Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
4.7.2022 Tomáš Kedzior Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)
1.7.2022 Patrik Spáčil Pěvuška podhorní (Prunella collaris)
1.7.2022 Patrik Spáčil Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus)
1.7.2022 Patrik Spáčil Lelek lesní (Caprimulgus europaeus)
1.7.2022 Patrik Spáčil Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
1.7.2022 Patrik Spáčil Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides)
28.6.2022 Lumír Pilch Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis)
28.6.2022 Tomáš Kedzior Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
28.6.2022 Tomáš Kedzior Lejsek malý (Ficedula parva)
27.6.2022 Pavel Kunetek Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
3.7.2022 Michal Šindel Bělořit kyperský (Oenanthe cypriaca)
2.7.2022 Ivana Ebrová Zvonohlík citronový (Carduelis citrinella)
1.7.2022 Patrik Spáčil Orlík krátkoprstý (Circaetus gallicus)
1.7.2022 Patrik Spáčil Lelek lesní (Caprimulgus europaeus)
1.7.2022 Patrik Spáčil Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
1.7.2022 Patrik Spáčil Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides)
1.7.2022 Patrik Spáčil Pěvuška podhorní (Prunella collaris)
27.6.2022 Pavel Kunetek Strakapoud bělohřbetý (Dendrocopos leucotos)
27.6.2022 Pavel Kunetek Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes)
27.6.2022 Pavel Kunetek Kos horský (Turdus torquatus)
ČR Year List - 2022
Datum Pozorovatel Druh
4.7.2022 Tomáš Kedzior Volavka stříbřitá (Egretta garzetta)
3.7.2022 Tomáš Grim Lejsek malý (Ficedula parva)
3.7.2022 Tomáš Oplocký Hýl rudý (Erythrina erythrina)
3.7.2022 Tomáš Oplocký Strnad zahradní (Emberiza hortulana)
3.7.2022 Karel Šimeček Orel křiklavý (Clanga pomarina)
3.7.2022 Karel Šimeček Rybák bahenní (Chlidonias hybrida)
3.7.2022 Tomáš Grim Chřástal polní (Crex crex)
3.7.2022 Tomáš Grim Strnad zahradní (Emberiza hortulana)
2.7.2022 Martina Kišelová Rybák obecný (Sterna hirundo)
2.7.2022 Martina Kišelová Rybák černý (Chlidonias niger)
WP Year List - 2022
Datum Pozorovatel Druh
3.7.2022 Tomáš Grim Lejsek malý (Ficedula parva)
3.7.2022 Karel Šimeček Kukačka chocholatá (Clamator glandarius)
3.7.2022 Karel Šimeček Špaček černý (Sturnus unicolor)
3.7.2022 Karel Šimeček Skalník zpěvný (Monticola saxatilis)
3.7.2022 Karel Šimeček Skalník modrý (Monticola solitarius)
3.7.2022 Karel Šimeček Bělořit okrový (Oenanthe hispanica)
3.7.2022 Karel Šimeček Vrabec pokřovní (Passer hispaniolensis)
3.7.2022 Karel Šimeček Strnad viničný (Emberiza cia)
3.7.2022 Karel Šimeček Labuť černá (Cygnus atratus)
3.7.2022 Karel Šimeček Labuť černá (Cygnus atratus)