Berneška rudokrká (Branta ruficollis) |
Drnholec (BV) 29.11. |
22.12.2020 |
Berneška velká (Branta canadensis) |
Ústecko 29.2. |
29.02.2020 |
Husa velká (Anser anser) |
Lenešický rybník, LN 11.1 |
04.02.2020 |
Husa tundrová (Anser serrirostris) |
Roudníky (UL) 4.1. |
07.01.2020 |
Husa běločelá (Anser albifrons) |
Libčeves (LN) 1.1 |
07.01.2020 |
Husa malá (Anser erythropus) |
Drnholec (BV) 29.11. |
22.12.2020 |
Labuť velká (Cygnus olor) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Labuť zpěvná (Cygnus cygnus) |
Chropyně (KM) 22.2 |
29.02.2020 |
Husice nilská (Alopochen aegyptiaca) |
VN Kateřina (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Husice liščí (Tadorna tadorna) |
Lenešický rybník, LN 11.1. |
04.02.2020 |
Husice rezavá (Tadorna ferruginea) |
okres Most 21.2. |
29.02.2020 |
Čírka modrá (Spatula querquedula) |
Zaužany (UL) 15.3. |
01.04.2020 |
Lžičák pestrý (Spatula clypeata) |
Lenešický rybník (LN) 29.3. |
01.04.2020 |
Kopřivka obecná (Mareca strepera) |
VN Kyjice (CV) 7.1. |
07.01.2020 |
Hvízdák eurasijský (Mareca penelope) |
Lenešický rybník (LN) 21.2. |
29.02.2020 |
Kachna divoká (Anas platyrhynchos) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Ostralka štíhlá (Anas acuta) |
Lenešický rybník (LN) 21.2. |
29.02.2020 |
Čírka obecná (Anas crecca) |
Mariánské Radčice, MO 4.2. |
04.02.2020 |
Zrzohlávka rudozobá (Netta rufina) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Polák velký (Aythya ferina) |
jezero Most (MO) 7.1. |
22.12.2020 |
Polák malý (Aythya nyroca) |
r. Dehtář (CB) 4.10. |
22.12.2020 |
Polák chocholačka (Aythya fuligula) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Polák kaholka (Aythya marila) |
jezero Most (MO) 4.2. |
04.02.2020 |
Turpan hnědý (Melanitta fusca) |
jezero Milada (UL) 14.2. |
29.02.2020 |
Turpan černý (Melanitta nigra) |
jezero Milada (UL) 14.2. |
29.02.2020 |
Hohol severní (Bucephala clangula) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Morčák malý (Mergellus albellus) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Morčák velký (Mergus merganser) |
VN Modlany (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Morčák prostřední (Mergus serrator) |
jezero Milada (UL) 14.2. |
29.02.2020 |
Jeřábek lesní (Tetrastes bonasia) |
NP Šumava 9.5. |
16.05.2020 |
Tetřívek obecný (Lyrurus tetrix) |
Krušné hory 26.3. |
01.04.2020 |
Koroptev polní (Perdix perdix) |
Kleneč (LT) 7.4. |
03.05.2020 |
Bažant obecný (Phasianus colchicus) |
VN Modlany (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Křepelka polní (Coturnix coturnix) |
Klenovice na Hané 1.5. |
03.05.2020 |
Lelek lesní (Caprimulgus europaeus) |
Lelov (TP) 7.9. |
08.09.2020 |
Rorýs obecný (Apus apus) |
Radovesická výsypka (TP) 27.4. |
03.05.2020 |
Kukačka obecná (Cuculus canorus) |
Chabařovice (UL) 22.4. |
03.05.2020 |
Holub doupňák (Columba oenas) |
Chabařoc |
29.02.2020 |
Holub hřivnáč (Columba palumbus) |
Teplice 6.2. |
29.02.2020 |
Hrdlička divoká (Streptopelia turtur) |
Mikulov - Nové Město (TP) 26.4. |
03.05.2020 |
Hrdlička zahradní (Streptopelia decaocto) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Chřástal vodní (Rallus aquaticus) |
Radovesická výsypka (TP) 6.1. |
07.01.2020 |
Chřástal polní (Crex crex) |
Lišov (CB) 9.5. |
16.05.2020 |
Chřástal kropenatý (Porzana porzana) |
Radovesická výsypka (TP) 27.3. - chycen |
01.04.2020 |
Slípka zelenonohá (Gallinula chloropus) |
Praha - Klárov 11.1. |
04.02.2020 |
Lyska černá (Fulica atra) |
jezero Most (MO) 7.1. |
04.02.2020 |
Chřástal malý (Zapornia parva) |
Radovesická výsypka (TP) 23.4. |
03.05.2020 |
Jeřáb popelavý (Grus grus) |
Teplice (TP) 5.1. |
07.01.2020 |
Potápka malá (Tachybaptus ruficollis) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Potápka rudokrká (Podiceps grisegena) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Potápka roháč (Podiceps cristatus) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Potápka černokrká (Podiceps nigricollis) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Pisila čáponohá (Himantopus himantopus) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Tenkozobec opačný (Recurvirostra avosetta) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Čejka chocholatá (Vanellus vanellus) |
Radovesická výsypka (TP) 6.2. |
29.02.2020 |
Kulík zlatý (Pluvialis apricaria) |
Hrubčice (PV) 22.2. |
29.02.2020 |
Kulík bledý (Pluvialis squatarola) |
r. Dehtář (CB) 4.10. |
22.12.2020 |
Kulík písečný (Charadrius hiaticula) |
jezero Milada (UL) 1.3. |
01.04.2020 |
Kulík říční (Charadrius dubius) |
louže, Krčmaň (OL) 23.3. |
01.04.2020 |
Kulík hnědý (Charadrius morinellus) |
Budyně nad Ohří (LT) 7.4. |
03.05.2020 |
Koliha malá (Numenius phaeopus) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Koliha velká (Numenius arquata) |
Bezdrev (CB) 9.5. |
16.05.2020 |
Břehouš černoocasý (Limosa limosa) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Jespák bojovný (Calidris pugnax) |
louže, Krčmaň (OL) 23.3. |
01.04.2020 |
Jespák křivozobý (Calidris ferruginea) |
Grygov (OL) 19.9. |
22.12.2020 |
Jespák šedý (Calidris temminckii) |
mokřad Bystročice (OL) 5.5. |
16.05.2020 |
Jespák obecný (Calidris alpina) |
Vrbátky (PV) 5.5. |
16.05.2020 |
Jespák malý (Calidris minuta) |
Grygov (OL) 19.9. |
22.12.2020 |
Sluka lesní (Scolopax rusticola) |
Moldava (TP) 14.3. |
01.04.2020 |
Slučka malá (Lymnocryptes minimus) |
Dobroměřický rybník (LN) 29.3. |
01.04.2020 |
Bekasina větší (Gallinago media) |
Žehuňský rybník (KO) 9.5. |
16.05.2020 |
Bekasina otavní (Gallinago gallinago) |
Luční Chvojno (UL) 8.3. |
01.04.2020 |
Pisík obecný (Actitis hypoleucos) |
Modlany (TP) 15.4. |
03.05.2020 |
Vodouš kropenatý (Tringa ochropus) |
louže, Krčmaň (OL) 23.3. |
01.04.2020 |
Vodouš rudonohý (Tringa totanus) |
louže, Krčmaň (OL) 23.3. |
01.04.2020 |
Vodouš bahenní (Tringa glareola) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Vodouš tmavý (Tringa erythropus) |
Bezdrev (CB) 9.5. |
16.05.2020 |
Vodouš šedý (Tringa nebularia) |
Lenešický rybník (LN) 8.4. |
03.05.2020 |
Racek tříprstý (Rissa tridactyla) |
Tovačov (PR) 2.11. |
22.12.2020 |
Racek chechtavý (Chroicocephalus ridibundus) |
VN Kyjice (CV) 7.1. |
07.01.2020 |
Racek malý (Hydrocoloeus minutus) |
jižní Čechy 9.5. |
16.05.2020 |
Racek černohlavý (Ichthyaetus melanocephalus) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Racek bouřní (Larus canus) |
VN Modlany (TP) 4.1 |
07.01.2020 |
Racek stříbřitý (Larus argentatus) |
VN Modlany (TP) 4.1 |
07.01.2020 |
Racek bělohlavý (Larus cachinnans) |
VN Modlany (TP) 4.1 |
07.01.2020 |
Racek středomořský (Larus michahellis) |
VN Modlany, Staré Srbice (TP) 22.1. |
04.02.2020 |
Racek žlutonohý (Larus fuscus) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Rybák velkozobý (Hydroprogne caspia) |
jezero Milada (UL) 14.4. |
03.05.2020 |
Rybák obecný (Sterna hirundo) |
Majetín (OL) 1.5. |
03.05.2020 |
Rybák bahenní (Chlidonias hybrida) |
jižní Čechy 9.5. |
16.05.2020 |
Rybák bělokřídlý (Chlidonias leucopterus) |
Dolní Benešov (OP) 6.5. |
16.05.2020 |
Rybák černý (Chlidonias niger) |
Dolní Benešov (OP) 6.5. |
16.05.2020 |
Potáplice malá (Gavia stellata) |
jezero Most (MO) 29.4. |
03.05.2020 |
Potáplice severní (Gavia arctica) |
jezero Most (MO) 29.4. |
03.05.2020 |
Čáp černý (Ciconia nigra) |
Radovesická výsypka (TP) 16.3. |
01.04.2020 |
Čáp bílý (Ciconia ciconia) |
VN Modlany (TP) 24.3. |
01.04.2020 |
Kormorán malý (Microcarbo pygmaeus) |
Olomouc - Chomoutov (OL) 19.11. |
22.12.2020 |
Kormorán velký (Phalacrocorax carbo) |
VN Modlany (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Kolpík bílý (Platalea leucorodia) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Bukáček malý (Ixobrychus minutus) |
jezero Milada (UL) 20.7. |
08.09.2020 |
Kvakoš noční (Nycticorax nycticorax) |
jižní Čechy 9.4. |
03.05.2020 |
Volavka popelavá (Ardea cinerea) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Volavka bílá (Ardea alba) |
VN Kateřina (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Volavka stříbřitá (Egretta garzetta) |
r. Vyšatov (CB) |
16.05.2020 |
Orlovec říční (Pandion haliaetus) |
výsypka, Osek (TP) 6.4. |
03.05.2020 |
Včelojed lesní (Pernis apivorus) |
PR Mokřiny u Vomáčků (CB) 8.5. |
16.05.2020 |
Orel křiklavý (Clanga pomarina) |
Valkeřice - Sluková (DC) 8.7. |
08.09.2020 |
Orel skalní (Aquila chrysaetos) |
Prostějovsko 25.12. |
25.12.2020 |
Krahujec obecný (Accipiter nisus) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Jestřáb lesní (Accipiter gentilis) |
Teplice (TP) 12.1 |
04.02.2020 |
Moták pochop (Circus aeruginosus) |
Radovesická výsypka (TP) 18.3. |
01.04.2020 |
Moták pilich (Circus cyaneus) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Moták stepní (Circus macrourus) |
Dobřichov (KO) 9.5. |
16.05.2020 |
Moták lužní (Circus pygargus) |
Fojtovická pláň (Tp |
03.05.2020 |
Luňák červený (Milvus milvus) |
Teplice 9.2. |
29.02.2020 |
Luňák hnědý (Milvus migrans) |
Modlany (TP) 4.4. |
03.05.2020 |
Orel mořský (Haliaeetus albicilla) |
Lenešický rybník (LN) 21.2. |
29.02.2020 |
Káně rousná (Buteo lagopus) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Káně bělochvostá (Buteo rufinus) |
Koštice (Vojnice) (LN) 18.7 |
08.09.2020 |
Káně lesní (Buteo buteo) |
Chodovlice (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Sova pálená (Tyto alba) |
okres Louny 16.4. |
03.05.2020 |
Sýc rousný (Aegolius funereus) |
Moldava (TP) 14.3. |
01.04.2020 |
Sýček obecný (Athene noctua) |
okres Olomouc 30.4. |
03.05.2020 |
Kulíšek nejmenší (Glaucidium passerinum) |
Moldava (TP) 14.3. |
01.04.2020 |
Kalous ušatý (Asio otus) |
Radovesická výsypka (TP) 6.1. |
07.01.2020 |
Kalous pustovka (Asio flammeus) |
Radovesická výsypka (TP) 6.1. |
07.01.2020 |
Výr velký (Bubo bubo) |
Radovesická výsypka (TP) 31.1. |
04.02.2020 |
Puštík obecný (Strix aluco) |
Radovesická výsypka (TP) 21.2. |
29.02.2020 |
Puštík bělavý (Strix uralensis) |
NP Šumava 9.5. |
16.05.2020 |
Dudek chocholatý (Upupa epops) |
Teplice - Nová Ves (TP) 16.4. |
03.05.2020 |
Ledňáček říční (Alcedo atthis) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Vlha pestrá (Merops apiaster) |
Osoblažský výběžek 5.5. |
16.05.2020 |
Krutihlav obecný (Jynx torquilla) |
Světec (TP) 5.4. |
03.05.2020 |
Strakapoud prostřední (Dendrocoptes medius) |
Doubravka (TP) 21.1. |
04.02.2020 |
Strakapoud malý (Dryobates minor) |
Ohrazenice (LB) 25.1. |
04.02.2020 |
Strakapoud jižní (Dendrocopos syriacus) |
Přerov (OL) 21.3. |
01.04.2020 |
Strakapoud velký (Dendrocopos major) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Datel černý (Dryocopus martius) |
Lipská hora (LN), 6.1. |
07.01.2020 |
Žluna zelená (Picus viridis) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Žluna šedá (Picus canus) |
Krupka (TP) 10.1. |
04.02.2020 |
Poštolka obecná (Falco tinnunculus) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Poštolka rudonohá (Falco vespertinus) |
okres Olomouc 1.5. |
03.05.2020 |
Dřemlík tundrový (Falco columbarius) |
Bílence - Škrle (CV) 28.9. |
22.12.2020 |
Ostříž lesní (Falco subbuteo) |
Radovesická výsypka (TP) 1.4. - vč. fotky |
01.04.2020 |
Raroh velký (Falco cherrug) |
Lounsko 16.8. |
08.09.2020 |
Sokol stěhovavý (Falco peregrinus) |
Teplice (TP) 15.1. |
04.02.2020 |
Ťuhýk šedý (Lanius excubitor) |
Třebenice (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Ťuhýk obecný (Lanius collurio) |
Modlany (TP) 30.4. |
03.05.2020 |
Žluva hajní (Oriolus oriolus) |
Modlany (TP) 30.4. |
03.05.2020 |
Sojka obecná (Garrulus glandarius) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Straka obecná (Pica pica) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Ořešník kropenatý (Nucifraga caryocatactes) |
Přední Cínovec (TP) 6.8. |
08.09.2020 |
Kavka obecná (Coloeus monedula) |
skládka, Ústí n. Labem (UL) 4.1. |
07.01.2020 |
Havran polní (Corvus frugilegus) |
skládka, Ústí n. Labem (UL) 4.1. |
07.01.2020 |
Vrána černá (Corvus corone) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Vrána šedá (Corvus cornix) |
VN Modlany 4.1. |
07.01.2020 |
Krkavec velký (Corvus corax) |
Teplice (TP) 1.1 |
07.01.2020 |
Brkoslav severní (Bombycilla garrulus) |
VN Kateřina (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Sýkora uhelníček (Periparus ater) |
Radimovice (LB) 25.1. |
04.02.2020 |
Sýkora parukářka (Lophophanes cristatus) |
Kostomlaty p. Milešovkou (TP) 01.02. |
04.02.2020 |
Sýkora babka (Poecile palustris) |
Lipská hora (LN) 6.1. |
07.01.2020 |
Sýkora lužní (Poecile montanus) |
Dělouš, Ústí n. Labem (UL) 4.1. |
07.01.2020 |
Sýkora modřinka (Cyanistes caeruleus) |
Teplice (TP) 1.1 |
07.01.2020 |
Sýkora koňadra (Parus major) |
Teplice (TP) 1.1 |
07.01.2020 |
Moudivláček lužní (Remiz pendulinus) |
Tovačov (PR) 22.3. |
01.04.2020 |
Sýkořice vousatá (Panurus biarmicus) |
Radovesická výsypka (TP) 6.1. |
07.01.2020 |
Skřivan lesní (Lullula arborea) |
Žichlická výsypka (TP) 1.3. |
01.03.2020 |
Skřivan polní (Alauda arvensis) |
Krupka (TP) 10.1. |
04.02.2020 |
