Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
18.2.2020 Štěpán Vidner Husa polní (Anser fabalis)
17.2.2020 Pavel Albert Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
16.2.2020 Václav John Husa malá (Anser erythropus)
16.2.2020 Milan Málek Luňák červený (Milvus milvus)
16.2.2020 Robin Šícha Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
15.2.2020 Lukáš Brezniak Moták lužní (Circus pygargus)
15.2.2020 Lukáš Brezniak Strnad luční (Emberiza calandra)
15.2.2020 Radek Potopalský Jeřáb popelavý (Grus grus)
15.2.2020 Lukáš Brezniak Puštík obecný (Strix aluco)
15.2.2020 Martin Ouška Luňák červený (Milvus milvus)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
18.2.2020 Štěpán Vidner Husa polní (Anser fabalis)
17.2.2020 Pavel Albert Moták stepní (Circus macrourus)
17.2.2020 Pavel Albert Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
17.2.2020 Pavel Albert Husa indická (Anser indicus)
17.2.2020 Pavel Albert Chřástal kropenatý (Porzana porzana)
16.2.2020 Milan Málek Luňák červený (Milvus milvus)
16.2.2020 Milan Janoušek Jespák křivozobý (Calidris ferruginea)
16.2.2020 Milan Janoušek Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus)
16.2.2020 Robin Šícha Husa krátkozobá (Anser brachyrhynchos)
15.2.2020 Lukáš Brezniak Moták lužní (Circus pygargus)
ČR Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
18.2.2020 Robert Javorský Husa polní (Anser fabalis)
18.2.2020 Robert Javorský Holub hřivnáč (Columba palumbus)
18.2.2020 Pavel Brandl Puštík obecný (Strix aluco)
18.2.2020 Pavel Brandl Husa polní (Anser fabalis)
18.2.2020 Pavel Brandl Berneška bělolící (Branta leucopsis)
18.2.2020 Pavel Brandl Špaček obecný (Sturnus vulgaris)
18.2.2020 Pavel Brandl Strnad luční (Emberiza calandra)
18.2.2020 Evžen Petřík Čejka chocholatá (Vanellus vanellus)
18.2.2020 Evžen Petřík Holub hřivnáč (Columba palumbus)
18.2.2020 Robert Javorský Holub doupňák (Columba oenas)
WP Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
18.2.2020 Robert Javorský Husa polní (Anser fabalis)
18.2.2020 Robert Javorský Holub hřivnáč (Columba palumbus)
18.2.2020 Robert Javorský Holub doupňák (Columba oenas)
18.2.2020 Robert Javorský Husa tundrová (Anser serrirostris)
18.2.2020 Robert Javorský Berneška bělolící (Branta leucopsis)
18.2.2020 Jaroslav Zeman Potápka žlutorohá (Podiceps auritus)
18.2.2020 Jaroslav Zeman Jeřáb popelavý (Grus grus)
18.2.2020 Martin Vavřík Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum)
18.2.2020 Radek Holiš Labuť velká (Cygnus olor)
18.2.2020 Radek Holiš Kachna divoká (Anas platyrhynchos)