Ivana Ebrová – Greater WP Life list

Druh Poznámka Datum
Husa polní (Anser fabalis) N 07.01.2020
Husa tundrová (Anser serrirostris) CZ, PL, N 07.01.2020
Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos) SWE 07.01.2020
Husa velká (Anser anser) 07.01.2020
Husa běločelá (Anser albifrons) 07.01.2020
Berneška velká (Branta canadensis) SWE, GB 07.01.2020
Berneška tmavá (Branta bernicla) D, GB, PL 07.01.2020
Berneška bělolící (Branta leucopsis) 07.01.2020
Berneška rudokrká (Branta ruficollis) BG 07.01.2020
Labuť velká (Cygnus olor) 07.01.2020
Labuť malá (Cygnus columbianus) CZ, BG 07.01.2020
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) 07.01.2020
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) 07.01.2020
Husice liščí (Tadorna tadorna) 07.01.2020
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) TR, MA, RO, AM 07.01.2020
Kachnička mandarinská (Aix galericulata) CZ, PL 07.01.2020
Kachnička obojková (Nettapus coromandelianus) OM 07.01.2020
Kopřivka obecná (Anas strepera) 07.01.2020
Hvízdák eurasijský (Anas penelope) 07.01.2020
Hvízdák americký (Anas americana) GB 07.01.2020
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) 07.01.2020
Lžičák pestrý (Anas clypeata) 07.01.2020
Ostralka štíhlá (Anas acuta) 07.01.2020
Čírka modrá (Anas querquedula) 07.01.2020
Čírka obecná (Anas crecca) 07.01.2020
Čírka karolínská (Anas carolinensis) GB 07.01.2020
Čírka úzkozobá (Anas angustirostris) MA 07.01.2020
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) 07.01.2020
Polák velký (Aythya ferina) 07.01.2020
Polák malý (Aythya nyroca) 07.01.2020
Polák proužkozobý (Aythya collaris) GB 07.01.2020
Polák chocholačka (Aythya fuligula) 07.01.2020
Polák kaholka (Aythya marila) 07.01.2020
Kajka královská (Somateria spectabilis) PL, N 07.01.2020
Kajka mořská (Somateria mollissima) 07.01.2020
Turpan hnědý (Melanitta fusca) 07.01.2020
Turpan černý (Melanitta nigra) 07.01.2020
Turpan sibiřský (Melanitta stejnegeri) PL 17.06.2020
Turpan americký (Melanitta americana) PL 24.02.2020
Hoholka lední (Clangula hyemalis) 07.01.2020
Hohol severní (Bucephala clangula) 07.01.2020
Morčák malý (Mergellus albellus) 07.01.2020
Morčák velký (Mergus merganser) 07.01.2020
Morčák prostřední (Mergus serrator) 07.01.2020
Kachnice bělohlavá (Oxyura leucocephala) E 07.01.2020
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) PL 07.01.2020
Tetřev hlušec (Tetrao urogallus) CZ, N 07.01.2020
Tetřívek obecný (Tetrao tetrix) CZ, N 07.01.2020
Tetřívek kavkazský (Tetrao mlokosiewiczi) GE 07.01.2020
Bělokur horský (Lagopus muta) A, spiberky 07.01.2020
Bělokur rousný (Lagopus lagopus) N 07.01.2020
Velekur kavkazský (Tetraogallus caucasicus) GE 07.01.2020
Orebice horská (Alectoris graeca) GR 07.01.2020
Orebice čukar (Alectoris chukar) IL, AM 07.01.2020
Orebice berberská (Alectoris barbara) MA, fuerteventura 07.01.2020
Orebice rudá (Alectoris rufa) E 07.01.2020
Orebice černohlavá (Alectoris melanocephala) OM 07.01.2020
Koroptev arabská (Ammoperdix heyi) IL, JOR 07.01.2020
Frankolín obecný (Francolinus francolinus) IL, AM 07.01.2020
Frankolík křepelčí (Francolinus pondicerianus) OM 07.01.2020
Frankolín dvouostruhý (Pternistis bicalcaratus) MA 07.01.2020
Koroptev polní (Perdix perdix) 07.01.2020
Křepelka polní (Coturnix coturnix) 07.01.2020
Bažant obecný (Phasianus colchicus) 07.01.2020
Potáplice malá (Gavia stellata) IS, N, GB, PL 07.01.2020
Potáplice severní (Gavia arctica) CZ, N, PL 07.01.2020
Potáplice lední (Gavia immer) GB 07.01.2020
Buřňáček dlouhokřídlý (Oceanodroma leucorhoa) GB 07.01.2020
Buřňák lední (Fulmarus glacialis) IS, D, N, GB 07.01.2020
Buřňák šedý (Calonectris diomedea) GR 07.01.2020
Buřňák severoatlantský (Calonectris borealis) Fuerteventura 07.01.2020
Buřňák středomořský (Puffinus yelkouan) GR 07.01.2020
Buřňák baleárský (Puffinus mauretanicus) MA, GB 07.01.2020
Buřňák Bulwerův (Bulweria bulwerii) Gran Canaria 07.01.2020
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) 07.01.2020
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) 07.01.2020