Chocholouš obecný (Galerida cristata) |
Troubky (PR) 22.3. |
01.04.2020 |
Břehule říční (Riparia riparia) |
Bystročice (OL) 5.5. |
16.05.2020 |
Vlaštovka obecná (Hirundo rustica) |
Přerov - Henčlov (PR) 22.3. |
01.04.2020 |
Jiřička obecná (Delichon urbicum) |
jezero Milada (UL) 14.4. |
03.05.2020 |
Mlynařík dlouhoocasý (Aegithalos caudatus) |
Lipská hora (LN) 6.1. |
07.01.2020 |
Budníček lesní (Phylloscopus sibilatrix) |
Teplice - Nová Ves (TP) 16.4. |
03.05.2020 |
Budníček pruhohlavý (Phylloscopus inornatus) |
ČHS (SU) 26.10. |
22.12.2020 |
Budníček větší (Phylloscopus trochilus) |
Modlany (TP) 4.4. |
03.05.2020 |
Budníček menší (Phylloscopus collybita) |
Radovesická výsypka (TP) 6.1 |
07.01.2020 |
Budníček zelený (Phylloscopus trochiloides) |
Obří důl, Pec p. Sněžkou (TU) 13.6. |
08.09.2020 |
Rákosník velký (Acrocephalus arundinaceus) |
Radovesická výsypka (TP) 23.4. |
03.05.2020 |
Rákosník proužkovaný (Acrocephalus schoenobaenus) |
jezero Milada 14.4. |
03.05.2020 |
Rákosník obecný (Acrocephalus scirpaceus) |
Radovesick |
03.05.2020 |
Rákosník zpěvný (Acrocephalus palustris) |
Teplice - Nová Ves (TP) |
16.05.2020 |
Sedmihlásek hajní (Hippolais icterina) |
jižní Čechy 9.5. |
16.05.2020 |
Cvrčilka říční (Locustella fluviatilis) |
Poděbrady (KO) 9.5. |
16.05.2020 |
Cvrčilka slavíková (Locustella luscinioides) |
Zalužanský rybník (UL) 14.4 |
03.05.2020 |
Cvrčilka zelená (Locustella naevia) |
jezero Milada (UL) 11.4. |
03.05.2020 |
Pěnice černohlavá (Sylvia atricapilla) |
Ohníč (TP) 31.3. |
01.04.2020 |
Pěnice slavíková (Sylvia borin) |
Chabařovice (UL) 22.4. |
03.05.2020 |
Pěnice vlašská (Curruca nisoria) |
Osoblažský výběžek 5.5. |
16.05.2020 |
Pěnice pokřovní (Curruca curruca) |
Zabrušany (TP) 14.4. |
03.05.2020 |
Pěnice hnědokřídlá (Curruca communis) |
Zabrušany (TP) 21.4. |
03.05.2020 |
Králíček ohnivý (Regulus ignicapilla) |
Moldava (TP) 20.3. |
01.04.2020 |
Králíček obecný (Regulus regulus) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Střízlík obecný (Troglodytes troglodytes) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Brhlík lesní (Sitta europaea) |
Teplice (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Šoupálek dlouhoprstý (Certhia familiaris) |
Horní Jiřetín (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Šoupálek krátkoprstý (Certhia brachydactyla) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Špaček obecný (Sturnus vulgaris) |
Želkovice (LN) 1.1 |
07.01.2020 |
Drozd zpěvný (Turdus philomelos) |
Bílina (TP) 27.2. |
29.02.2020 |
Drozd brávník (Turdus viscivorus) |
Radovesická výsypka (TP) 3.3. |
01.04.2020 |
Drozd cvrčala (Turdus iliacus) |
VN Kateřina (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Kos černý (Turdus merula) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Drozd kvíčala (Turdus pilaris) |
Chodovlice (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Kos horský (Turdus torquatus) |
Krkonoše - Výrovka (TU) 13.6. |
08.09.2020 |
Lejsek šedý (Muscicapa striata) |
Osoblažský výběžek 5.5. |
16.05.2020 |
Červenka obecná (Erithacus rubecula) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Slavík tmavý (Luscinia luscinia) |
Litvínov (Záluží), (TP) 24.5. |
08.09.2020 |
Slavík obecný (Luscinia megarhynchos) |
