Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
30.11.2020 Vladimír Duda Morčák prostřední (Mergus serrator)
30.11.2020 Vladimír Duda Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia)
30.11.2020 Vladimír Duda Potáplice malá (Gavia stellata)
30.11.2020 Vladimír Duda Chřástal malý (Porzana parva)
30.11.2020 Vladimír Duda Břehouš rudý (Limosa lapponica)
30.11.2020 Vladimír Duda Racek malý (Hydrocoloeus minutus)
30.11.2020 Vladimír Duda Konipas citronový (Motacilla citreola)
30.11.2020 Vladimír Duda Linduška rudokrká (Anthus cervinus)
30.11.2020 Vladimír Duda Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes)
30.11.2020 Jan Hajzler Morčák malý (Mergellus albellus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
30.11.2020 Vladimír Duda Jespák skvrnitý (Calidris melanotos)
30.11.2020 Vladimír Duda Rákosník plavý (Acrocephalus agricola)
30.11.2020 Jan Hajzler Husa tundrová (Anser serrirostris)
30.11.2020 Jan Hajzler Morčák malý (Mergellus albellus)
30.11.2020 Jan Hajzler Potáplice severní (Gavia arctica)
30.11.2020 Jan Hajzler Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
30.11.2020 Jan Hajzler Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
30.11.2020 Radek Potopalský Morčák prostřední (Mergus serrator)
28.11.2020 Lukáš Brezniak Husa tundrová (Anser serrirostris)
28.11.2020 Lukáš Brezniak Berneška rudokrká (Branta ruficollis)
ČR Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
1.12.2020 Jáchym Tesařík Datlík tříprstý (Picoides tridactylus)
30.11.2020 Jan Hajzler Potáplice severní (Gavia arctica)
29.11.2020 Jiří Mach Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
29.11.2020 Jan Hajzler Husa tundrová (Anser serrirostris)
29.11.2020 Jan Hajzler Morčák malý (Mergellus albellus)
29.11.2020 Jan Hajzler Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)
29.11.2020 Jan Hajzler Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
29.11.2020 Milan Janoušek Husa tundrová (Anser serrirostris)
29.11.2020 Milan Janoušek Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
29.11.2020 Karel Šimeček Potáplice malá (Gavia stellata)
WP Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
29.11.2020 Jiří Mach Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
29.11.2020 Milan Janoušek Husa tundrová (Anser serrirostris)
29.11.2020 Milan Janoušek Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
29.11.2020 Karel Šimeček Potáplice malá (Gavia stellata)
29.11.2020 Karel Šimeček Slavík tmavý (Luscinia luscinia)
23.11.2020 Jan Ebr Potáplice severní (Gavia arctica)
22.11.2020 Libor Schröpfer Potáplice malá (Gavia stellata)
21.11.2020 Jaroslav Zeman Slučka malá (Lymnocryptes minimus)
21.11.2020 Daniel Benák Potápka žlutorohá (Podiceps auritus)
21.11.2020 Daniel Benák Ledňáček říční (Alcedo atthis)