Jenda Havránek - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) 19.06.2020
Husa sněžní (Anser caerulescens) 19.06.2020
Husa bělostná (Anser rossii) 19.06.2020
Berneška tmavá (Branta bernicla) 17.11.2015
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) 01.03.2014
Labuť malá (Cygnus columbianus) 19.06.2020
Kachnička obojková (Nettapus coromandelianus) 19.06.2020
Čírka modrokřídlá (Anas discors) 19.06.2020
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) 19.06.2020
Perlička kropenatá (Numida meleagris) Maroko, Sao Nicolau, Santiago (CV) 28.02.2020
Tetřívek kavkazský (Tetrao mlokosiewiczi) Ge. - Stepansminda 06.05.2019
Koroptev pouštní (Ammoperdix griseogularis) Tr. - Birecik 16.05.2018
Koroptev arabská (Ammoperdix heyi) IL - Holland park 28.03.2017
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) Tr. - Yumurtalik 16.05.2018
Buřňák lední (Fulmarus glacialis) 01.03.2014
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 01.03.2014
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 01.03.2014
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 01.03.2014
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) 01.03.2014
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 01.03.2014
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) Tr, Fr, Esp, IL 28.03.2017
Faeton červenozobý (Phaethon aethereus) Razo, Santiago (CV) 28.02.2020
Čáp černý (Ciconia nigra) 01.03.2014
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 01.03.2014
Ibis posvátný (Threskiornis aethiopicus) 01.03.2014
Ibis skalní (Geronticus eremita) 01.03.2014
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 01.03.2014
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 01.03.2014
Bukač velký (Botaurus stellaris) 01.03.2014
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 01.03.2014
Bukáček trpasličí (Ixobrychus sturmii) Santiago (CV) 28.02.2020
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 01.03.2014
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 01.03.2014
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 01.03.2014
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 01.03.2014
Volavka červená (Ardea purpurea) 01.03.2014
Volavka bílá (Egretta alba) 01.03.2014
Volavka prostřední (Egretta intermedia) Santiago (CV) 28.02.2020
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 01.03.2014
Volavka západní (Egretta gularis) Dakhla bay 08.04.2016
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) Senné 07.08.2018
Pelikán kadeřavý (Pelecanus crispus) 01.03.2014
Terej bílý (Morus bassanus) Texel 07.08.2018
Terej žlutonohý (Sula leucogaster) Razo, Sao Nicolau, Santiago(CV) 28.02.2020
Kormorán malý (MIcrocarbo pygmeus) 01.03.2014
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 01.03.2014
Luněc šedý (Elanus caeruleus) Esp., IL 20.07.2018
Orlosup bradatý (Gypaetus barbatus) Musa Ačitara - Ru., Esp. 07.08.2018
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) Ru., Esp 20.07.2018
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 01.03.2014
Včelojed chocholatý (Pernis ptilorhynchus) IL - Eilat 25.01.2019
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) 01.03.2014
Sup hnědý (Aegypius monachus) 01.03.2014
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) Tarbucka - Sk 07.08.2018
Orel křiklavý (Clanga pomarina) 01.03.2014
Orel volavý (Clanga clanga) 01.03.2014
Orel nejmenší (Aquila pennata) 01.03.2014
Orel stepní (Aquila nipalensis) IL - Holland park, 28.03.2017
Orel iberský (Aquila adalberti) 01.03.2014
Orel královský (Aquila heliaca) 01.03.2014
Orel skalní (Aquila chrysaetos) 01.03.2014
Orel jestřábí (Aquila fasciata) 01.03.2014
Krahujec krátkoprstý (Accipiter brevipes) Cheia 07.08.2018
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 01.03.2014
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 01.03.2014
Moták pochop (Circus aeruginosus) 01.03.2014
Moták pilich (Circus cyaneus) 01.03.2014
Moták stepní (Circus macrourus) Hortobagy halasto 07.08.2018
Moták lužní (Circus pygargus) 01.03.2014
Luňák červený (Milvus milvus) 01.03.2014
Luňák hnědý (Milvus migrans) 01.03.2014
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 01.03.2014
Káně rousná (Buteo lagopus) 01.03.2014
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 01.03.2014
Káně kapverdská (Buteo bannermani) Santiago (CV) 04.03.2020
Káně lesní (Buteo buteo) 01.03.2014
Drop velký (Otis tarda) 01.03.2014
Drop hřívnatý (Chlamydotis macqueenii) IL - Ezuz 25.01.2019
Drop malý (Tetrax tetrax) 01.03.2014
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 02.03.2014
Chřástal polní (Crex crex) 01.03.2014
Chřástal malý (Porzana parva) 01.03.2014
Chřástal nejmenší (Porzana pusilla) 27.08.2014
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) 01.03.2014
Slípka modrá (Porphyrio porphyrio) Esp., Ma. 20.07.2018
Slípka indická (Porphyrio poliocephalus) Kuwait - Jahra pools 30.03.2019
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 01.03.2014
Lyska hřebenatá (Fulica cristata) Ma. 20.07.2018
Lyska černá (Fulica atra) 01.03.2014
Jeřáb popelavý (Grus grus) 01.03.2014
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) 01.03.2014
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 01.03.2014
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 01.03.2014
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 01.03.2014
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 01.03.2014
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) IL - Ma´agan Michael 25.01.2019
Čejka černoprsá (Vanellus indicus) Kuwait - Abdali farms 30.03.2019
Keptuška stepní (Vanellus gregarius) Cz - Tovačov 28.03.2017
Keptuška běloocasá (Vanellus leucurus) PL - Spytkowice 28.03.2017
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 01.03.2014
Kulík hnědokřídlý (Pluvialis dominica) 01.03.2014
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 01.03.2014
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 01.03.2014
Kulík říční (Charadrius dubius) 01.03.2014
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) Tr, Esp, Ma 28.03.2017
Kulík větší (Charadrius leschenaultii) Tr. - Yumurtalik 16.05.2018
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) 01.03.2014
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 01.03.2014
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) 01.03.2014
Bekasina větší (Gallinago media) 01.03.2014
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 01.03.2014
Slukovec dlouhozobý (Limnodromus scolopaceus) PL. - Radziarz 22.09.2019
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 01.03.2014
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 01.03.2014
Koliha malá (Numenius phaeopus) 01.03.2014
Koliha tenkozobá (Numenius tenuirostris) 26.08.2014
Koliha velká (Numenius arquata) 01.03.2014
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 01.03.2014
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 01.03.2014
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 01.03.2014
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 01.03.2014
Vodouš velký (Tringa melanoleuca) Corvo 24.10.2017
Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes) PL. - Wielikat, Corvo 16.05.2018
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 01.03.2014
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 01.03.2014
Vodouš malý (Xenus cinereus) 01.03.2014
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 01.03.2014
Pisík americký (Actitis macularius) Corvo 25.01.2019
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 01.03.2014
Jespák rezavý (Calidris canutus) 01.03.2014
Jespák písečný (Calidris alba) 01.03.2014
Jespák srostloprstý (Calidris pusilla) Corvo 11.10.2017
Jespák malý (Calidris minuta) 01.03.2014
Jespák šedý (Calidris temminckii) 01.03.2014
Jespák tundrový (Calidris fuscicollis) Corvo 14.10.2017
Jespák skvrnitý (Calidris melanotos) Hu., Corvo 20.07.2018
Jespák klínoocasý (Calidris acuminata) Hu - Nadudvár 28.03.2017
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 01.03.2014