Potápka roháč (Podiceps cristatus) 07.01.2020
Potápka žlutorohá (Podiceps auritus) CZ 07.01.2020
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) 07.01.2020
Plameňák růžový (Phoenicopterus roseus) 07.01.2020
Plameňák malý (Phoenicopterus minor) KW 07.01.2020
Faeton červenozobý (Phaethon aethereus) Fuerteventura 07.01.2020
Čáp černý (Ciconia nigra) 07.01.2020
Čáp simbil (Ciconia abdimii) OM 07.01.2020
Čáp bílý (Ciconia ciconia) 07.01.2020
Ibis posvátný (Threskiornis aethiopicus) OM 07.01.2020
Ibis skalní (Geronticus eremita) MA 07.01.2020
Ibis hnědý (Plegadis falcinellus) 07.01.2020
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) 07.01.2020
Bukač velký (Botaurus stellaris) 07.01.2020
Bukač severoamerický (Botaurus lentiginosus) GB 07.01.2020
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) 07.01.2020
Bukáček trpasličí (Ixobrychus sturmii) Fuerteventura 07.01.2020
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) 07.01.2020
Volavka proměnlivá (Butorides striata) OM 07.01.2020
Volavka vlasatá (Ardeola ralloides) 07.01.2020
Volavka hnědohřbetá (Ardeola grayii) OM 10.01.2020
Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis) 07.01.2020
Volavka popelavá (Ardea cinerea) 07.01.2020
Volavka červená (Ardea purpurea) 07.01.2020
Volavka bílá (Egretta alba) 07.01.2020
Volavka prostřední (Egretta intermedia) OM 09.01.2020
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) 07.01.2020
Volavka západní (Egretta gularis) IL, MA, KW 07.01.2020
Pelikán bílý (Pelecanus onocrotalus) TR, RO, IL 07.01.2020
Pelikán kadeřavý (Pelecanus crispus) GR, RO 07.01.2020
Terej bílý (Morus bassanus) 07.01.2020
Terej maskový (Sula dactylatra) OM 07.01.2020
Terej žlutonohý (Sula leucogaster) IL 07.01.2020
Kormorán malý (Microcarbo pygmeus) 07.01.2020
Kormorán chocholatý (Phalacrocorax aristotelis) GR, N, TR 07.01.2020
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) 07.01.2020
Kormorán arabský (Phalacrocorax nigrogularis) OM 07.01.2020
Orlovec říční (Pandion haliaetus) 07.01.2020
Luněc šedý (Elanus caeruleus) E, MA, IL 07.01.2020
Orlosup bradatý (Gypaetus barbatus) AM 07.01.2020
Sup mrchožravý (Neophron percnopterus) IL, E, AM 07.01.2020
Včelojed lesní (Pernis apivorus) 07.01.2020
Včelojed chocholatý (Pernis ptilorhynchus) OM 07.01.2020
Sup bělohlavý (Gyps fulvus) 07.01.2020
Sup hnědý (Aegypius monachus) GR, E 07.01.2020
Sup královský (Torgos tracheliotus) OM 27.01.2020
Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus) GE, E, GR, AM 07.01.2020
Orel křiklavý (Clanga pomarina) PL, GE 07.01.2020
Orel volavý (Clanga clanga) GR, GE, KW, IL 07.01.2020
Orel nejmenší (Aquila pennata) GE, E, AM 07.01.2020
Orel stepní (Aquila nipalensis) GE, IL, KW 07.01.2020
Orel iberský (Aquila adalberti) E 07.01.2020
Orel královský (Aquila heliaca) GR 07.01.2020
Orel skalní (Aquila chrysaetos) GR, GE, AM 07.01.2020
Orel jestřábí (Aquila fasciata) MA, IL 07.01.2020
Krahujec šikra (Accipiter badius) KW 07.01.2020
Krahujec krátkoprstý (Accipiter brevipes) GE, AM 07.01.2020
Krahujec obecný (Accipiter nisus) 07.01.2020
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) 07.01.2020
Moták pochop (Circus aeruginosus) 07.01.2020
Moták pilich (Circus cyaneus) GR, IL, JOR, KW, N, GE, PL 07.01.2020
Moták stepní (Circus macrourus) TR, JOR, IL, KW 07.01.2020
Moták lužní (Circus pygargus) H, E, PL 07.01.2020
Luňák červený (Milvus milvus) 07.01.2020
Luňák hnědý (Milvus migrans) 07.01.2020
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) 07.01.2020
Káně rousná (Buteo lagopus) 07.01.2020
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) 07.01.2020
Káně lesní (Buteo buteo) 07.01.2020
Drop velký (Otis tarda) E, A 07.01.2020
Drop obojkový (Chlamydotis undulata) Fuerteventura 07.01.2020
Drop hřívnatý (Chlamydotis macqueenii) IL 07.01.2020
Drop malý (Tetrax tetrax) E 07.01.2020
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) 07.01.2020
Chřástal polní (Crex crex) 07.01.2020
Chřástal běloprsý (Amauroornis phoenicurus) OM 07.01.2020