VN Kateřina (TP) 15.4. |
03.05.2020 |
Slavík modráček (Luscinia svecica) |
r. Násada (UL) 15.3. |
01.04.2020 |
Lejsek černohlavý (Ficedula hypoleuca) |
Zabrušany (TP) 14.4. |
03.05.2020 |
Lejsek bělokrký (Ficedula albicollis) |
Doubravka - Teplice (TP) 21.4. |
03.05.2020 |
Rehek domácí (Phoenicurus ochruros) |
Teplice (TP) 19.01. |
04.02.2020 |
Rehek zahradní (Phoenicurus phoenicurus) |
Lenešický rybník (LN) 8.4. |
03.05.2020 |
Bramborníček hnědý (Saxicola rubetra) |
Radovesická výsypka (TP) 13.3. |
03.05.2020 |
Bramborníček černohlavý (Saxicola rubicola) |
Radovesická výsypka (TP) 13.3. |
01.04.2020 |
Bělořit šedý (Oenanthe oenanthe) |
Krupka (UL) 17.4. |
03.05.2020 |
Skorec vodní (Cinclus cinclus) |
Hrob (TP) 12.5. |
16.05.2020 |
Vrabec polní (Passer montanus) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Vrabec domácí (Passer domesticus) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Pěvuška modrá (Prunella modularis) |
Louka u Litvínova (MO) 19.1. |
04.02.2020 |
Konipas luční (Motacilla flava) |
Jezero Za pilou, M. Radčice (MO) 6.4. |
03.05.2020 |
Konipas horský (Motacilla cinerea) |
VM Modlany, Modlany (TP) 10.01. |
04.02.2020 |
Konipas bílý (Motacilla alba) |
Radovesická výsypka (TP) 9.2 |
29.02.2020 |
Linduška velká (Anthus richardi) |
Bartošovice (NJ) 13.8. |
08.09.2020 |
Linduška úhorní (Anthus campestris) |
důl Tušimice (CV) 29.5. |
08.09.2020 |
Linduška luční (Anthus pratensis) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Linduška lesní (Anthus trivialis) |
výsypka, Osek (TP) 6.4. |
03.05.2020 |
Linduška rudokrká (Anthus cervinus) |
Bystročice (OL) 1.5. |
03.05.2020 |
Linduška horská (Anthus spinoletta) |
jezero Most (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Pěnkava obecná (Fringilla coelebs) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Pěnkava jikavec (Fringilla montifringilla) |
Radimovice (LB) 25.1. |
04.02.2020 |
Dlask tlustozobý (Coccothraustes coccothraustes) |
Teplice (TP) 4.1. |
07.01.2020 |
Hýl obecný (Pyrrhula pyrrhula) |
Teplice (TP) 1.1. |
07.01.2020 |
Hýl rudý (Erythrina erythrina) |
Moravskoslezský Kočov (BR) 20.5. |
08.09.2020 |
Zvonek zelený (Chloris chloris) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Konopka žlutozobá (Linaria flavirostris) |
jezero Milada (UL) 14.2. |
29.02.2020 |
Konopka obecná (Linaria cannabina) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Čečetka zimní (Acanthis flammea) |
Litvínov (MO) 7.1. |
07.01.2020 |
Čečetka tmavá (Acanthis cabaret) |
Moldava (TP) 20.3. |
01.04.2020 |
Křivka obecná (Loxia curvirostra) |
Lipská hora (LN) 6.1. |
07.01.2020 |
Stehlík obecný (Carduelis carduelis) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Zvonohlík zahradní (Serinus serinus) |
Teplice (TP) 14.3. |
01.04.2020 |
Čížek lesní (Spinus spinus) |
Teplice (TP) 2.1. |
07.01.2020 |
Sněhule severní (Plectrophenax nivalis) |
Věrovany (OL) 5.11. |
22.12.2020 |
Strnad luční (Emberiza calandra) |
Radovesická výsypka (TP) 6.1. |
07.01.2020 |
Strnad obecný (Emberiza citrinella) |
Libčeves (LN) 1.1. |
07.01.2020 |
Strnad zahradní (Emberiza hortulana) |
Opavsko 4.5. |
16.05.2020 |
Strnad rákosní (Emberiza schoeniclus) |
Radovesická výsypka (TP) 1.1. |
07.01.2020 |