Jespák mořský (Calidris maritima) 01.03.2014
Jespák obecný (Calidris alpina) 01.03.2014
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) 01.03.2014
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 01.03.2014
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) 01.03.2014
Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria) 01.03.2014
Běhulík plavý (Cursorius cursor) Ma, IL - Ezuz 20.07.2018
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) 01.03.2014
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) 01.03.2014
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) 01.03.2014
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 01.03.2014
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) 01.03.2014
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 01.03.2014
Racek bělooký (Ichthyaetus leucophthalmus) IL - North Beach 25.01.2019
Racek šedý (Larus hyperboreus) 23.11.2014
Racek polární (Larus glaucoides) 01.03.2014
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 01.03.2014
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 01.03.2014
Racek středomořský (Larus michahellis) 01.03.2014
Racek arménský (Larus armenicus) Tr, IL - Ma'agan Michael 28.03.2017
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 01.03.2014
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) 01.03.2014
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 01.03.2014
Hrdlička kapská (Oena capensis) Kuwait - Jahra pools, Abdali farms 30.03.2019
Výreček plavý (Otus brucei) Tr - Birecik 28.03.2017
Puštík vousatý (Strix nebulosa) 01.03.2014
Sovice krahujová (Surnia ulula) 01.03.2014
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 01.03.2014
Sýček obecný (Athene noctua) 01.03.2014
Sýc rousný (Aegolius funereus) 01.03.2014
Kalous ušatý (Asio otus) 01.03.2014
Kalous pustovka (Asio flammeus) 01.03.2014
Rorýs velký (Apus melba) 01.03.2014
Rorýs Alexandrův (Apus alexandri) Santiago (CV) 28.02.2020
Rorýs obecný (Apus apus) 01.03.2014
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) 18.04.2015
Rorýs domovní (Apus affinis) Tr. - Yavuzeli 16.05.2018
Rorýs bělokostřecový (Apus caffer) 18.04.2014
Mandelík hajní (Coracias garrulus) Hu, Esp, Tr 28.03.2017
Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis) Tr, IL - Ma'agan Michael, Kfar Ruppin 28.03.2017
Ledňáček šedohlavý (Halcyon leucocephala) Santiago (CV) 28.02.2020
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 01.03.2014
Rybařík jižní (Ceryle rudis) TR., IL. 20.07.2018
Vlha proměnlivá (Merops orientalis) IL - Ein Gedi ssp. cyanophrys 28.03.2017
Vlha modrolící (Merops persicus) Ma - Jorf 28.03.2017
Vlha pestrá (Merops apiaster) 01.03.2014
Dudek chocholatý (Upupa epops) 01.03.2014
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 01.03.2014
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) 01.03.2014
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) 01.03.2014
Strakapoud malý (Dryobates minor) 01.03.2014
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) 01.03.2014
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 01.03.2014
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) 01.03.2014
Datel černý (Dryocopus  martius) 01.03.2014
Žluna zelená (Picus viridis) 01.03.2014
Žluna iberská (Picus sharpei) Esp - Jaraiceo 30.03.2019
Žluna africká (Picus vaillantii) Ma - Atlas 28.03.2017
Žluna šedá (Picus canus) 01.03.2014
Poštolka jižní (Falco naumanni) 01.03.2014
Raroh jižní (Falco biarmicus) Ma - Dakhla bay 28.03.2017
Raroh velký (Falco cherrug) 01.03.2014
Alexandr malý (Psittacula krameri) 01.03.2014
Čagra černokorunkatý (Tchagra senegalus) Ma. - 26.05.2018
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 01.03.2014
Ťuhýk turkestánský (Lanius phoenicuroides) Kuwait - pivot fields 30.03.2019
Ťuhýk menší (Lanius minor) 01.03.2014
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 01.03.2014
Ťuhýk pustinný (Lanius meridionalis) Esp. - 26.05.2018
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) Esp., Ma. 26.05.2018