Chřástal malý (Porzana parva) IL 07.01.2020
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) PL 07.01.2020
Slípka modrá (Porphyrio porphyrio) 07.01.2020
Slípka africká (Porphyrio madagascariensis) IL 07.01.2020
Slípka indická (Porphyrio poliocephalus) KW 07.01.2020
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) 07.01.2020
Lyska hřebenatá (Fulica cristata) MA 07.01.2020
Lyska černá (Fulica atra) 07.01.2020
Jeřáb panenský (Grus virgo) GE 07.01.2020
Jeřáb popelavý (Grus grus) 07.01.2020
Dytík úhorní (Burhinus oedicnemus) MA, IL, E 07.01.2020
Dytík skvrnitý (Burhinus capensis) OM 07.01.2020
Ústřičník velký (Haematopus ostralegus) 07.01.2020
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) 07.01.2020
Pobřežník černobílý (Dromas ardeola) KW 07.01.2020
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) 07.01.2020
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) 07.01.2020
Čejka trnitá (Vanellus spinosus) 07.01.2020
Čejka černoprsá (Vanellus indicus) OM 07.01.2020
Keptuška stepní (Vanellus gregarius) KW 07.01.2020
Keptuška běloocasá (Vanellus leucurus) KW, AM 07.01.2020
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) 07.01.2020
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) 07.01.2020
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) 07.01.2020
Kulík říční (Charadrius dubius) 07.01.2020
Kulík mořský (Charadrius alexandrinus) 07.01.2020
Kulík menší (Charadrius mongolus) KW 07.01.2020
Kulík větší (Charadrius leschenaultii) IL, KW 07.01.2020
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) PL 31.08.2020
Ostnák bažantí (Hydrophasianus chirurgus) OM 07.01.2020
Sluka lesní (Scolopax rusticola) 07.01.2020
Bekasina sibiřská (Gallinago stenura) OM 11.01.2020
Bekasina větší (Gallinago media) PL 07.01.2020
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) 07.01.2020
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) 07.01.2020
Břehouš rudý (Limosa lapponica) 07.01.2020
Koliha malá (Numenius phaeopus) 07.01.2020
Koliha velká (Numenius arquata) 07.01.2020
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) 07.01.2020
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) 07.01.2020
Vodouš štíhlý (Tringa stagnatilis) 07.01.2020
Vodouš šedý (Tringa nebularia) 07.01.2020
Vodouš žlutonohý (Tringa flavipes) PL 07.01.2020
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) 07.01.2020
Vodouš bahenní (Tringa glareola) 07.01.2020
Vodouš malý (Xenus cinereus) CZ, KW 07.01.2020
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) 07.01.2020
Kamenáček pestrý (Arenaria interpres) 07.01.2020
Jespák rezavý (Calidris canutus) 07.01.2020
Jespák písečný (Calidris alba) 07.01.2020
Jespák malý (Calidris minuta) 07.01.2020
Jespák šedý (Calidris temminckii) 07.01.2020
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) 07.01.2020
Jespák mořský (Calidris maritima) 07.01.2020
Jespák obecný (Calidris alpina) 07.01.2020
Jespáček ploskozobý (Calidris falcinellus) CZ, KW 07.01.2020
Jespák bojovný (Calidris pugnax) 07.01.2020
Lyskonoh úzkozobý (Phalaropus lobatus) N 07.01.2020
Běhulík plavý (Cursorius cursor) MA, KW 07.01.2020
Ouhorlík stepní (Glareola pratincola) IL, GR, GE, E 07.01.2020
Ouhorlík černokřídlý (Glareola nordmanni) PL 07.01.2020
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) D, N, GB 07.01.2020
Racek tenkozobý (Chroicocephalus genei) E, IL, BG 07.01.2020
Racek Bonapartův (Chroicocephalus philadelphia) GB 07.01.2020
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) 07.01.2020
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) CZ, N, D, RO, PL 07.01.2020
Racek Audouinův (Ichthyaetus audouinii) E, MA 07.01.2020
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) 07.01.2020
Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus) RO, KW, IL, GE 07.01.2020
Racek arabský (Ichthyaetus hemprichii) OM 07.01.2020
Racek bouřní (Larus canus) 07.01.2020
Racek mořský (Larus marinus) 07.01.2020
Racek šedý (Larus hyperboreus) N 07.01.2020
Racek stříbřitý (Larus argentatus) 07.01.2020
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) 07.01.2020
Racek středomořský (Larus michahellis) 07.01.2020
Racek arménský (Larus armenicus) IL, AM 07.01.2020
Racek žlutonohý (Larus fuscus) 07.01.2020
Rybák černozobý (Gelochelidon nilotica) D, GR, IL, AM, E 07.01.2020
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) 07.01.2020
Rybák chocholatý (Thalasseus bergii) KW 07.01.2020
Rybák oranžovozobý (Thalasseus bengalensis) MA, KW 07.01.2020
Rybák severní (Thalasseus sandvicensis) 07.01.2020
Rybák malý (Sternula albifrons) PL, D, GR, E, KW 07.01.2020
Rybák obecný (Sterna hirundo) 07.01.2020
Rybák dlouhoocasý (Sterna paradisaea) N 07.01.2020
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) 07.01.2020
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) PL, CZ, RO, LT, H, AM 07.01.2020
Rybák černý (Chlidonias niger) 07.01.2020
Chaluha velká (Stercorarius skua) GB 07.01.2020
Chaluha příživná (Stercorarius parasiticus) IS, KW, N, GB 07.01.2020
Chaluha malá (Stercorarius longicaudus) N 07.01.2020
Alkoun tlustozobý (Uria lomvia) N 07.01.2020
Alkoun úzkozobý (Uria aalge) D, N, GB 07.01.2020
Alka malá (Alca torda) D, N, GB 07.01.2020
Alkoun obecný (Cepphus grylle) N 07.01.2020
Papuchalk severní (Fratercula arctica) IS, N 07.01.2020
Stepokur krásný (Pterocles alchata) E 07.01.2020
Stepokur hnědobřichý (Pterocles exustus) OM 07.01.2020
Stepokur saharský (Pterocles senegallus) IL 07.01.2020
Stepokur písečný (Pterocles orientalis) IL, MA 07.01.2020
Stepokur korunkatý (Pterocles coronatus) MA 07.01.2020
Stepokur pruhovaný (Pterocles lichtensteinii) IL 07.01.2020
Holub skalní/domácí (Columba livia) 07.01.2020
Holub doupňák (Columba oenas) 07.01.2020
Holub hřivnáč (Columba palumbus) 07.01.2020
Holub kanárský (Columba bollii) Tenerife 07.01.2020
Holub vavřínový (Columba junoniae) Tenerife 07.01.2020
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) 07.01.2020
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) 07.01.2020
Hrdlička chechtavá (Streptopelia riseogrisea) Gran Canaria 07.01.2020
Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis) 07.01.2020
Hrdlička kapská (Oena capensis) JOR, KW, IL 07.01.2020
Holub sahelský (Treron waalia) OM 07.01.2020
Kukačka chocholatá (Clamator glandarius) MA, GR 07.01.2020
Kukačka černobílá (Clamator jacobinus) OM 07.01.2020
Kukačka obecná (Cuculus canorus) 07.01.2020
Sova pálená (Tyto alba) PL, GB, IL 07.01.2020
Výreček plavý (Otus brucei) IL 07.01.2020
Výreček africký (Otus pamelae) OM 07.01.2020
Výreček malý (Otus scops) E, GR, AM 07.01.2020
Výr velký (Bubo bubo) IL, E 07.01.2020
Výr bledý (Bubo ascalaphus) IL 07.01.2020
Výr africký (Bubo africanus) OM 07.01.2020
Puštík obecný (Strix aluco) 07.01.2020
Puštík pouštní (Strix hadorami) IL, OM 06.03.2020
Puštík bělavý (Strix uralensis) CZ 06.03.2020
Puštík vousatý (Strix nebulosa) PL 07.01.2020
Sovice krahujová (Surnia ulula) PL 07.01.2020
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) 07.01.2020
Sýček obecný (Athene noctua) 07.01.2020
Sýc rousný (Aegolius funereus) 07.01.2020
Kalous ušatý (Asio otus) 07.01.2020
Kalous pustovka (Asio flammeus) N 07.01.2020
Kalous africký (Asio capensis) MA 07.01.2020
Lelek rudokrký (Caprimulgus ruficollis) E 07.01.2020
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) CZ, GR, PL, E 07.01.2020
Rorýs velký (Apus melba) GR, AM, E 07.01.2020
Rorýs obecný (Apus apus) 07.01.2020
Rorýs jednobarvý (Apus unicolor) Gran Canaria 07.01.2020
Rorýs šedohnědý (Apus pallidus) IL, KW 07.01.2020
Rorýs bělokostřecový (Apus caffer) E 07.01.2020
Mandelík indický (Coracias benghalensis) OM, Iran 07.01.2020
Mandelík hajní (Coracias garrulus) H, AM, E 07.01.2020
Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis) IL, KW 07.01.2020
Ledňáček říční (Alcedo atthis) 07.01.2020
Rybařík jižní (Ceryle rudis) IL, KW 07.01.2020
Vlha proměnlivá (Merops orientalis) EG, IL 07.01.2020
Vlha modrolící (Merops persicus) AM 07.01.2020
Vlha pestrá (Merops apiaster) 07.01.2020
