Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
17.11.2019 Vojtěch Kodet Berneška rudokrká (Branta ruficollis)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Racek žlutonohý (Larus fuscus)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Lyskonoh ploskozobý (Phalaropus fulicaria)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Husice nilská (Alopochen aegyptiaca)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Polák malý (Aythya nyroca)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Morčák prostřední (Mergus serrator)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Orel křiklavý (Clanga nipalensis)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Káně bělochvostá (Buteo rufinus)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Poštolka rudonohá (Falco vespertinus)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Chřástal malý (Porzana parva)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
17.11.2019 Vojtěch Kodet Morčák chocholatý (Mergus cucullatus)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Orebice čukar (Alectoris chukar)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Koroptev arabská (Ammoperdix heyi)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Hrdlička senegalská (Streptopelia senegalensis)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Ledňáček hnědohlavý (Halcyon smyrnensis)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Vlha proměnlivá (Merops orientalis)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Alexandr malý (Psittacula krameri)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Krkavec hnědokrký (Corvus ruficollis)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Bulbul arabský (Pycnonotus xanthopygos)
17.11.2019 Vojtěch Kodet Pěnice bělohrdlá (Sylvia melanocephala)
ČR Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
17.11.2019 Bohuslav Petřík Ostralka štíhlá (Anas acuta)
17.11.2019 Daniel Benák Husa běločelá (Anser albifrons)
17.11.2019 Daniel Benák Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
16.11.2019 Dušan Řezáč Potáplice severní (Gavia arctica)
15.11.2019 Jan Studecký Bažant královský (Syrmaticus reevesii)
14.11.2019 Jan Studecký Morčák prostřední (Mergus serrator)
14.11.2019 Jan Studecký Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris)
14.11.2019 Jan Studecký Sněhule severní (Plectrophenax nivalis)
13.11.2019 Libor Schröpfer Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
13.11.2019 Libor Schröpfer Potáplice malá (Gavia stellata)
WP Year List - 2019
Datum Pozorovatel Druh
17.11.2019 Daniel Benák Husa běločelá (Anser albifrons)
17.11.2019 Daniel Benák Zedníček skalní (Tichodroma muraria)
16.11.2019 Dušan Řezáč Potáplice severní (Gavia arctica)
15.11.2019 Jan Studecký Bažant královský (Syrmaticus reevesii)
14.11.2019 Jan Studecký Morčák prostřední (Mergus serrator)
14.11.2019 Jan Studecký Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris)
14.11.2019 Jan Studecký Sněhule severní (Plectrophenax nivalis)
13.11.2019 Libor Schröpfer Kachnička mandarinská (Aix galericulata)
13.11.2019 Libor Schröpfer Potáplice malá (Gavia stellata)
13.11.2019 Libor Schröpfer Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus)