Radek Potopalský - WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa velká (Anser anser) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Labuť velká (Cygnus olor) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) Cheb 4. 6. 2019
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) Mariánské Lázně 10. 6. 2018
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) Vinařský rybník u Kadaně 2. 9. 2019
Potápka roháč (Podiceps cristatus) Bor u Tachova 6. 6. 2019
Čáp bílý (Ciconia ciconia) Boru Tachova 10. 6. 2018
Volavka popelavá (Ardea cinerea) Bor u Tachova 6. 6. 2019
Volavka bílá (Egretta alba) České Budějovice 27. 8. 2019
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) Praha 4. 6. 2019
Lyska černá (Fulica atra) 4. 6. 2019
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) Bor u Tachova 20. 6. 2019
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) Praha 5. 6. 2019
Holub skalní/domácí (Columba livia) Karlova Vary 4. 6. 2019
Holub hřivnáč (Columba palumbus) Plzeň 10. 6. 2018
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) Plzeň 10. 6. 2018
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) Karlovy Vary 6. 6. 2019
Strakapoud velký (Dendrocopos major) Karlovy Vary 20. 6. 2019
Datel černý (Dryocopus  martius) Karlovy Vary 16. 9. 2019
Žluna zelená (Picus viridis) Plzeň 10. 6. 2018
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) Karlovy Vary 29. 7. 2019
Sojka obecná (Garrulus glandarius) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Kavka obecná (Coloeus monedula) Praha 6. 6. 2019
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) Karlovy Vary 6. 6. 2019
Sýkora koňadra (Parus major) Karlovy Vary 7. 6. 2019
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) Mradice u Loun 4. 6. 2019
Jiřička obecná (Delichon urbicum) Mradice u Loun 6. 6. 2019
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) Karlovy Vary 5. 6. 2019
Brhlík lesní (Sitta europaea) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) Bor u Tachova 20. 6. 2019
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) Karlovy Vary 6. 6. 2019
Kos černý (Turdus merula) Karlovy Vary 10. 6. 2018
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) Plzeň 10. 6. 2018
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Červenka obecná (Erithacus rubecula) Mradice u Loun 4. 6. 2019
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) Praha 10. 6. 2018
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) Suchá Rudná 11. 7. 2019
Skorec vodní (Cinclus cinclus) Ostrov nad ohří 16. 9. 2019
Vrabec domácí (Passer domesticus) Plzeň 10. 6. 2018
Vrabec polní (Passer montanus) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Konipas horský (Motacilla cinerea) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Konipas bílý (Motacilla alba) Karlovy Vary 10. 6. 2018
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) Lipno nad Vltavou 27. 8. 2019
Konopka obecná (Linaria cannabina) Mradice u Loun 7. 6. 2019
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) Kolová u Karlových Varů 6. 9. 2019
Čížek lesní (Spinus spinus) Karlovy Vary 4. 6. 2019
Strnad luční (Emberiza calandra) Suchá Rudná 11. 7. 2019