Dudek chocholatý (Upupa epops) 07.01.2020
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) 07.01.2020
Datlík tříprstý (Picoides tridactylus) PL 07.01.2020
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) CZ, PL, H 07.01.2020
Strakapoud malý (Dryobates minor) CZ, H, E, PL 07.01.2020
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) GR, IL, H, AM 07.01.2020
Strakapoud velký (Dendrocopos major) 07.01.2020
Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos) CZ, PL 07.01.2020
Datel černý (Dryocopus  martius) 07.01.2020
Žluna zelená (Picus viridis) 07.01.2020
Žluna iberská (Picus sharpei) E 07.01.2020
Žluna šedá (Picus canus) 07.01.2020
Poštolka jižní (Falco naumanni) IL, E, GR, AM 07.01.2020
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) 07.01.2020
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) H, RO 07.01.2020
Poštolka amurská (Falco amurensis) OM 27.01.2020
Ostříž jižní (Falco eleonorae) GR 07.01.2020
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) N, IL 07.01.2020
Ostříž lesní (Falco subbuteo) 07.01.2020
Raroh jižní (Falco biarmicus) MA 07.01.2020
Raroh velký (Falco cherrug) CZ, AM 07.01.2020
Raroh lovecký (Falco rusticolus) N 07.01.2020
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) 07.01.2020
Papoušek mniší (Myiopsitta monachus) E, IL 07.01.2020
Aratinga černohlavý (Aratinga nenday) Tenerife 07.01.2020
Alexandr malý (Psittacula krameri) IL, KW 07.01.2020
Čagra černokorunkatý (Tchagra senegalus) MA 07.01.2020
Ťuhýk hnědý (Lanius cristatus) OM 13.01.2020
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) 07.01.2020
Ťuhýk středoasijský (Lanius isabellinus) KW 07.01.2020
Ťuhýk menší (Lanius minor) GR 07.01.2020
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) 07.01.2020
Ťuhýk pustinný (Lanius meridionalis) E 07.01.2020
Ťuhýk rudohlavý (Lanius senator) E, IL, GR, AM 07.01.2020
Ťuhýk běločelý (Lanius nubicus) IL, KW 07.01.2020
Žluva hajní (Oriolus oriolus) 07.01.2020
Lejskovec nádherný (Terpsiphone viridis) OM 07.01.2020
Sojka zlověstná (Perisoreus infaustus) N 07.01.2020
Sojka obecná (Garrulus glandarius) 07.01.2020
Straka iberská (Cyanopica cooki) E 07.01.2020
Straka obecná (Pica pica) 07.01.2020
Straka severoafrická (Pica mauritanica) MA 07.01.2020
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) 07.01.2020
Kavče červenozobé (Pyrrhocorax pyrrhocorax) E, TR, GB, GE, AM 07.01.2020
Kavče žlutozobé (Pyrrhocorax graculus) A, GR 07.01.2020
Kavka obecná (Coloeus monedula) 07.01.2020
Vrána domácí (Corvus splendens) IL, JOR 07.01.2020
Havran polní (Corvus frugilegus) 07.01.2020
Vrána černá (Corvus corone) 07.01.2020
Vrána šedá (Corvus cornix) 07.01.2020
Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis) JOR, MA, IL 07.01.2020
Krkavec velký (Corvus corax) 07.01.2020
Krkavec krátkoocasý (Corvus rhipidurus) IL 07.01.2020
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) 07.01.2020
Hedvábník šedý (Hypocolius ampelinus) KW 07.01.2020
Sýkora uhelníček (Periparus ater) 07.01.2020
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) 07.01.2020
Sýkora temná (Poecile lugubris) GR 07.01.2020
Sýkora babka (Poecile palustris) 07.01.2020
Sýkora lužní (Poecile montanus) 07.01.2020
Sýkora laponská (Poecile cinctus) N 07.01.2020
Sýkora modrokřídlá (Cyanistes teneriffae) MA, E 07.01.2020
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) 07.01.2020
Sýkora koňadra (Parus major) 07.01.2020
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) 07.01.2020
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) 07.01.2020
Skřivan dudkovitý (Alaemon alaudipes) MA, JOR, KW 07.01.2020
Skřivan tlustozobý (Ramphocoris clotbey) MA 07.01.2020
Skřivan pouštní (Ammomanes deserti) JOR, MA, IL 07.01.2020
Skřivan pruhoocasý (Ammomanes cinctura) MA 07.01.2020
Skřivan obojkový (Eremopterix nigriceps) MA 07.01.2020
Skřivan zpěvný (Mirafra cantillans) OM 07.01.2020
Skřivan lesní (Lullula arborea) 07.01.2020
Skřivan polní (Alauda arvensis) 07.01.2020
Chocholouš vavřínový (Galerida theklae) MA 07.01.2020
