Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
27.2.2024 Tomáš Kedzior Husa malá (Anser erythropus)
27.2.2024 Tomáš Kedzior Berneška tmavá (Branta bernicla)
26.2.2024 Janetta a Pavel Hastíkovi Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
25.2.2024 Matouš Vlček Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
25.2.2024 Matouš Vlček Berneška tmavá (Branta bernicla)
25.2.2024 Luděk Kubát Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus)
24.2.2024 Daniel Benák Husa malá (Anser erythropus)
21.2.2024 Matouš Vlček Raroh velký (Falco cherrug)
14.2.2024 Milan Janoušek Husa malá (Anser erythropus)
14.2.2024 Libor Schröpfer Racek mořský (Larus marinus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
27.2.2024 Petr Suvorov Turpan žlutozobý (Melanitta americana)
25.2.2024 Matouš Vlček Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
24.2.2024 Daniel Benák Husa malá (Anser erythropus)
24.2.2024 Jan Ebr Ibis posvátný (Threskiornis aethiopicus)
21.2.2024 Matouš Vlček Raroh velký (Falco cherrug)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Rorýs jednobarvý (Apus unicolor)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Drop hřívnatý (Chlamydotis undulata)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Hrdlička chechtavá (Streptopelia riseogrisea)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Sýkora modrá (Cyanistes teneriffae)
17.2.2024 Vlastimil Dobeš Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus)
ČR Year List - 2024
Datum Pozorovatel Druh
28.2.2024 Jiří Mach Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus)
28.2.2024 Karel Šimeček Husa malá (Anser erythropus)
28.2.2024 Karel Šimeček Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla)
28.2.2024 Karel Šimeček Drozd zpěvný (Turdus philomelos)
28.2.2024 Karel Šimeček Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola)
28.2.2024 Karel Šimeček Konipas horský (Motacilla cinerea)
28.2.2024 Jiří Mach Výr velký (Bubo bubo)
28.2.2024 Jiří Mach Puštík obecný (Strix aluco)
28.2.2024 Jiří Mach Drozd zpěvný (Turdus philomelos)
28.2.2024 Milan Janoušek Puštík obecný (Strix aluco)
WP Year List - 2024
Datum Pozorovatel Druh
28.2.2024 Jarmila Kačírková Drozd zpěvný (Turdus philomelos)
28.2.2024 Jarmila Kačírková Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes)
28.2.2024 Jiří Mach Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus)
28.2.2024 Karel Šimeček Husa malá (Anser erythropus)
28.2.2024 Karel Šimeček Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla)
28.2.2024 Karel Šimeček Drozd zpěvný (Turdus philomelos)
28.2.2024 Karel Šimeček Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola)
28.2.2024 Karel Šimeček Konipas horský (Motacilla cinerea)
28.2.2024 Jiří Mach Výr velký (Bubo bubo)
28.2.2024 Jiří Mach Puštík obecný (Strix aluco)