Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
29.11.2022 Tereza Hladká Skorec vodní (Cinclus cinclus)
29.11.2022 Tereza Hladká Drozd brávník (Turdus viscivorus)
29.11.2022 Tereza Hladká Lejsek šedý (Muscicapa striata)
29.11.2022 Tereza Hladká Červenka obecná (Erithacus rubecula)
29.11.2022 Tereza Hladká Slavík tmavý (Luscinia luscinia)
29.11.2022 Tereza Hladká Slavík obecný (Luscinia megarhynchos)
29.11.2022 Tereza Hladká Slavík modráček (Luscinia svecica)
29.11.2022 Tereza Hladká Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus)
29.11.2022 Tereza Hladká Rehek domácí (Phoenicurus ochruros)
29.11.2022 Tereza Hladká Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
29.11.2022 Tereza Hladká Sokol stěhovavý (Falco peregrinus)
29.11.2022 Tereza Hladká Ostříž lesní (Falco subbuteo)
29.11.2022 Tereza Hladká Poštolka obecná (Falco tinnunculus)
29.11.2022 Tereza Hladká Poštolka rudonohá (Falco vespertinus)
29.11.2022 Tereza Hladká Dřemlík tundrový (Falco columbarius)
29.11.2022 Tereza Hladká Chaluha pomořská (Stercorarius pomarinus)
29.11.2022 Tereza Hladká Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus)
29.11.2022 Tereza Hladká Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia)
29.11.2022 Tereza Hladká Rybák bahenní (Chlidonias hybrida)
29.11.2022 Tereza Hladká Rybák černý (Chlidonias niger)
ČR Year List - 2022
Datum Pozorovatel Druh
28.11.2022 Josef Trojan Husice nilská (Alopochen aegyptiaca)
28.11.2022 Josef Trojan Křivka obecná (Loxia curvirostra)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Berneška bělolící (Branta leucopsis)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Potáplice malá (Gavia stellata)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Káně rousná (Buteo lagopus)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Kalous pustovka (Asio flammeus)
24.11.2022 Zdeněk Abrahámek Potáplice malá (Gavia stellata)
24.11.2022 Zdeněk Abrahámek Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus)
24.11.2022 Daniel Benák Sýkora uhelníček (Periparus ater)
23.11.2022 Zdeněk Abrahámek Orel skalní (Aquila chrysaetos)
WP Year List - 2022
Datum Pozorovatel Druh
28.11.2022 Josef Trojan Husice nilská (Alopochen aegyptiaca)
28.11.2022 Josef Trojan Křivka obecná (Loxia curvirostra)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Berneška bělolící (Branta leucopsis)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Potáplice malá (Gavia stellata)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Káně rousná (Buteo lagopus)
28.11.2022 Pavel Shromáždil Kalous pustovka (Asio flammeus)
27.11.2022 Jiří Mach Turpan hnědý (Melanitta fusca)
27.11.2022 Jiří Mach Potáplice žlutozobá (Gavia adamsii)
27.11.2022 Milan Janoušek Turpan hnědý (Melanitta fusca)
27.11.2022 Milan Janoušek Potáplice žlutozobá (Gavia adamsii)