Chocholouš obecný (Galerida cristata) 07.01.2020
Skřivan ouškatý (Eremophila alpestris) N, GE 07.01.2020
Skřivan růžkatý (Eremophila bilopha) MA, JOR 07.01.2020
Skřivánek krátkoprstý (Calandrella brachydactyla) IL, MA, AM 07.01.2020
Kalandra dvouskvrnná (Melanocorypha bimaculata) IL, AM 07.01.2020
Kalandra zpěvná (Melanocorypha calandra) E 07.01.2020
Skřivánek plavobřichý (Eremalauda dunni) MA 07.01.2020
Skřivánek menší (Alaudala rufescens) KW, MA, E 07.01.2020
Bulbul bělouchý (Pycnonotus leucotis) JOR, KW 07.01.2020
Bulbul šupinkový (Pycnonotus cafer) KW 07.01.2020
Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos) IL, JOR 07.01.2020
Bulbul zahradní (Pycnonotus barbatus) MA 07.01.2020
Břehule hnědohrdlá (Riparia paludicola) MA 07.01.2020
Břehule říční (Riparia riparia) 07.01.2020
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) 07.01.2020
Břehule skalní (Hirundo rupestris) MA, E, TR, GE, AM 07.01.2020
Břehule světlehnědá (Ptyonoprogne obsoleta) JOR, IL 07.01.2020
Jiřička obecná (Delichon urbicum) 07.01.2020
Vlaštovka skalní (Cecropis daurica) E, IL, GR 07.01.2020
Cetie jižní (Cettia cetti) MA, E, GB, AM 07.01.2020
Prinie křovinná (Scotocerca inquieta) IL, JOR 07.01.2020
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) 07.01.2020
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) 07.01.2020
Budníček menší (Phylloscopus collybita) 07.01.2020
Budníček iberský (Phylloscopus ibericus) E 07.01.2020
Budníček kanárský (Phylloscopus canariensis) Gran Canaria 07.01.2020
Budníček černonohý (Phylloscopus sindianus) KW, GE, AM 07.01.2020
Budníček malinký (Phylloscopus neglectus) OM 07.01.2020
Budníček horský (Phylloscopus bonelli) E 07.01.2020
Budníček balkánský (Phylloscopus orientalis) IL 07.01.2020
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) PL 07.01.2020
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) Fuerteventura 07.01.2020
Budníček altajský (Phylloscopus humei) IL 07.01.2020
Budníček žlutavý (Phylloscopus nitidus) AM 07.01.2020
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) PL 07.01.2020
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) 07.01.2020
Rákosník hlučnohlasý (Acrocephalus stentoreus) IL, KW 07.01.2020
Rákosník tamaryškový (Acrocephalus melanopogon) MA, KW, AM 07.01.2020
Rákosník ostřicový (Acrocephalus paludicola) PL 07.01.2020
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) 07.01.2020
Rákosník plavý (Acrocephalus agricola) AM 07.01.2020
Rákosník pokřovní (Acrocephalus dumetorum) PL 07.01.2020
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) 07.01.2020
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) 07.01.2020
Sedmihlásek šedý (Hippolais pallida) IL 07.01.2020
Sedmihlásek západní (Iduna opaca) E 07.01.2020
Sedmihlásek pustinný (Hippolais languida) AM 07.01.2020
Sedmihlásek olivový (Hippolais olivetorum) GR 07.01.2020
Sedmihlásek švitořivý (Hippolais polyglotta) E 07.01.2020
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) 07.01.2020
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) 07.01.2020
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) 07.01.2020
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) 07.01.2020
Cistovník rákosníkový (Cisticola juncidis) E, MA, IL, GR 07.01.2020
Prinie obecná (Prinia gracilis) IL, JOR, KW 07.01.2020
Prinie cvrčkohlasá (Spiloptila clamans) MA 07.01.2020
Timálie afghánská (Turdoides huttoni) KW 07.01.2020
Timálie šedá (Turdoides squamiceps) IL 07.01.2020
Timálie akáciová (Turdoides fulva) MA 07.01.2020
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) 07.01.2020
Pěnice slavíková (Sylvia borin) E, IL, PL 07.01.2020
Pěnice vlašská (Sylvia nisoria) CZ, AM, GE 07.01.2020
Pěnice pokřovní (Sylvia curruca) 07.01.2020
Pěnice mistrovská (Sylvia hortensis) E 07.01.2020
Pěnice dlouhozobá (Sylvia crassirostris) GR, AM 07.01.2020
Pěnice arabská (Sylvia leucomelaena) IL 07.01.2020
Pěnice malá (Sylvia nana) IL 07.01.2020
Pěnice hnědokřídlá (Sylvia communis) 07.01.2020
Pěnice kaštanová (Sylvia undata) E 07.01.2020
