris) |
Dubice |
02.01.2020 |
Sýkora lužní (Poecile montanus) |
Stvolínky |
05.01.2020 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) |
Holany |
02.01.2020 |
Sýkora koňadra (Parus major) |
Březina |
01.01.2020 |
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) |
Štětovice |
14.02.2020 |
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) |
Tovačov |
24.01.2020 |
Skřivan lesní (Lullula arborea) |
Bzenec |
13.04.2020 |
Skřivan polní (Alauda arvensis) |
Držovice-Prostějov |
10.01.2020 |
Chocholouš obecný (Galerida cristata) |
Prostějov |
13.02.2020 |
Břehule říční (Riparia riparia) |
Klopotovice |
18.04.2020 |
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) |
Hrdibořice |
20.03.2020 |
Jiřička obecná (Delichon urbicum) |
Prostějov |
20.04.2020 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) |
Dubice |
02.01.2020 |
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) |
Hrdibořice |
22.04.2020 |
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) |
Sedlo |
30.10.2020 |
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) |
Hrdibořice |
20.03.2020 |
Budníček menší (Phylloscopus collybita) |
Určice |
13.03.2020 |
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) |
Kouty nad Desnou |
06.06.2020 |
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) |
Tovačov |
27.04.2020 |
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Rákosník pokřovní (Acrocephalus dumetorum) |
Olomouc, Neředín |
22.06.2020 |
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) |
Dětkovice |
21.04.2020 |
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) |
Držovice |
02.05.2020 |
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) |
Dětkovice |
21.04.2020 |
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) |
Štětovice |
07.05.2020 |
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) |
Tovačov |
07.04.2020 |
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) |
Tovačov |
24.04.2020 |
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) |
Grygov |
28.03.2020 |
Pěnice slavíková (Sylvia borin) |
Mutěnice |
13.04.2020 |
Pěnice vlašská (Curruca nisoria) |
Želeč |
01.05.2020 |
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) |
Dřevnovice |
10.04.2020 |
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) |
Bedihošť |
17.04.2020 |
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) |
Prostějov |
19.03.2020 |
Králíček obecný (Regulus regulus) |
Žizníkov |
03.01.2020 |
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) |
Holany |
02.01.2020 |
Brhlík lesní (Sitta europaea) |
Holany(CL) |
25.02.2020 |
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) |
Perná |
21.11.2020 |
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) |
Tovačov-Annín(PR) |
25.02.2020 |
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) |
Čehovice(PV) |
25.02.2020 |
Špaček růžový (Pastor roseus) |
Kralice na Hané |
13.11.2020 |
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) |
Tovačov (PR) |
25.02.2020 |
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) |
Tovačov (PR) |
25.02.2020 |
Drozd brávník (Turdus viscivorus) |
Holany (CL) |
25.02.2020 |
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) |
Čechůvky-Prostějov (PV) |
25.02.2020 |
Kos černý (Turdus merula) |
Dobranov(CL) |
25.02.2020 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) |
Žizníkov (CL) |
25.02.2020 |
Kos horský (Turdus torquatus) |
Kouty nad Desnou |
06.06.2020 |
Lejsek šedý (Muscicapa striata) |
Prostějov |
04.05.2020 |
Červenka obecná (Erithacus rubecula) |
Bukovany (CL) |
25.02.2020 |
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) |
Čelčice |
24.05.2020 |
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) |
Plumlov |
05.04.2020 |
Slavík modráček (Luscinia svecica) |
Plumlov |
06.03.2020 |
Lejsek malý (Ficedula parva) |
Kouty nad Desnou |
06.06.2020 |
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) |
Prostějov |
17.04.2020 |
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) |
Hamry |
11.04.2020 |
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) |
Žešov(PV) |
25.02.2020 |
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) |
Prostějov |
09.04.2020 |
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) |
Uhřice |
13.04.2020 |
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) |
Mohelnice |
28.02.2020 |
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) |
Kralice na Hané |
15.04.2020 |
Skorec vodní (Cinclus cinclus) |
Okluky |
25.04.2020 |
Vrabec polní (Passer montanus) |
Buda(MB) |
25.02.2020 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) |
Česká Lípa (CL) |
25.02.2020 |
Pěvuška modrá (Prunella modularis) |
Dubice (CL) |
25.02.2020 |
Konipas luční (Motacilla flava) |
Věrovany |
02.04.2020 |
Konipas citronový (Motacilla citreola) |
Bystročice |
05.05.2020 |
Konipas horský (Motacilla cinerea) |
Praha (AA) |
25.02.2020 |
Konipas bílý (Motacilla alba) |
Plumlov(PV) |
25.02.2020 |
Linduška úhorní (Anthus campestris) |
Most |
15.06.2020 |
Linduška luční (Anthus pratensis) |
Určice(PV) |
25.02.2020 |
Linduška lesní (Anthus trivialis) |
Dobromilice |
10.04.2020 |
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) |
Klopotovice |
27.04.2020 |
Linduška horská (Anthus spinoletta) |
Most |
09.02.2020 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) |
Holany (CL) |
25.02.2020 |
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) |
Žešov |
12.03.2020 |
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) |
Dubice (CL) |
25.02.2020 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) |
Prostějov (PV) |
25.02.2020 |
Hýl rudý (Erythrina erythrina) |
Žichlínek |
06.06.2020 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) |
Holany (CL) |
25.02.2020 |
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) |
Věrovany |
06.11.2020 |
Konopka obecná (Linaria cannabina) |
Holany(CL) |
25.02.2020 |
Čečetka zimní (Acanthis flammea) |
Most 9.2. |
12.02.2020 |
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) |
Tovačov |
11.03.2020 |
Křivka obecná (Loxia curvirostra) |
Seč |
25.04.2020 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) |
Březina(MB) |
25.02.2020 |
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) |
Prostějov |
19.03.2020 |
Čížek lesní (Spinus spinus) |
Holany (CL) |
25.02.2020 |
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) |
Zahrádky - Novozámecký rybník - Vrahovice 16ex.(CL, PV) |
25.02.2020 |
Strnad luční (Emberiza calandra) |
Most |
09.02.2020 |
Strnad obecný (Emberiza citrinella) |
Mnichovo Hradiště(MB) |
25.02.2020 |
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) |
Hrdibořice 7.5. |
12.05.2020 |
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) |
Zahrádky(CL) |
25.02.2020 |