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) Tr - Pozanti, Yumurtalik, Tuzla; IL - 26.05.2018
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 01.03.2014
Sojka zlověstná (Perisoreus infaustus) Fi. - 26.05.2018
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 01.03.2014
Straka iberská (Cyanopica cooki) Esp. - Coto Donana 26.05.2018
Straka obecná (Pica pica) 01.03.2014
Straka severoafrická (Pica mauritanica) Ma 16.03.2019
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 01.03.2014
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) 01.03.2014
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) 01.03.2014
Kavka obecná (Coloeus monedula) 01.03.2014
Havran polní (Corvus frugilegus) 01.03.2014
Vrána černá (Corvus corone) 01.03.2014
Vrána šedá (Corvus cornix) 01.03.2014
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) Ma - cesta N3 před Aousserd 28.03.2017
Krkavec velký (Corvus corax) 01.03.2014
Krkavec krátkoocasý (Corvus rhipidurus) IL - Ein Gedi 28.03.2017
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 01.03.2014
Hedvábník šedý (Hypocolius ampelinus) Kuwait - Green island, Abdali farms 30.03.2019
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 01.03.2014
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 01.03.2014
Sýkora temná (Poecile lugubris) Ro. - Macin, Tr.- Isikli 26.05.2018
Sýkora babka (Poecile palustris) 01.03.2014
Sýkora lužní (Poecile montanus) 01.03.2014
Sýkora laponská (Poecile cinctus) Fi. - Kaamanen 26.05.2018
Sýkora modrokřídlá (Cyanistes teneriffae) Ma - Sidi Boughaba 28.03.2017
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 01.03.2014
Sýkora koňadra (Parus major) 01.03.2014
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 01.03.2014
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 01.03.2014
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) 18.04.2015
Skřivan tlustozobý (Ramphocoris clotbey) Ma - Tagdilt track 28.03.2017
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) 18.04.2015
Skřivan pruhoocasý (Ammomanes cinctura) 18.04.2015
Skřivan obojkový (Eremopterix nigriceps) cesta N3, 20.07.2018
Skřivan kapverdský (Alauda razae) Razo 28.02.2020
Skřivánek plavobřichý (Eremalauda dunni) cesta N3 - 100 km před Aousserd 07.04.2016
Bulbul bělouchý (Pycnonotus leucotis) Kuwait 30.03.2019
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 01.03.2014
Břehule skalní (Hirundo rupestris) 01.03.2014
Břehule světlehnědá (Ptyonoprogne obsoleta) IL - Ein Gedi 28.03.2017
Prinie křovinná (Scotocerca inquieta) ssp. theresae - Oued Boukila, IL. 20.07.2018
Budníček černonohý (Phylloscopus sindianus) ssp. lorenzii Ru - Teberda 07.11.2018
Budníček horský (Phylloscopus bonelli) Esp., Ma. 16.05.2018
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) IL. 20.07.2018
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) 01.03.2014
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) Cz. 16.05.2018
Budníček žlutavý (Phylloscopus nitidus) Ru - Teberda 08.04.2017
Rákosník kapverdský (Acrocephalus brevipennis) Santiago (CV) 28.02.2020
Rákosník hlučnohlasý (Acrocephalus stentoreus) IL - Ma'agan Michael, 28.03.2017
Rákosník plavý (Acrocephalus agricola) Ro - Vadu 28.03.2017
Rákosník pokřovní (Acrocephalus dumetorum) PL - Zakole wawerskie 19. 6. 2016 28.03.2017
Prinie obecná (Prinia gracilis) IL - Ben Gurion airport 28.03.2017
Prinie cvrčkohlasá (Spiloptila clamans) Oued Jenna 07.04.2016
Timálie irácká (Turdoides altirostris) Tr. - Birecik 16.05.2018
Timálie afghánská (Turdoides huttoni) Kuwait - Abdali farms 30.03.2019
Timálie šedá (Turdoides squamiceps) IL - Holland park 28.03.2017
Timálie akáciová (Turdoides fulva) Ma. - 16.05.2018
Pěnice mistrovská (Sylvia hortensis) Esp., Ma. 26.05.2018
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) IL., Tr. - 16.05.2018
Pěnice arabská (Sylvia leucomelaena) IL - Amram Pillars 08.04.2017
Pěnice malá (Sylvia nana) Cz - Tovačov 28.03.2017
Pěnice severoafrická (Sylvia deserticola) Ma - Imouzer 28.03.2017