Pěnice severoafrická (Sylvia deserticola) MA 07.01.2020
Pěnice brýlatá (Sylvia conspicillata) MA, IL, E 07.01.2020
Pěnice vousatá (Sylvia cantillans) IL, GR, E 07.01.2020
Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala) E, MA, GR, IL 07.01.2020
Pěnice černolící (Sylvia mystacea) KW, AM 07.01.2020
Pěnice turecká (Sylvia ruppelli) IL 07.01.2020
Pěnice kyperská (Sylvia melanothorax) IL 07.01.2020
Kruhoočko etiopské (Zosterops abyssinicus) OM 07.01.2020
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) GR, CZ, MA, E, PL 07.01.2020
Králíček obecný (Regulus regulus) 07.01.2020
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) 07.01.2020
Brhlík lesní (Sitta europaea) 07.01.2020
Brhlík turecký (Sitta krueperi) GE 07.01.2020
Brhlík skalní (Sitta neumayer) GR, AM 07.01.2020
Brhlík dlouhozobý (Sitta tephronota) AM 07.01.2020
Zedníček skalní (Tichodroma muraria) GE 07.01.2020
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) 07.01.2020
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) 07.01.2020
Majna pobřežní (Acridotheres ginginianus) KW 07.01.2020
Majna obecná (Acridotheres tristis) IL, KW 07.01.2020
Špaček růžový (Pastor roseus) PL 13.06.2020
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) 07.01.2020
Špaček černý (Sturnus unicolor) E, MA 07.01.2020
Špaček Tristramův (Onychognathus tristramii) IL, JOR 07.01.2020
Kos horský (Turdus torquatus) D, CZ, GE, AM 07.01.2020
Kos černý (Turdus merula) 07.01.2020
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) 07.01.2020
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) N, PL 07.01.2020
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) 07.01.2020
Drozd brávník (Turdus viscivorus) 07.01.2020
Pěvec černý (Cercotrichas podobe) IL 07.01.2020
Pěvec ryšavý (Cercotrichas galactotes) GR 07.01.2020
Lejsek šedý (Muscicapa striata) 07.01.2020
Červenka obecná (Erithacus rubecula) 07.01.2020
Slavík modráček (Luscinia svecica) 07.01.2020
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) PL, LT 07.01.2020
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) 07.01.2020
Iranie bělohrdlá (Irania gutturalis) AM 07.01.2020
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) CZ, E, PL, D, LT 07.01.2020
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) CZ 07.01.2020
Lejsek černokrký (Ficedula semitorquata) AM 07.01.2020
Lejsek malý (Ficedula parva) KW, GE, AM 07.01.2020
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) 07.01.2020
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) 07.01.2020
Rehek severoafrický (Phoenicurus moussieri) MA 07.01.2020
Rehek bělokřídlý (Phoenicurus erythrogastrus) GE 07.01.2020
Skalník zpěvný (Monticola saxatilis) GR, AM 07.01.2020
Skalník modrý (Monticola solitarius) IL, GR, E, AM 07.01.2020
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) 07.01.2020
Bramborníček kanárský (Saxicola dacotiae) Fuerteventura 07.01.2020
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) 07.01.2020
Bramborníček sibiřský (Saxicola maurus) KW, GE 07.01.2020
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) 07.01.2020
Bělořit plavý (Oenanthe isabellina) JOR, IL, KW, AM 07.01.2020
Bělořit kápový (Oenanthe monacha) JOR, IL 07.01.2020
Bělořit pouštní (Oenanthe deserti) JOR, IL, MA, KW 07.01.2020
Bělořit škraboškový (Oenanthe melanoleuca) IL, GR, AM 17.06.2020
Bělořit bělohlavý (Oenanthe pleschanka) IL, AM 07.01.2020
Bělořit šedohlavý (Oenanthe moesta) MA 07.01.2020
Skalníček černoocasý (Cercomela melanura) 07.01.2020
Bělořit černý (Oenanthe leucura) MA, E 07.01.2020
Bělořit pustinný (Oenanthe leucopyga) MA, IL, JOR 07.01.2020
Bělořit černohlavý (Oenanthe albonigra) OM 07.01.2020
Bělořit skalní (Oenanthe finschii) JOR, IL, AM 07.01.2020
Bělořit černohřbetý (Oenanthe lugens) JOR, IL, MA, KW 07.01.2020
Bělořit arabský (Oenanthe lugentoides) OM 07.01.2020
Bělořit perský (Oenanthe chrysopygia) KW, AM 07.01.2020
Skorec vodní (Cinclus cinclus) 07.01.2020
Strdimil nilský (Hedydipna metallica) OM 07.01.2020
