Poslední přírůstky v soutěži Czech BirdList Contest

ČR Life List
Datum Pozorovatel Druh
18.10.2020 Jáchym Tesařík Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus)
18.10.2020 Radek Potopalský Racek žlutonohý (Larus fuscus)
18.10.2020 Josef Chalupka Racek stříbřitý (Larus argentatus)
14.10.2020 Josef Chalupka Kormorán velký (Phalacrocorax carbo)
14.10.2020 Josef Chalupka Vrána šedá (Corvus cornix)
13.10.2020 Josef Chalupka Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes)
13.10.2020 Josef Chalupka Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla)
12.10.2020 Michal Staněk Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis)
12.10.2020 Michal Staněk Slučka malá (Lymnocryptes minimus)
12.10.2020 Michal Staněk Rybák severní (Thalasseus sandvicensis)
WP Life List
Datum Pozorovatel Druh
20.10.2020 Ivana Ebrová Budníček temný (Phylloscopus fuscatus)
20.10.2020 Ivana Ebrová Budníček zlatohlavý (Phylloscopus proregulus)
20.10.2020 Ivana Ebrová Křivka velká (Loxia pytyopsittacus)
19.10.2020 Jáchym Tesařík Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus)
18.10.2020 Radek Potopalský Racek žlutonohý (Larus fuscus)
17.10.2020 Jan Ebr Budníček temný (Phylloscopus fuscatus)
17.10.2020 Jan Ebr Budníček zlatohlavý (Phylloscopus proregulus)
17.10.2020 Jan Ebr Křivka velká (Loxia pytyopsittacus)
12.10.2020 Michal Staněk Volavka rusohlavá (Bubulcus ibis)
12.10.2020 Michal Staněk Slučka malá (Lymnocryptes minimus)
ČR Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
21.10.2020 Milan Málek Hvízdák eurasijský (Anas penelope)
21.10.2020 Jáchym Tesařík Sýc rousný (Aegolius funereus)
20.10.2020 Jáchym Tesařík Berneška bělolící (Branta leucopsis)
20.10.2020 Tomáš Grim Potápka rudokrká (Podiceps grisegena)
20.10.2020 Pavel Albert Berneška bělolící (Branta leucopsis)
18.10.2020 Jáchym Tesařík Racek velký (Ichthyaetus ichthyaetus)
18.10.2020 Jan Grünwald Výr velký (Bubo bubo)
17.10.2020 Daniel Benák Ťuhýk šedý (Lanius excubitor)
17.10.2020 Milan Janoušek Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius)
17.10.2020 Martin Vavřík Bekasina otavní (Gallinago gallinago)
WP Year List - 2020
Datum Pozorovatel Druh
20.10.2020 Jan Ebr Husa běločelá (Anser albifrons)
20.10.2020 Jan Ebr Berneška bělolící (Branta leucopsis)
20.10.2020 Jan Ebr Ostralka štíhlá (Anas acuta)
20.10.2020 Jan Ebr Potápka žlutorohá (Podiceps auritus)
20.10.2020 Jan Ebr Drozd cvrčala (Turdus iliacus)
18.10.2020 Jan Grünwald Výr velký (Bubo bubo)
17.10.2020 Daniel Benák Ťuhýk šedý (Lanius excubitor)
17.10.2020 Milan Janoušek Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius)
17.10.2020 Jan Ebr Kajka mořská (Somateria mollissima)
17.10.2020 Jan Ebr Budníček temný (Phylloscopus fuscatus)