Pěnice černolící (Sylvia mystacea) Tr. - Ugurcuk 16.05.2018
Pěnice turecká (Sylvia ruppelli) IL - Holland park 28.03.2017
Pěnice kyperská (Sylvia melanothorax) IL - Yahal 25.01.2019
Králíček obecný (Regulus regulus) 01.03.2014
Brhlík turecký (Sitta krueperi) Ru - Teberda, Tr. - Pozanti, Emli 26.05.2018
Brhlík skalní (Sitta neumayer) Gr. - Preveza, Tr. - Emli 20.07.2018
Brhlík dlouhozobý (Sitta tephronota) Tr. - Isikli 20.07.2018
Majna obecná (Acridotheres tristis) IL - Caesarea 28.03.2017
Špaček růžový (Pastor roseus) Ro - Cheia, Macin 26.05.2018
Špaček černý (Sturnus unicolor) Esp., 16.05.2018
Špaček Tristramův (Onychognathus tristramii) IL - Ein Gedi 28.03.2017
Pěvec černý (Cercotrichas podobe) IL - Avrona 28.03.2017
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) 01.03.2014
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 01.03.2014
Iranie bělohrdlá (Irania gutturalis) Tr. - Göreme, Marti 16.05.2018
Modruška tajgová (Tarsiger cyanurus) Fi. - Vuotso 16.05.2018
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) 01.03.2014
Lejsek černokrký (Ficedula semitorquata) Gr. - Preveza 16.05.2018
Rehek severoafrický (Phoenicurus moussieri) 18.04.2015
Rehek bělokřídlý (Phoenicurus erythrogastrus) Ge . - Stepansminda 04.05.2019
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) 01.03.2014
Skalník modrý (Monticola solitarius) 01.03.2014
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 01.03.2014
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 01.03.2014
Bramborníček sibiřský (Saxicola maurus) 01.03.2014
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 01.03.2014
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) 01.03.2014
Bělořit kápový (Oenanthe monacha) IL - Amram pillars 28.03.2017
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) 01.03.2014
Bělořit okrový (Oenanthe hispanica) 01.03.2014
Bělořit bělohlavý (Oenanthe pleschanka) 01.03.2014
Bělořit šedohlavý (Oenanthe moesta) 18.04.2015
Skalníček černoocasý (Cercomela melanura) IL - Ein Gedi 28.03.2017
Bělořit černý (Oenanthe leucura) 01.03.2014
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) Ma, IL - Amram pillars 28.03.2017
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) 01.03.2014
Bělořit černohřbetý (Oenanthe lugens) Ma - ssp. halophila 28.03.2017
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 01.03.2014
Strdimil palestinský (Cinnyris osea) IL - Caesarea 28.03.2017
Vrabec domácí (Passer domesticus) 01.03.2014
Vrabec italský (Passer italiae) It. - 26.05.2018
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) 01.03.2014
Vrabec moabský (Passer moabiticus) Tr - Rumkale, IL - Kfar Ruppin 08.04.2017
Vrabec ostrovní (Passer iagoensis) Razo, Sao Nicolau, Santiago (CV) 28.02.2020
Vrabec pustinný (Passer simplex) cesta N3 08.04.2016
Vrabec polní (Passer montanus) 01.03.2014
Vrabec plavý (Petronia brachydactyla) Tr. - Altinova 26.05.2018
Vrabec skalní (Petronia petronia) Esp.,Tr. - 16.05.2018
Vrabec hnědoramenný (Gymnoris xanthocollis) Tr. - Ugurcuk 26.05.2018
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) It - Drei Zinnen,. Tr. - Demirkazik 20.07.2018
Astrild vlnkovaný (Estrilda astrild) Esp., Santiago (CV) 28.02.2020
Stříbrozobka malabarská (Euodice malabarica) IL - Hula valley 28.03.2017
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) 01.03.2014
Pěvuška skalní (Prunella ocularis) Tr. - Dibek, Ala Daglari 16.05.2018
Konipas citronový (Motacilla citreola) Sk, Cz - Záhlinice 28.03.2017
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 01.03.2014
Hýl růžovokřídlý (Rhodopechys sanguineus) Tr. - Cukurbag 20.07.2018
Hýl atlaský (Rhodopechys alienus) Ma - Oukaimeiden 20.07.2018
Hýl pouštní (Bucanetes githaginea) Ma - 28.03.2017
Hýl velký (Carpodacus rubicilla) Ge. - Stepansminda 04.05.2019
Hýl plavý (Carpodacus synoicus) IL. - Amram Pillars 25.01.2019
Hýl pustinný (Rhodospiza obsoleta) Tr - Rumkale, Ugurcuk 16.05.2018
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) 01.03.2014
Konopka obecná (Linaria cannabina) 01.03.2014