Strdimil palestinský (Cinnyris osea) IL, JOR 07.01.2020
Strdimil lesklý (Cinnyris habessinicus) OM 07.01.2020
Strdimil nachový (Nectarinia asiatica) OM 07.01.2020
Vrabec domácí (Passer domesticus) 07.01.2020
Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis) E, MA, IL, KW 07.01.2020
Vrabec moabský (Passer moabiticus) IL 07.01.2020
Vrabec pustinný (Passer simplex) MA 07.01.2020
Vrabec polní (Passer montanus) 07.01.2020
Vrabec skalní (Petronia petronia) JOR, AM, E 07.01.2020
Pěnkavák sněžný (Montifringilla nivalis) GR 07.01.2020
Snovač žluví (Ploceus galbula) KW 07.01.2020
Astrild vlnkovaný (Estrilda astrild) Gran Canaria 07.01.2020
Tygříček tečkovaný (Amandava amandava) E 07.01.2020
Stříbrozobka zpěvná (Euodice cantans) OM 07.01.2020
Stříbrozobka malabarská (Euodice malabarica) JOR, IL 07.01.2020
Pěvuška podhorní (Prunella collaris) E, TR, GR 07.01.2020
Pěvuška skalní (Prunella ocularis) AM 07.01.2020
Pěvuška modrá (Prunella modularis) 07.01.2020
Konipas luční (Motacilla flava) 07.01.2020
Konipas citronový (Motacilla citreola) PL, IL, TR, KW 07.01.2020
Konipas horský (Motacilla cinerea) 07.01.2020
Konipas bílý (Motacilla alba) 07.01.2020
Linduška úhorní (Anthus campestris) TR, KW, IL, AM 07.01.2020
Linduška dlouhozobá (Anthus similis) IL 07.01.2020
Linduška luční (Anthus pratensis) 07.01.2020
Linduška lesní (Anthus trivialis) 07.01.2020
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) JOR, KW, IL 07.01.2020
Linduška horská (Anthus spinoletta) CZ, GR, IL, TR, GE, KW, AM 07.01.2020
Linduška skalní (Anthus petrosus) GB, N 07.01.2020
Linduška kanárská (Anthus berthelotii) E 07.01.2020
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) 07.01.2020
Pěnkava tenerifská (Fringilla teydea) Tenerife 07.01.2020
Pěnkava kanárská (Fringilla polatzeki) Gran Canaria 07.01.2020
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) CZ, PL, N, IL 07.01.2020
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) 07.01.2020
Hýl křivčí (Pinicola enucleator) SWE 07.01.2020
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) 07.01.2020
Hýl růžovokřídlý (Rhodopechys sanguineus) AM 07.01.2020
Hýl pouštní (Bucanetes githaginea) E, JOR, MA, AM 07.01.2020
Hýl rudý (Erythrina erythrina) CZ, PL 07.01.2020
Hýl velký (Carpodacus rubicilla) GE 07.01.2020
Hýl plavý (Carpodacus synoicus) JOR, IL 07.01.2020
Zvonek zelený (Chloris chloris) 07.01.2020
Hýl pustinný (Rhodospiza obsoleta) IL, AM 07.01.2020
Stehlíkovec dlaskovitý (Rhynchostruthus percivali) OM 07.01.2020
Zvonohlík jemenský (Crithagra menachensis) OM 07.01.2020
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) AM 07.01.2020
Konopka obecná (Linaria cannabina) 07.01.2020
Čečetka zimní (Acanthis flammea) PL, N 07.01.2020
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) CZ 07.01.2020
Čečetka bělavá (Acanthis hornemanni) PL, N 07.01.2020
Křivka obecná (Loxia curvirostra) 07.01.2020
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) 07.01.2020
Zvonohlík královský (Serinus pusillus) TR, GE, AM 07.01.2020
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) 07.01.2020
Kanár divoký (Serinus canaria) Fuerteventura 07.01.2020
Čížek lesní (Spinus spinus) 07.01.2020
Strnad luční (Emberiza calandra) 07.01.2020
Strnad obecný (Emberiza citrinella) 07.01.2020
Strnad viničný (Emberiza cia) TR, E, MA, GR, AM 07.01.2020
Strnad pustinný (Emberiza buchanani) AM 07.01.2020
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) CZ, GR, PL, AM 07.01.2020
Strnad šedokrký (Emberiza caesia) GR 07.01.2020
Strnad cvrčivý (Emberiza cirlus) E, GR 07.01.2020
Strnad pruhovaný (Emberiza striolata) JOR 07.01.2020
Strnad saharský (Emberiza sahari) MA 07.01.2020
Strnad skalní (Emberiza tahapisi) OM 07.01.2020
Strnad malinký (Emberiza pusilla) N 07.01.2020
Strnad černohlavý (Emberiza melanocephala) GR, AM 07.01.2020
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) 07.01.2020
Strnad severní (Calcarius lapponicus) N 07.01.2020
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) CZ, PL 07.01.2020